img33

Криворізький педагогічний завжди відкритий та прагне до активної міжнародної співпраці, яка спрямована на перейняття освітньо-наукового досвіду закордонних закладів вищої освіти.

img34

У 2020 році Криворізький педагогічний підписав угоду Еразмус+ із університетом м. Пардубіце (Чехія). Згідно з цією угодою впродовж трьох років на навчання до Чехії за спеціальністю «Німецька мова та література» вирушать чотири студенти Криворізького педагогічного.

Освітня програма, у якій візьмуть участь здобувачі вищої освіти, розрахована на п’ять місяців, що за навчальним планом закордонного університету дорівнює повному семестровому курсу.

img63

У Чехії студентам необхідно реалізовувати науковий компонент навчання за цією освітньою програмою – брати активну участь у різноманітних дослідницьких заходах, семінарах і тренінгах.

Оцінювання здобувачів вищої освіти, які навчалися за кордоном, буде здійснюватися з урахуванням програми академічної мобільності, а також основних пунктів, чітко зазначених в угоді.

img64

«В університетах різних країн освітньо-наукові програми за спеціальністю «Германістика» здебільшого збігаються, хоча є й деякі невідповідності (наприклад, дисципліна «Європейські студії»). Навчання відбуватиметься німецькою мовою. Нашим студентам буде запропоновано також вивчати курс чеської мови, задля вільного спілкування не лише з викладачами та студентами університету, а й з іншими мешканцями міста. Переконана, що елементарні знання з цієї мови їм не завадять, і що вони готові дізнатися й вивчити багато нового. Сподіваюся, що коли здобувачі вищої освіти повернуться до стін нашого університету, вони зможуть поділитися таким цікавим і важливим досвідом з іншими студентами КДПУ», – розповіла прес-центру проректор з наукової роботи, д-р пед. наук, проф. В. А. Гаманюк.

img79

30 квітня 2021 року в онлайн-режимі відбулася співбесіда зі студентами ІІІ курсу факультету іноземних мов.

Головною метою цієї зустрічі стало з’ясування рівня вмотивованості здобувачів вищої освіти, які бажають отримати можливість навчатися за міжнародною програмою.

Відбір студентів проходив у два етапи: тестування та співбесіда. Основними критеріями обрання кандидатів стали результати навчання (сумарна кількість балів, які набрали студенти за 2,5 роки навчання), рівень знання німецької мови (В2 + С1) та їх мотивація.

img80

Співбесіду проводили декан факультету іноземних мов, д-р філол. наук, доц. М. В. Варданян, канд. пед. наук, доц В. А. Карпюк та завідувач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, канд. філол. наук, доц. Г. М. Мельничук.

За результатами відбору два студенти КДПУ отримають можливість навчатися в університеті Пардубіце за освітньо-науковою програмою Еразмус+, яке розпочнеться 10 вересня 2021 року.

Бажаємо нашим здобувачам вищої освіти успіхів у навчанні й отриманні цікавого та цінного досвіду!

15522
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок