16 жовтня 2024 року доцентом кафедри педагогіки А. Король разом із здобувачами освіти факультетів української філології та педагогічної освіти був проведений виховний захід із конкурсом презентацій на тему: «Біологічна роль складників здорового способу життя».
 На виховному заході було розглянуто такі проблеми:

− фізична активність, сон та його якість, дотримання особистої гігієни, збереження психічного здоров’я;
− виховання у стилі New Age. методи виховання за системами М. Монтессорі та Вальдорфської педагогіки;
− ментальне здоров’я, його зв'язок із психоемоційним станом людини, технології подолання негативних наслідків стресових ситуацій, вплив соціальних медіа на ментальне здоров’я учнівської молоді.

 Виховний захід Король1 Виховний захід Король2 
 Виховний захід Король3  Виховний захід Король4
На виховному заході студенти підкреслили, що в умовах прискорення темпу життя молодь постійно стикається з різними викликами, пов’язаними зі здоров’ям людини. Збереження здорового способу життя і формування його культури стало актуальним завданням і важливою соціальною проблемою нашого суспільства.
Головними редакторами журналів виступили В. Подолянюк (гр. ОПНм-24) та А. Некрілова (гр. УПФ-24).
Студенти висловили сподівання, що їх усний журнал стане справжнім джерелом натхнення для учнівської молоді!
28079
9 жовтня 2024 року доцентом кафедри педагогіки А. Король разом із студентами другого курсу факультету української філології (гр. УАФ-23, УПФ-23, УМЛ-23) був проведений виховний захід у формі усного журналу на тему: «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу».

 На заході було розглянуто такі рубрики:
- «Характеристика фізичного здоров'я»;
- «Любов без ризику: захист себе та партнера. Характеристика ЗПСШ»;
- «Поліпшення фізичного здоров'я в реаліях воєнного стану»;
- «Ментальне здоров'я».

 Захід Король1  Захід Король2
 Захід Король3  Захід Король4
Кожну сторінку журналу студенти закінчували українськими цитатами, практичними порадами та закликами до учасників заходу щодо підтримки здорового способу життя. Головними редакторами журналів виступили К. Тараненко (гр. УАФ-23) та І. Сушко (гр. УПФ-23).
Студенти висловили сподівання, що їх усний журнал стане справжнім джерелом натхнення для учнівської молоді!
28077
На реалізацію міської програми «Подолання освітніх втрат, викликаних особливостями організації освітнього процесу в 2020-2023 роках» та на виконання розпорядження навчально-методичного відділу КДПУ № 3 від 19 січня 2024 року «Про внесення змін до програм виробничих практик студентів ІV курсу» під час проходження виробничої педагогічної практики, 04 березня 2024 року студентка ІV курсу природничого факультету, гр. БП-20, Д. А. Риженко провела групову бесіду на тему «Життєві цінності» зі здобувачами освіти (12 осіб) 8-А класу КСШ І-ІІІ ступенів № 70.
 Щербина захід 2023
Д. А. Риженко разом зі здобувачами освіти дійшли спільної думки що цінності – це те, що особливо важливо для людини, родини, громадян країни, одне з джерел мотивації діяльності. Під час проведення групової бесіди Д. А. Риженко запропонувала здобувачам освіти створити дерево цінностей і власну шкалу цінностей та переконала їх в тім, що для кожної людини як особистості важливим є високий рівень сформованості европейських, духовних та матеріальних цінностей, ознайомила учнів з «Кодексом (мозаїкою) цінностей» О. Вишневського.
Присутні під час проведення групової бесіди: класний керівник 8-А класу Л. О. Янченко, методист кафедри педагогіки канд. пед. наук., доцент Щербина Світлана Миколаївна, студентка групи БП-20 Павлюк Аліна відмітили, високий рівень підготовки та проведення групової бесіди, її актуальність, мета проведення бесіди була досягнута, здобувачі освіти виявили активність і зацікавленість у обговоренні запропонованих питань.
25304
23 лютого 2024 року було проведено студентом-практикантом факультету географії, туризму та історії Дмитро Іванісіком на базі Кам'янського ліцею Апостолівської міської ради Криворізького району Дніпропетровської області виховний захід «Другий рік незламності».
Білоус 27.02 24  Білоус1 27.02.24 

Метою було поглибити знання вихованців про кращі риси національного характеру як передумову його сили і незламності; формувати розуміння добра і зла та пробуджувати прагнення обирати добро як основу сили й наснаги; виховувати почуття гордості за рідну землю й державу та високу честь бути їх сином, дочкою; виховувати глибоку повагу до воїнів, які захищають рідну землю від російського агресора, до волонтерів; виховувати співчуття до стражденних; здійснювати реабілітацію емоційної сфери дітей, надавати їм правильні життєві орієнтири у складні часи випробувань війною.

На заході була присутня методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Олена Білоус.

25015

16 лютого у День Єднання кафедра педагогіки з усіма студентами долучилася до Свята

- під час лекцій, практичних занять на природничому факультеті, факультетах української філології  та мистецтв, настановчої конференції з навчальної психолого-педагогічної практики студентів ІІ курсу фізико-математичного факультету (всі групи), факультету географії, туризму та історії (ІП-20), факультету мистецтв (ОМ-20). Учасники та учаниці зазначили, що День єднання оголошено для «посилення консолідації» українців, зміцнення їхньої «стійкості» на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Вітаємо всіх з цим чудовим святом, бажаємо: миру, добра та злагоди!

