Мархева О.Є.

1. Особливості утворення та функціонування неологізмів німецької мови на позначення моди та стилю (на матеріалі глянцевих видань).

2. Особливості вербалізації концепту «свобода» у сучасній німецькій мові.

3. Особливості вербалізації концепту «справедливість» у сучасній німецькій мові.

4. Особливості вербалізації концепту «дружба» у сучасній німецькій мові.

5. Особливості вербалізації концепту «гідність» у сучасній німецькій мові.

Коваленко О.О.

1. Структурно-семантичні особливості фразеологізмів німецької мови з назвами тварин.

2. Абревіація як спосіб утворення нових слів у німецькій мові.

3. Використання суфіксів у створенні прикметників в німецькій мові.

4. Способи субстантивації в німецькій мові.

5. Субстантивація прикметників як спосіб словотворення в сучасній німецькій мові.

6. Субстантивація  інфінітива як спосіб словотворення в німецькій мові.

Лопатич Р.В.

1. Структура та семантика німецьких фразеологізмів з компонентами «погода», «сонце», «вітер».

2. Структурно-семантична характеристика німецьких рекламних текстів.

3. Особливості словотвору складних іменників у сучасній німецькій мові (на матеріалі ЗМІ).

4. Структурно-семантичні особливості німецьких неологізмів у медіапросторі.

5. Німецькі фразеологізми з гастрономічним компонентом, їх структурно-семантичні особливості.

6. Фразеологічні одиниці із топонімічним компонентом: структурно-семантичний та функціональний аспекти.

Хорошилова Н.В.

1. Особливості внутрішнього монологу у романі Б. Реймана «Франциска Лінкерханд».
  2. Тема орієнталізму у романі Б.Фрішмут «Тіні зникають опівдні»
  3. Осмислення теми війни у романі Л.Рінзер «Чорний віслюк».

Карпюк В.А.

1. Особливості перекладу конотативно забарвленої лексики на матеріалі ЗМІ.
  2. Прислів'я та приказки з компонентом «кольороназва» в сучасній німецькій мові.
  3. Власні імена, їх семантичне та функціональне відображення у перекладі німецьких казок.
  4. Функціонування прислів'їв у німецькій мові, які відображають міжособистісні відносини.
  5. Німецькі фразеологізми, які містять у своїй семантиці елементи. кольороутворення й особливості її перекладу на українську мову.
  6. Контамінація як спосіб словотворення в німецькій мові.
  7. Образ Фауста у світовій літературі.

Устінова В.О.

1. Мовностилістичні особливості німецькомовних народних прикмет.

2. Лінгвостилістичні особливості німецькомовних текстів детективного жанру.

3. Способи заперечення в сучасній німецькій мові.

4. Формування граматичної компетенції на основі прислів'їв та приказок.

5. Функціонально-стилістичні особливості підрядних речень у сучасній німецькій мові.

Мельничук Г.М.

1. Лінгвокреативний потенціал власних імен у творах О. Хойзера.

2. Cтруктурно-семантичні та функціональні особливості фразеологізмів у творах О. Хойзера.

3. Назви продуктів як базис словотвору в сучасній німецькій мові.

4. Кулінарні метафори та порівняння сучасної німецької мови: структурно-семантичний та функціональний аспекти.

5. Дієслова семантичного поля сприйняття в сучасній німецькій мові: структурно-семантичний аспект.

6. Лексична репрезентація теми «Школа» (на матеріалі творів О. Хойзера).

7. Складні прикметники з компонентом-інтенсифікатором: структурно-семантичний аспект.

8. Структурно-семантичні особливості метафоричних дієслів мовлення в сучасній німецькій мові.

9. Структурно-семантичні та функціональні особливості портретних дієслів у творах для дітей (на матеріалі творів Е. Кестнера / О. Хойзера)

Липень 2024