dist lib 1

Бібліотека КДПУ продовжує працювати для своїх користувачів у режимі онлайн. Бібліотечні фахівці пропонують низку послуг і ресурсів, які стануть у пригоді науково-педагогічним працівникам і здобувачам вищої освіти під час карантину.

dist lib 1

Інформаційно-бібліографічний відділ виконує віртуальні бібліографічні довідки; спільно з відділом комплектування та наукової обробки документів редагує списки використаної літератури та здійснює індексацію наукових статей, навчально-методичних видань, монографій за універсальною десятковою класифікацією (УДК). Замовлення на ці послуги приймають за адресами biblio_inf@kdpu.edu.ua (індексація за УДК, бібліографічні довідки, редагування списків літератури) та booksnod@kdpu.edu.ua (індексація за УДК, редагування списків літератури).

dist lib 2

Триває здійснення електронної доставки документів, зокрема електронних журналів, які передплачує бібліотека. Останні номери й окремі статті часописів можна замовити за адресою bibliomba@kdpu.edu.ua.

dist lib 1

Карантин не стане на заваді публікаційній активності науковців, які скористаються можливістю розміщення своїх статей, монографій та навчально-методичних видань у репозитарії КДПУ – електронному архіві доробку науково-педагогічних працівників університету. Замовлення на публікацію матеріалів у репозитарії, яке має містити бібліографічний опис статті або видання, анотацію та ключові слова, чекають за адресою libnmvkdpu@gmail.com.

dist lib 2

Завжди до послуг користувачів електронний каталог бібліотеки, добірки електронних версій періодичних видань, покликань для науковців і аспірантів та покликань на корисні інтернет-ресурси (зокрема повнотекстові електронні архіви й бібліотеки), а також наукові видання КДПУ у відкритому доступі.

В умовах карантину бібліотека залишається надійним інформаційним центром університету. Запрошуємо скористатися віддаленими сервісами й онлайн-ресурсами від фахівців сучасної бібліотечної справи!

10821
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок