Кафедра історії
Факультет географії, туризму та історії

5 березня, в рамках Звітної наукової конференції викладачів КДПУ, власні результати наукової діяльності за минулий рік представили історики.

9 березня обговорення було продовжено на секційному засіданні кафедри історії

прррр

Крім того, було презентовано вип.2 збiрника iсторико-бiографiчних розвідок та мемуарних матеріалів «IСТОРИЧНА ОСВIТА В КРИВОРIЗЬКОМУ ПЕДУНIВЕРСИТЕТI: ОСОБИСТIСНИЙ ВИМIР».

Доктор історіиних наук, професор Романець Наталя Радомирівна представила новий збірник документів "Голодомор-геноцид 1932-1933 рр. у Дніпропетровській області: масштаби, наслідки".

ророрророро

Теми виступів:

Печеніна Н.А. -  Преса радянської України: дослідницький аспект

Кожухар О.І. - Етапи політики США в Центральній Азії (1991 – 2020 рр.)

Задорожна Л.В.- Реалізація компетентнісного підходу до вивчення життя, діяльності та ролі видатних особистостей в шкільній історичній освіті

Шляхтич Р.П.- Створення та діяльність Криворізького педагогічного інституту в роки нацистської окупації

Мак Т.Ф. - Умови розвитку політичних та правових понять Античності в період Середньовіччя

Товстоляк Н.М. - Земська діяльність В.В. Тарновського-старшого у роки проведення селянської реформи 1861 року

Панафідін І.О. - Скіфи на Криворіжжі: історіографічний аспект.

Москаленко В.Г. - Виборчий процес в козацькій республіці (ХVI-ХVII ст.).