22 березня 2024 р. викладачі кафедри як співорганізатори взяли участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Трансформація українського суспільства в цифрову еру», яка відбулася у змішаному офлайн-онлайн форматі в НУ «Одеська юридична академія».

Одеса конф.3

На конференції були обговоренні такі нагальні питання, як: трансформація соціальних практик українців в умовах воєнного стану та їх роль у формуванні нової цифрової реальності; правові аспекти безпеки й захисту інформації у цифровому просторі в повоєнний час; соціальні та політичні процеси в цифровому суспільстві; конфлікти у цифровій сфері: від концепцій до врегулювання та медіації; прояви соціальної нерівності в українському повоєнному суспільстві; ціннісний вимір трансформації сучасного українського суспільства в умовах діджиталізації; соціально-психологічна роль цифрових технологій в умовах війни; цифрове покоління молоді: смисли, стратегії, практики, тенденції.

Одеса конф.1 Одеса конф.2

На засіданнях секцій зі своїми доповідями виступили й викладачі кафедри соціології та масових комунікацій:

Ірина Грабовець, Людмила Черноус «Цифрова культура і молодь: нові цінності та виклики»;

Алла Лобанова, Валерій Каритка «Статусно-рольові експектації української молоді в умовах російсько-української війни»;

Людмила Калашнікова «Актуалізація цифрових компетенцій студентів-соціологів в умовах діджиталізації суспільства»;

Одеса конф.4

Олена Приходько «Практики та тенденції інтеграції молоді у суспільство»;

Ольга Смаглюк «Неконтрольований контент на Інтернет-платформах як чинник ризику ранній статевих зносин підлітків».

Щиро дякуємо організаторам заходу за можливість долучитися до роботи конференції, обмінятися теоретичними напрацюваннями, практичним досвідом з вітчизняними науковцями − соціологами, політологами, психологами, правознавцями та суміжними спеціалістами, що обіймаються проблемами розвитку сучасного суспільства!

Жовтень 2024