Протягом двох тижнів студенти СМК-22 проходили соціологічну практику на базі КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» під  керівництвом начальниці відділу підтримки локальних груп активностей мешканців Оксани Лаже. Ця практика є другим етапом формування наукових і професійних знань, умінь та навичок для майбутніх соціологів, будучи однією із компонент складової освітньої програми «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» підготовки здобувачів бакалаврського ступеня.

19.04 010

У межах практики студенти виконували функціональні обов’язки асистентів провідного соціолога і в якості інтерв’юерів взяли участь у проведенні двох опитувань громадської думки містян, що були присвячені питанням безпеки функціонування освітнього простору у місті та подальшим життєвих планів ВПО.
     Особливий інтерес викликав процес обробки бланків опитування й підготовки аналітичного звіту. Це був перший дослідницький досвід, можливість на практиці закріпити знання з методології соціологічних досліджень, а також удосконалити навички налагодження комунікації з респондентами, проведення інтерв’ю, обробки й статистичного обчислення соціальних показників.

19.04 011     Красно дякуємо директору КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Юрію Власенку за можливість реалізації фахової практичної підготовки студентів-соціологів на базі відділу підтримки локальних груп активностей мешканців, а також плідну й багаторічну співпрацю!

Травень 2024