conf130220 1

13 лютого 2020 року у Криворізькому педагогічному пройшла студентська науково-практична конференція «Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві».

conf130220 2

Організаторами події виступили викладачі кафедри фізичної культури та методики її викладання (завідувач – канд. пед. н., доц. В. В. Шутько). На конференції були присутні здобувачі вищої освіти та викладачі КДПУ, учителі фізичної культури закладів середньої освіти міста та керівник фізичного виховання Криворізького гірничого коледжу ДВНЗ «КНУ».

conf130220 3

З вітальним словом до учасників та гостей конференції звернулася канд. біол. н., доц. кафедри фізичної культури та методики її викладання В. І. Марчик, яка повідомила присутнім регламент роботи та наголосила: «Щороку ми проводимо студентську науково-практичну конференцію, присвячену ролі та значенню фізичної культури й спорту в сучасному суспільстві. Студенти представляють доповіді, серед яких організаційний комітет обирає найкращі роботи з найактуальніших тем. Кожен доповідач отримує іменний сертифікат учасника й електронний збірник матеріалів конференції. Такий досвід дуже корисний для майбутніх дослідників – адже шлях до сучасної науки розпочинається ще в студентські роки».

conf130220 4

На конференції були представлені доповіді здобувачів вищої освіти, які торкалися різних аспектів фізичної культури та спорту: розглядалося їх значення під час технологічної революції (Данило Дмитрук, І курс, природничий факультет); аналізувався конструктивний конфлікт у командних змаганнях із волейболу (Єлизавета Іванова, природничий факультет, І курс); визначалася роль ранкової гімнастики в житті сучасного студента (Олександр Холодняк, факультет географії, туризму та історії, ІІ курс); вивчалося ставлення студентів КДПУ до занять фізичною культурою (Вікторія Леонова, факультет дошкільної і технологічної освіти, І курс); обговорювалося значення методу організації діяльності молоді під час фізичного виховання (Анастасія Черних, фізико-математичний факультет, І курс).

conf130220 5

Викладачка кафедри фізичної культури та методики її викладання І. Л. Мінжорина, підсумовуючи роботу конференції, підкреслила: «Доповідачі продемонстрували достатньо високий рівень опрацювання матеріалу: теми їх досліджень було розкрито, а завдання успішно виконано».

conf130220 6

Бажаємо всім здобувачам вищої освіти подальших успіхів
у навчанні й науково-дослідницькій діяльності!

Травень 2024