9 лютого 2019 року в гуманітарному корпусі Криворізького педагогічного відбулося чергове тренувальне моніторингове тестування. Цього разу школярі взяли участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови й літератури.
Цьогоріч бажання долучитися до тестування виявила рекордна кількість учасників – близько 900 осіб. Для того, щоб перевірити свої знання школярі реєструвалися на сайті КДПУ заздалегідь або проходили реєстрацію в день випробування.
«Метою тестування є професійна орієнтація школярів. На цьому випробуванні наші потенційні абітурієнти отримують можливість перевірити якість своїх знань. Моніторинг з української мови й літератури відбувається вже кілька років поспіль; саме тому ми маємо власні напрацювання і досвід його організації та проведення. Результати тестування завжди перевіряємо самостійно - за своєю, давно апробованою схемою», – розповідає завідувач кафедри української мови, професор, доктор філологічних наук Ж. В. Колоїз.
Структура тесту майже повністю відтворює формат справжнього ЗНО. У ній збережено всі складові випробування, за виключенням власного висловлювання. Тест містить завдання різної складності: 70% питань з української мови й 30% – з української літератури.
«Моніторингове тестування з української мови й літератури є чудовою можливістю з’ясувати реальний рівень своїх знань. Про це я дізнався на сайті КДПУ. Думаю випробувати себе на тестах із якихось ще предметів», – ділиться враженнями старшокласник Микита Гончаренко.
Результати тестування є анонімними: їх зашифровано за останніми цифрами номеру мобільного телефону. Учасники моніторингу зможуть дізнатися свій бал на сайті Криворізького педагогічного. Приємною особливістю визначення результатів випробування є те, що школярі отримують одразу дві оцінки: за 200-бальною шкалою (як бал ЗНО) й за 12-бальною шкалою (як оцінка ДПА). Така система дозволяє побачити свій рівень підготовки з різних кутів зору.
У Криворізькому педагогічному триває серія моніторингів. Наступної суботи, 16 лютого 2019 року, всі охочі отримають можливість перевірити свої знання на безкоштовному тестуванні з історії України. Для цього потрібно заповнити просту онлайн-форму.
Педагогічний бажає всім учасникам гарних результатів і нагадує - запорука успіху залежить саме від вас!