Кафедра української мови
Факультет Української філології

Спочатку було Слово...
(Євангеліє від Івана, 1:1)

Багатовікова історія слов’янської культури має багато яскравих подій, які до сьогодні відіграють визначальну роль у духовному розвитку слов’янських народів. Такою подією стала поява писемності, що була подарована нащадкам слов’янськими просвітителями та проповідниками християнства, першими перекладачами богослужбових книг на слов’янську мову, – Кирилом і Мефодієм. В усіх слов’янських країнах щороку 24 травня урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія – нащадків слов’янської писемності.

Писемність 2

Писемність, мова – то є душа кожної нації, її святощі, її найцінніший скарб. У мові – наша давня й нова культура, ознака нашого національного визнання.

Писемність 5

До Дня слов’янської писемності та культури на факультеті української філології відбувся захід «Вони дали слов’янам світло».

Писемність 1

Свято підготували студенти І-ІІІ курсів. На заході були присутні викладачі кафедри української мови (проф. Ж. В. Колоїз, доц.  І. О. Іншакова, доц. Шарманова Н. М.), ст. викладач кафедри дошкільної освіти А. Є. Іншаков, студенти І-ІІІ курсів факультету української філології та запрошені студенти факультету дошкільної та технологічної освіти.

Писемність 6