В межах ініціативи університету щодо гостьових запрошень експертів галузі на заняття до майбутніх психологів групи ПП-21, які вивчають дисципліни Вікова психологія, Педагогічна психологія разом з к.психол.н. Оленою Халік, завітала практичний психолог з 18-ти річним досвідом в українській школі Бучинська Оксана Михайлівна, яка наразі проживає в Польщі і працює на посаді психолога в «Przystanek Świetlica» (початковій школі для дітей з розладами аутистичного спектру).

фото 1     фото 2

Вона поділилася досвідом роботи з молодшими школярами, розповіла про специфіку адаптації цієї вікової категорії до школи.  Студенти активно задавали питання, особливо що стосується мотивації вибору професії, труднощів роботи з різними віковими категоріями, питали про специфіку Нової української школи, про її переваги для учнів. Крім того, Оксана Михайлівна, розповіла про особливості психологічного супроводу молодших школярів в умовах війни. Вона активно працює з дітьми, які переїхали в Польщу через війну і потребують психологічної підтримки.

фото 3

Домовилися про ще одну зустріч, в межах якої Оксана Михайлівна, детальніше розповість про роботу з дітьми з розладами аутистичного спектру. Співпраця триває! Підвищуємо мотивацію та рівень знань з фахових дисциплін наших студентів!

20923
Липень 2024