chess040419 3

4 квітня 2019 року до Всесвітнього дня здоров`я кафедра фізичної культури та методики її викладання КДПУ організувала зустріч із Георгієм Олеговичем Білоненком.

У цей святковий день шаховий клуб «Еліта» познайомив своїх вихованців із надзвичайною постаттю – Георгієм Білоненком, який є кандидатом у майстри спорту з шахів, суддею I категорії, Дипломантом I Міжнародного конкурсу з шахової композиції та головою криворізької шахової федерації з 1997 по 2012 рік.

chess040419 4

Особливо цікавим є той факт, що Георгій Білоненко є провідним фахівцем із шахової композиції. Він володіє мистецтвом складання та розв’язання шахових задач та став першим, хто виборов переможне місце з шахової композиції.

chess040419 1

За сприяння керівника шахового клубу «Еліта»,  к. п. н., доц. В. О. Ківи та к. б. н., доц. кафедри фізичної культури та методики її викладання В. І. Марчик студенти КДПУ отримали чудову можливість особисто поспілкуватися з видатною постаттю шахової громади нашого міста, отримати відповіді на хвилюючі питання, уточнити різноманітні нюанси гри та збагатити свій досвід.

chess040419 2

«На першому курсі я отримав можливість приєднатися до шахового клубу «Еліта». Мене одразу зацікавила інтелектуально витончена, комфортна обстановка цього закладу. Спочатку я ходив, аби навчитися грати, тепер прагну вдосконалювати навички гри. Коли я дізнався про зустріч із Георгієм Олеговичем – одразу вирішив піти, адже я маю бажання розширювати свій шаховий кругозір, а зробити це з допомогою профі такого масштабу набагато легше. Я дуже вдячний за можливість особисто поспілкуватися з цією людиною», – поділився своїми враженнями студент ІІ курсу факультету української філології Рустам Любенко.

Протягом майстер-класу панувала дружня атмосфера, яка надихала наших студентів на подальший інтелектуальний розвиток та вдосконалення шахової майстерності.