Кожен день молюся, щоб закінчилася війна... І тоді дистанційне навчання стане просто сучасним додатком до справжнього НЕвіртуального спілкування зі студентами, як це було у суботу 8 жовтня на тренінгу «Формування навичок самостійної роботи для покращення якості дистанційного навчання». На нього було запрошено студентів факультетів іноземних мов та образотворчого мистецтва.

Презентация Microsoft PowerPoint

Боже, які ж вони красиві, активні, зацікавлені, доброзичливі! Як жваво включилися у роботу! Як дивувалися новим враженням та відкриттям, як раділи можливості зустрітися у рідному університеті!

Зрозуміло,  що за 2 години обговорити та відпрацювати навички важко.  Процес  підвищення  мотивації, розвитку когнітивних  навичок (робота з великим обсягом інформації, обробка тексту, узагальнення та представлення результатів  роботи),  метакогнітивних навичок (цілепокладання, планування, передача інформації у спілкуванні)  передбачає більш глибинного занурення. Але надані науково-практичні орієнтири та щира зацікавленість учасників переконують - вони все зможуть.

Тільки б закінчилася війна…

Н. Макаренко, к. психол. н., доцент

20313
Вересень 2024