 ОМ 20 16 изображение viber 2022 02 16 12 23 25 685
18510

Магістрантка факультету мистецтв (музично-хореографічне відділення), Сторчеус К. під час педагогічної практики провела чимало змістовних виховних заходів, які сподобалися і запам’яталися учням 6-А класу та отримала схвальні відгуки адміністрації. Керівництво КЗШ № 26 та методист кафедри педагогіки, доцент Іванова В.В. відмітили якісно підготовлений і проведений заліковий виховний захід: «Хто я насправді», який викликав у школярів чимало позитивних вражень та емоцій.

Іванова 09.19.19

Під час проведення заходу Сторчеус К. вдалося розкрити поняття «Я» особистості, допомогти учням краще пізнати себе; вчити що немає «хороших» і «поганих» людей; дати усвідомити учням унікальність кожної людини; актуалізувати знання учнів про особистість, процес самопізнання; вчити визначати позитивні негативні риси особистості; надати інформацію про процес самопізнання та самооцінку особистості.

Іванова 09.19

Методист кафедри педагогіки - доцент Іванова В.В.

9555

Магістрантка природничого факультету Боєва І., під час проведення педагогічної практики провела чимало змістовних виховних заходів, які сподобалися і запам’яталися учням 11-А класу та отримала схвальні відгуки адміністрації Криворізької педагогічної гімназії.

Іванова 25.10.19

Керівництво гімназії та методист кафедри педагогіки, доцент Іванова В.В. відмітили якісно підготовлений і проведений (за побажанням гімназистів) захід: «Всі професії важливі – обирай свою», який викликав у школярів чимало позитивних вражень та емоцій. Під час проведення заходу Боєвій І. вдалося розширити і поглибити знання учнів про сучасні професії; удосконалити вміння класифікувати професії; формувати життєві компетентності; виховувати повагу до людей праці.

Іванова 25 10.19 1

Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

9546

Закінчився термін проходження педагогічної практики студентів денної форми навчання. За цей час майбутніми педагогами проведено чимало цікавих виховних заходів, так в 11-Б класі Криворізької педагогічної гімназії було проведено виховну годину на тему: «Людина серед людей», яку провела магістрантка ІІ року навчання Фортушна Д. (природничий факультет).

Іванова 18.10.19

Мета заходу – формувати у дітей поняття про життя як найвищу цінність і неповторність, показати необхідність правил культурної поведінки; розвивати розуміння кожною дитиною своєї оригінальності та індивідуальності; бережно ставитись до свого життя, прищеплювати бажання жити в культурному середовищі.

Іванова 18.10.19 1

Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

9545

03.10.2019 р. магістрант ІІ курсу навчання Дмитрієв Д. (фізико-математичний факультет) під час проходження педагогічної практики у КЗШ № 122 провів заліковий виховний захід для учнів 10 класу на тему: «Досягти успіху. Інваліди, яких знає весь світ».

Волощук 03.10.19

Мета заходу – ознайомити дітей з проблемами інвалідів, формувати в учнів активну життєву позицію, дати можливість дітям впевнитися, що успіх часто залежить від власних зусиль і від співпраці з іншими; сприяти розвитку чітких життєвих орієнтирів; виховувати високі моральні якості у школярів. почуття доброти, чуйності, милосердя, поваги до людей з обмеженими можливостями.

Волощук 03.10.19 1

Під час проведення заходу учні дізналися багато цікавого: існує багато прикладів, коли люди з обмеженими можливостями не просто виживають, а стають знаменитими. Вони досягають успіху незважаючи ні на що. Учні приймали участь в обговоренні, діти розповідали що вони знають про інвалідів і як самі відносяться до них. Учні дізналися про спортсменів, а саме плавців з обмеженими можливостями, які стали чемпіонами світу та параолімпійських ігор.

Волощук 03.10.19 2

Методист кафедри педагогіки – ст. викладач Волощук І.А.

9543

У рамках профорієнтаційної роботи 11.10.2019 року на базі КЗШ № 26 магістранткою ІІ року навчання факультету географії, туризму та історії гр. ГОЕм-14 Федорук Ю. та канд. пед. наук, доцентом кафедри педагогіки Білоус О.С. було проведено виховний профорієнтаційний захід на тему: «КДПУ – територія успіху!» (11-Б клас).
Мета заходу – розширити та поглибити уявлення учнів про КДПУ, надати допомоги у професійному самовизначенні, формуванні свідомого підходу до вибору професії, відповідальності за власне майбутнє, формувати навички самоаналізу, допомогти у визначенні майбутньої професії, означити шляхи її досягнення, розвивати навички культури спілкування.

Білоус 26 19

Під час проведення заходу практикантка ознайомила учнів із поетапними кроками щодо правильного вибору професії та професійного самовизначення, важливості усвідомленого вибору професії, яка б відповідала їхнім інтересам та здібностям. Медіапрезентація КДПУ та конкурс талантів пройшли у веселій, дружній атмосфері, що залишило в пам‘яті учнів незабутні враження.

Методист кафедри педагогіки – доцент Білоус О.С.

9534
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31