20 травня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету та відповідальний секретар приймальної комісії. Під час наради обговорено результати реєстрації випускників бакалаврату на ЄВІ та ЄФВВ.

Під час наради виступили декани факультетів, які повідомили, що більшість випускників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти вже зареєструвалася на складання ЄВІ та ЄФВВ.

Останіна Г. Г., відповідальний секретар приймальної комісії, узагальнила надану деканами інформацію, повідомила про кількість зареєстрованих здобувачів вищої освіти в розрізі спеціальностей, а також зауважила, що наразі реєстрація триває.

В обговоренні взяли участь проректори та декани факультетів.

Підсумовуючи обговорення, ректор Шрамко Я. В. зауважив, що деканам факультетів необхідно і надалі інформувати випускників бакалаврату про можливість реєстрації на основну сесію ЄВІ та ЄФВВ до 29 травня 2024 року.

У різному виступили:

• Гаманюк В. А., проректор з наукової роботи, яка поінформувала про проведення традиційної щорічної звітної наукової конференції студентів;
  • Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка анонсувала проведення виробничих зборів зі студентами випускниками бакалаврату та магістратури, під час яких буде розглянуто можливості подальшого працевлаштування;
  • Хараджян Н. А., голова профкому університету, яка повідомила про результати проведення міських заходів «Наука об’єднує», що відбулися 16-17 травня 2024 року.
Червень 2024