Криворізький педагогічний – це сучасний прогресивний університет, який здійснює підготовку на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти. У період з 6 по 9 вересня 2021 року на базі альма-матер відбувалися вступні випробування до аспірантури.

Щорічно Криворізький педагогічний поповнює лави здобувачів вищої освіти новою генерацією аспірантів. Цього року 21 амбітний молодий науковець виявив бажання навчатися задля здобуття ступеню доктора філософії за такими освітніми програмами: Освітні, педагогічні науки (гарант – професор Т. О. Дороніна), Дошкільна освіта (гарант – професор О. В. Ковшар), Методика навчання іноземних мов (гарант – професор В. А. Гаманюк), Професійна освіта (комп’ютерні технології) (гарант – професор С. О. Семеріков), Педагогіка музичного мистецтва (гарант – професор Н. А. Овчаренко), Професійна освіта (Сфера обслуговування) (гарант – професор Л. О. Савченко), Філологія (гарант – професор Ж. В. Колоїз), Психологія (гарант – професор З. М. Мірошник), Соціологія (гарант – професор А. С. Лобанова), Фізика (гарант – професор Р. М. Балабай). Головною умовою досягнення цієї мети є успішне проходження вступних випробувань.

Відповідно до встановлених правил прийому до аспірантури, вступні випробування складалися з двох компонентів: вступного іспиту зі спеціальності (в обсязі програми рівня вищої освіти магістра з відповідної спеціальності) й презентації дослідницької пропозиції; вступного іспиту з іноземної мови (в обсязі, який відповідає рівню В2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти), які проходили 6 і 9 вересня 2021 року відповідно. За умов перехресного вступу вступнику призначалося додаткове фахове випробування.

«Цього року рівень підготовки вступників значно кращий, ніж минулоріч; є тенденція до покращення. Такий показник – це результат спільної роботи всіх членів комісії та завідувачки аспірантури й докторантури О. І. Васильєвої, оскільки в цьому році були враховані всі прогалини минулорічного вступного іспиту. Нам дуже приємно бачити прагнення молоді займатися науковою діяльністю: здобувачі освіти з великим задоволенням розповідають про тематику своїх майбутніх досліджень і про своїх наукових керівників. Ми щиро бажаємо успіхів у реалізації власних наукових амбіцій!», – розповідає завідувачка кафедри англійської філології, канд. пед. наук, доц. І. С. Зоренко.

241738446 218520813661848 7698093437064362443 n

За результатами вступних випробувань було сформовано рейтинг вступників, рекомендованих на місця державного бюджету за вищезгаданими спеціальностями. Звертаємо увагу, що згідно з правилами прийому 2021 року, 15 вересня на сайті університету буде опубліковано наказ про зарахування аспірантів на денну й заочну форму навчання.

Криворізький педагогічний вітає майбутніх аспірантів з успішним складанням вступних випробувань!