Рівень вищої освіти: перший (бакалаврський) рівень

Ступінь вищої освіти: бакалавр

Галузь знань: 23 Соціальна робота

Спеціальність: 231 Соціальна робота

Освітня програма: Соціальна робота

Форма навчання: денна/заочна 2 курс

Рекомендований перелік тем курсових робіт із соціальної педагогіки або соціальної роботи на 2024-2025 н.р.

Василюк Т. Г.

1. Роль соціального педагога у формуванні національно-патріотичної компетентності учнів гімназії.

2. Етичні принципи професійної діяльності фахівців із соціальної роботи.

3. Соціальна робота в Європейському Союзі та Україні: спільне та відмінне.

4. Роль громадських організацій у подоланні наслідків війни на прикладі дитячих просторів.

5. Функції служби у справах дітей під час воєнного стану.

Шимко І. М.

1. Адаптація та інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні: соціально-педагогічні аспекти і міжнародний досвід.

2. Вплив військового конфлікту на психічне здоров'я дітей і підлітків в Україні: соціально-педагогічний підхід і міжнародні рекомендації.

3. Роль соціальних служб у підтримці жертв домашнього насильства в Україні: досвід країн ЄС та можливості для вдосконалення.

4. Соціальна робота з молоддю, яка має ризик правопорушень.

5. Соціально-педагогічні підходи до підтримки біженців в Україні: аналіз практик з інших країн.

Размолодчикова І. В.

1. Особливості діяльності соціального педагога в закладі загальної середньої освіти в умовах війни.

2. Особливості роботи працівників психологічної служби закладу загальної середньої освіти з дітьми, які виїхали за межі України.

3. Робота соціального педагога в інклюзивному освітньому середовищі.

4. Самоосвіта фахівця соціономічної сфери як необхідна умова професійного зростання.

5. Планування, програмування та проєктування як необхідні якості в діяльності фахівця соціономічної сфери.

Лисоконь І. О.

1. Соціальна робота з молодіжними субкультурами.

2. Молодіжні рухи в Україні у ХІХ-ХХ століттях.

3. Розвиток соціальної роботи: теоретичний та прикладний аналіз (на прикладі України).

4. Цифрова соціальна робота в громаді (на прикладі м. Кривий Ріг).

5. Програми місцевого соціального розвитку як інструменти соціальної роботи.

Каритка В. В.

1. Соціально-правовий захист молоді в умовах російсько-української війни: теоретичний аналіз

2. Організація дозвілля молоді у промисловому регіоні: досвід і проблеми.

3. Особливості і проблеми соціалізації учнів молодших класів в умовах дистанційного навчання.

4. Соціальний працівник в умовах війни: формування іміджу.

5. Соціальний супровід людей похилого віку в умовах війни: стан і проблеми (на прикладі м. Кривий Ріг).

Жовтень 2024