img32

У серпні 2021 року на базі НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся Х Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ», до якого долучилися представники Криворізького педагогічного.

img33

Протягом 13-14 серпня до фінального етапу фестивалю було відібрано 130 проєктів за шістьма секціями: «Оборона і безпека», «Промисловий хайтек і космос», «Зелена енергетика, воднева економіка, екологія», «Біометрична інженерія і здоров’я людини», «Аграрна інженерія» та «Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека».

Фестиваль засновано з метою розвитку й підтримки середовища, де зароджуються нові ідеї та інноваційні технології, створюються стартап-компанії та малі високотехнологічні підприємства.

img61

Оцінювання проєктів відбувалося за 5-бальною шкалою за такими критеріями: ідея проєкту, технологічне рішення, рішення проблем потенційних клієнтів та бізнес-модель.

Команда Криворізького педагогічного на чолі з керівницею «Школи робототехніки», канд. пед. наук, доц. кафедри фізики та методики її навчання Н. А. Хараджян та доповідачем – випускником бакалаврату фізико-математичного факультету Андрієм Командирчиком стали фіналістами конкурсу в секції «Біометрична інженерія і здоров’я людини» з проєктом № 225 «Розробка смарт-пристрою для людей з особливими потребами на основі програмно-апаратного комплексу Arduino».

img62

«До цього фестивалю долучаються стартапери та інвестори. У фіналі конкурсу учасники представляли стендові доповіді. Ми не лише створили стендовий плакат, а й показали демонстраційну модель нашого винаходу. Наш пристрій допомагає людям з обмеженими можливостями орієнтуватися в просторі за допомогою вібрацій. Ми побачили, що наша ідея зацікавила людей і зрозуміли, що саме нам необхідно доопрацювати та вдосконалити, щоб наступного року знову взяти участь у цьому конкурсі. Також дуже цікавим є те, що в межах цього фестивалю проходять різноманітні змістовні та важливі тренінги з маркетингу», – розповіла прес-центру Н. А. Хараджян.

Бажаємо нашим винахідникам не зупинятися на досягнутому
та втілювати в життя важливі інноваційні проєкти!
16627
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31