kursy zno fizyka 1

Фахівці Центру доуніверситетської та післядипломної освіти Криворізького педагогічного запрошують випускників закладів середньої освіти на 8-місячні курси з різних предметів ЗНО. Кафедра фізики та методики її навчання фізико-математичного факультету проводить підготовку до екзамену з фізики.

kursy zno fizyka 1

Ці курси спрямовані на допомогу вступникам систематизувати та закріпити отримані в закладах освіти знання, уміння та навички, а також ретельно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання у формі тестування.

Головна особливість цих курсів – заняття в невеличких групах та використання індивідуального підходу до кожного слухача.

Відвідувати підготовчі курси можна не лише в очному режимі, а й онлайн. Також пропонується зручний графік навчання – два-три заняття на тиждень у вихідні дні.

Слухачі курсу дізнаються про різноманітні підходи до розуміння та запам’ятовування законів і формул, їх застосування під час розв’язування задач, ознайомляться з форматом та особливостями ЗНО.

kursy zno fizyka 2Курси проводяться за навчальною програмою, яку щороку затверджують на засіданні кафедри. Для розгляду обрано такі теми: механіка, молекулярна фізика й термодинаміка, електродинаміка, коливання й хвилі, оптика, квантова фізика, елементи теорії відносності.

kursy zno fizyka 3

«Для мене, як викладача, що проводить ці курси, найголовніше – показати, що фізика це цікаво, важливо й не так складно, як здається на перший погляд. Під час занять я використовую різноманітні візуальні засоби – фізичні демонстрації, експерименти тощо. Крім цього, після успішного проходження курсів можна отримати бонус – додаткові бали при вступі до нашого університету», – зазначила викладачка підготовчих курсів з фізики, канд. фізико-математичних наук, доц. кафедри фізики та методики її навчання С. Л. Мальченко.

Контакти підготовчих курсів КДПУ:

м. Кривий Ріг, просп. Гагаріна, б. 26, каб. 3, тел. 099-733-36-38.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до підготовчих курсів
задля розширення своїх знань та якісної підготовки до ЗНО!
16610
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок