opendoors 2019 1

16 листопада 2019 року на університетському Дні відкритих дверей викладачі та студенти Криворізького педагогічного гостинно вітали майбутніх абітурієнтів та їх родини. На свято університету завітали вступники не тільки з нашого міста, а й з прилеглих районів.

opendoors 2019 1Велику зацікавленість гостей викликали презентаційні стенди факультетів – перед початком заходу всі охочі мали можливість переглянути виставки кращих здобутків університетської громади, ознайомитися з важливою інформацією щодо навчання, можливостей подальшої кар’єри, необхідних для вступу сертифікатів ЗНО тощо.

opendoors 2019 2У вестибюлі головного корпусу панував піднесений святковий настрій та від самого ранку було велелюдно: майбутні абітурієнти, їх батьки та друзі з цікавістю роздивлялися стенди факультетів, ставили запитання та обговорювали можливості здобуття вищої освіти.

opendoors 2019 3Кожен факультет представив досягнення своїх викладачів і студентів: наукові видання й дипломи, кубки й грамоти, наочні посібники й витвори декоративно-прикладного, образотворчого, дизайнерського мистецтва.

opendoors 2019 4На стендах виставок було представлено астрономічне обладнання та устаткування для досліджень із фізики, археологічні знахідки й зразки робототехніки, вироби з паперу й дерева, металу й текстилю, а також наукові результати нашого університету.

opendoors 2019 2

Динамічний настрій свята підтримали виступи творчих колективів музично-хореографічного відділення факультету мистецтв: музичного проекту «Flash Girls» (керівник Дмитро Бондаренко), студії сучасної хореографії «Liberta» (керівник Юлія Грежинець), а також солістів народної студії української пісні «Оберіг» Дмитра Динника й Олександри Чехли (керівник Людмила Косяк).

opendoors 2019 3

Привітав гостей Криворізького педагогічного ректор КДПУ, професор Я. В. Шрамко: «Символічно, що наша зустріч з вами, майбутніми вступниками, відбувається напередодні Міжнародного дня студентів. Наш університет є потужним закладом, який має велику історію успіху: наступного року КДПУ святкує дев’яносторічний ювілей. У закладі вищої освіти представлено весь спектр сучасних спеціальностей – від точних наук до мистецтва, від філології до природничих наук. Освітянська професія надає великі можливості для гнучкого професійного розвитку, а отже, кожен випускник нашого університету має найширший вибір місця працевлаштування».

opendoors 2019 4

Про особливості та графік проведення ЗНО у 2020 році детально розповіла головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради В. Я. Полякова.

opendoors 2019 5

Присутні переглянули ролик про факультети Криворізького педагогічного, у якому йшлося про освітні можливості й студентське життя університету.

opendoors 2019 6

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Г. М. Віняр ознайомила майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями й спеціалізаціями, які пропонує КДПУ, наголосила на необхідності наявності певних сертифікатів ЗНО для вступу на навчання за кожним напрямком підготовки, розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії.

opendoors 2019 7

Перший проректор КДПУ, доцент О. А. Остроушко повідомила про можливість зустрітися з деканами й викладачами факультетів, щоб більше дізнатися про спеціальності університету й умови вступу та отримати відповіді на свої запитання.

opendoors 2019 5

Після завершення офіційної частини події майбутні абітурієнти взяли участь у інформаційних зустрічах із керівництвом, завідувачами кафедр та професорсько-викладацьким складом кожного факультету, де змогли отримати вичерпну інформацію про можливості здобуття омріяного фаху.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу,
й чекаємо на майбутніх студентів
Криворізького державного педагогічного університету!
 

 Більше фото в галереї

 

9232
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31