день пед 27 02 корольський

27 лютого учні Криворізької педагогічної гімназії дізнавалися про особливості університетського навчання. Для них викладачі Криворізького педагогічного провели замість уроків справжні пари.

День педагогічного університету надає можливість старшокласникам дізнатися про університетське життя: побачити, як це – навчатися згідно з академічними вимогами вищих освітніх закладів, послухати лекції досвідчених викладачів й справжніх фахівців своєї справи.

День пед 27 02 ректор

«Особисто від себе я хочу порадити вам завжди у своєму житті займатись тією справою, яка видається вам найбільш цікавою. Важливо отримати фундаментальну освітню підготовку з базових навчальних дисциплін, яка стане запорукою подальших життєвих успіхів», – з такими вітальними словами до  учнів звернувся ректор університету Ярослав Шрамко.

день пед 27 02 викладачі

Цього дня учні педагогічної гімназії вивчали предмети разом із викладачами КДПУ: проф. Тетяна Дороніна (педагогіка), ст. викл. Дмитро Бобилєв та проф. Володимир Корольський (математика), доц. Вадим Яшин (історія), доц. Едуард Євтушенко (біологія), доц. Володимир Казаков (географія), асист. Павло Нечипуренко (хімія), доц. Олена Гладка (англійська мова), проф. Жанна Колоїз (українська мова), проф. Світлана Ковпік (українська література), доц. Андрій Абдула (філософія), доц. Руслана Балабай (фізика), доц. Дар’я Туркова (психологія).

День пед 27 08 балабай

Прес-центр дізнавався про враження від сьогоднішнього дня у школярів та викладачів університету. Як вони відчували себе, перебуваючи поза межами звичного та комфортного середовища?

Декан фізико-математичного факультету КДПУ Олена Віхрова зазначає: «Захід покликаний показати учням, що якісну та професійну освіту можна отримати у рідному місті, а також довести відкритість майбутнього і шлях до нього через набуття глибоких і сучасних знань».

день пед 27 02 віхрова

«Я побувала на уроці англійської мови, який нам провела Олена Валентинівна Гладка, було дуже цікаво, оскільки ми дізнались про фольклор, культуру та історію Англії. Дуже круто слухати про країну її рідною мовою», – ділиться своїми враженнями учениця 10 класу Катерина Білова.

день пед 27 02 гладка

«Працювати зі школярами мені звично. Мабуть, тому урок й видався цікавим. Я сподіваюсь, що в майбутньому учням знадобиться все те, про що я їм розповідав», – зазначає Дмитро Бобилєв.

Нагадаємо, що вперше День педагогічного університету відбувся раніше для учнів Криворізького навчально-виховного комплексу №129 «Гімназія – ліцей академічного спрямування» (КНВК «ГЛАС»).

Більше фото у Галереї


 

4138
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31