conf studrady 1

25 вересня 2019 року відбулася звітно-виборча конференція студентської ради університету. Прес-центр дізнавався подробиці.

conf studrady 2

Головною метою конференції стало підведення підсумків продуктивної праці молоді протягом 2018-2019 навчального року. Голова студентської ради, студентка ІІ курсу магістратури факультету дошкільної і технологічної освіти Катерина Борвинська проаналізувала діяльність колективу. Дівчина зазначила позитивні аспекти виконаних завдань, наголосила на деталях роботи, що потребують удосконалення, окреслила орієнтири майбутньої діяльності.

conf studrady 3

Зі словами привітання до представників студентського самоврядування звернувся ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко: «Університет – це складна система, в якій гармонійно поєднуються різні структурні елементи. Студентська спільнота є його невід’ємною, життєво необхідною частиною. Вважаю, що всі ви мали змогу переконатися в якості роботи студентського самоврядування. Я вдячний команді студентської ради за різноманітні пропозиції, ідеї та креатив».

conf studrady 4

Усі присутні мали можливість висловити свої міркування, дати оцінку власній діяльності або просто поділитися особистими враженнями. Взаємини, які склалися між активістами різних факультетів, дійсно вражають. З першого погляду стає зрозуміло, що в студентській раді панує доброзичлива й дружня атмосфера.

conf studrady 5

Після завершення звітної частини учасники заходу проголосували за новий склад студентської ради 2019-2020 навчального року.

conf studrady 6

Після тривалих дискусій рушійною силою студентської громади університету стали:

голова студентської ради - Качанов Ярослав Ігорович (студент природничого факультету, І курс магістратури,  група БХ-м-15);

перший заступник - Руда Альона Юріївна (студентка психолого-педагогічного факультету, IV курс, група ПНП-16);

заступник з культурно-масової, спортивної та соціальної роботи - Кришень Карина Олегівна (студентка психолого-педагогічного факультету, IV курс, група ПНП-16);

заступник з інформаційної роботи, зовнішніх зв’язків та захисту прав студентів - Ковтуненко Владислав Олександрович (студент факультету української філології, III курс, група УФР-17);

секретар - Синиця Олександра Сергіївна (студентка фізико-математичного факультету, I курс магістратури, група МІм-15);

conf studrady 7

голова культурно-масового сектору - Смаглюк Марія Олександрівна (студентка факультету української філології, IV курс, група УФР-16);

голова спортивного сектору - Чабан Вікторія Віталіївна (студентка природничого факультету, IV курс, група ХІ-16);

голова соціального сектору - Кутугіна Владислава Олександрівна (студентка природничого факультету, III курс, група ХІ-17);

голова інформаційного сектору - Музика Ляна Володимирівна (студентка факультету географії, туризму та історії, IV курс, група ІП-16);

голова сектору зовнішніх зв'язків - Гейдарова Есміра Заур Кизи (студентка фізико-математичного факультету, III курс, група МІ-17);

голова сектору захисту прав студентів - Вінійчук Анастасія Анатоліївна (студентка факультету географії, туризму та історії, III курс, група ГОЕ-17).

conf studrady 8

Криворізький педагогічний вітає новий склад студентської ради університету й бажає плідної роботи!