Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.05.2024 року № 721 у 2024 році для допуску для вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії / доктора мистецтва обов'язково потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Саме результати ЄВІ є одним з ключових показників того, що вступники мають високий рівень знань, необхідних компетентностей та навичок.

ЄВІ складатиметься з двох частин: тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором вступника) та ТЗНК (тест загальних навчальних компетентностей).

Вступник, який підтвердив свій рівень знання англійської мови дійсним сертифікатом тестів TOEFL, або International English Language Testing System, або сертифікатом Cambridge English Language Assessment (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти чи аналогічного рівня); німецької мови – дійсним сертифікатом TestDaF (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти чи аналогічного рівня); французької мови – дійсним сертифікатом тесту DELF або DALF (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти чи аналогічного рівня), цього року не звільняється від складання ЄВІ. Детально про зупинення зарахування мовних сертифікатів іноземних провайдерів під час вступу до аспірантуру за покликанням.

Відповідні зміни до Правил прийому будуть внесені на черговому засіданні Вченої ради університету.

Вступники, які не змогли зареєструватися на тестування ЄВІ під час основного періоду реєстрації, зможуть зареєструватися у додатковий період з 17 до 21 червня 2024 року.

Реєстрацію на ЄВІ проводить приймальна комісія КДПУ за адресою: проспект Університетський, 54; ауд. 118.

Червень 2024