img5

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Криворізького педагогічного є розширення можливостей для міжнародної мобільності здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників. Про реалізацію вищезгаданого аспекту дізнавався прес-центр.

img11

У період з 15 по 19 квітня 2024 на базі Університету Гранади (Іспанія) відбувся 5-денний тренінг «26th Staff Training Weeks International Relations: Looking Towards the Future», в якому взяла участь проректор з наукової роботи, професор, доктор педагогічних наук В. А. Гаманюк.

img15

Загалом захід об’єднав 43 учасники з різних країн Європи, в тому числі з України (9 осіб). Переважно гості були представниками класичних університетів, юридичних, технічних та медичних. КДПУ став єдиним закладом вищої освіти педагогічного профілю, який взяв участь у цьому заході.

img19

«Щорічно з метою інтернаціоналізації та налагодження тісних міжнародних зв’язків на базі Університету Гранади організовують тренінгову програму «Staff Training Weeks». Я беру участь у цьому заході не вперше. Минулого разу, у 2018 році, цей захід об’єднав проректорів з наукової роботи й був зосереджений на можливостях наукової співпраці. Сьогодні коло питань значно ширше – спілкування присвячено загальним правилам, вимогам і напрямам міжнародних обмінів», – розповідає В. А. Гаманюк.

img23

Цей захід надав учасникам готові кейси з принципів відбору кандидатів, обрання курсів та перезарахування кредитів, розв’язання організаційних питань, регулювання страхових випадків тощо. Крім того, тренінгова програма «Staff Training Weeks» дала змогу обмінятися контактами з іншими учасниками для потенційної подальшої співпраці та налагодженню нових можливостей стажувань для студентів нашого університету.

Травень 2024