pedagogy080219 43

8 лютого 2019 року в урочистій атмосфері відбулося вручення дипломів першим випускникам магістратури спеціальності «Педагогіка вищої школи».

Випускників привітали ректор Криворізького педагогічного, доктор філософських наук Я. В. Шрамко, зав. кафедри педагогіки, доктор педагогічних наук Т. О. Дороніна, декан фізико-математичного факультету, кандидат педагогічних наук О. В. Віхрова, викладачі кафедри педагогіки. До привітань долучилися студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв, які створили святковий настрій непересічної академічної події яскравими вокально-інструментальними номерами.

pedagogy080219 14

Ректор КДПУ Я. В. Шрамко підкреслив: «Сьогодні відбулася надзвичайна подія – перший випуск магістрів, які отримали дипломи зі спеціальності «Педагогіка вищої школи». Широкі кар’єрні можливості й професійні перспективи, що відкриваються спеціалістам забезпечує змістовна й глибока підготовка – наші випускники здатні до інноваційної освітньої діяльності з урахуванням новітніх досягнень педагогічної науки та практики».

pedagogy080219 47

Привітала випускників й зав. кафедри педагогіки Т. О. Дороніна, яка зупинилась на особливостях професійно-освітньої програми магістрів, що передбачає формування та розширення теоретико-методологічного та науково-методичного базису підготовки сучасних викладачів, оволодіння ними практичним інструментарієм наукових досліджень з урахуванням світових тенденцій і здобутків у сфері освіти.

pedagogy080219 9

Декан фізико-математичного факультету О. В. Віхрова зауважила, що теоретична й практична підготовка майбутнього викладача вищої школи передбачає оволодіння комплексом кваліфікаційних вимог, серед яких важливе місце посідає опанування сучасних методів виконання професійних завдань. З цими вимогами наші перші випускники впоралися якнайкраще!

pedagogy080219 50

До привітань долучилися викладачі кафедри педагогіки, які побажали випускникам натхнення та нових наукових і академічних досягнень. Після урочистого вручення дипломів – неформальне спілкування, фото на згадку, приємні спогади!

Криворізький педагогічний запрошує всіх, хто відчуває покликання до науково-педагогічної діяльності на навчання до магістратури за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки (спеціалізація – Педагогіка вищої школи).