img37

23 січня 2021 року музично-хореографічне й художньо-графічне відділення факультету мистецтв об’єднали зусилля, щоб гідно представити всю палітру мистецьких спеціальностей у симфонії традиційного Дня відкритих дверей, який цьогоріч проходить онлайн.

img38

Декан факультету мистецтв, канд. філос. наук, доц. О. І. Шрамко розповіла про особливості підготовки фахівців за спеціальностями 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) й 024 Хореографія та можливості працевлаштування випускників факультету, пояснила вимоги до вступу, повідомила важливу інформацію про творчі заліки й конкурси.

img71

З яскравої презентації музично-хореографічного відділення майбутні абітурієнти отримали інформацію про загальні умови вступу й етапи цьогорічної вступної кампанії, роз’яснення щодо порядку прийому заяв і документів для участі в конкурсному відборі за денною та заочною формою здобуття освіти. Присутні переглянули перелік документів, необхідних для зарахування, дізналися середні конкурсні бали минулих років і контакти приймальної комісії.

img72

Зіркові творчі колективи кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування представила зав. кафедри, канд. пед. наук, доц. Р. О. Любар.

img101

Глядачі побачили виступи народного камерного хору «Crescendo», народного колективу «Студія академічного співу», народної студії української пісні «Оберіг», народної естрадної студії «Модерн», вокальної студії «DreamSound», вокального ансамблю «Flash-girlS».

img102

Своє мистецтво всім присутнім подарували народний ансамбль народного танцю «Любава», народний український оркестр народних інструментів, студія сучасної хореографії «Liberta», інструментальний дует «Калинка», інструментальний ансамбль «Sound-Mezzo», театр сучасної хореографії «Версаль».

img126

«Творчі колективи й солісти кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки є лауреатами й володарями Гран-прі багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів і фестивалів. Їх знають і ними захоплюються далеко за межами нашої країни. Ми пишаємося нашою молоддю – гордістю університету й міста», – підкреслила зав. кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, канд. пед. наук В. М. Міщанчук.

img127

Вражали своєю майстерністю й талановиті випускники музично-хореографічного відділення, які створюють власні творчі колективи, студії, школи, працюють за кордоном, роблять успішні артистичні кар’єри.

img148

Творчість, натхнення, пошук – такі мистецькі цінності стали лейтмотивом презентації художньо-графічного відділення найкреативнішого факультету КДПУ. Заступниця декана, членкиня спілки дизайнерів України, канд. пед. наук, доц. Л. Ф. Ейвас наголосила: «Ми навчаємо художників-дизайнерів та вчителів образотворчого мистецтва не тільки для міста, а й для всієї країни. Випускники нашого відділення успішно працюють як у сферах, пов’язаних із викладацькою та художньо-графічною діяльністю, так і в інших галузях суспільного виробництва». Лариса Феліксівна розповіла про напрямки підготовки професійних митців, детально зупинилася на дисциплінах, які викладають на художньо-графічному відділенні, познайомила майбутніх абітурієнтів із викладачами.

img149

Випускниця художньо-графічного відділення, а нині викладач кафедри образотворчого мистецтва О. О. Петренко розповіла про умови та специфіку вступу на спеціальності 022 Дизайн і 014 Образотворче мистецтво, звернувши особливу увагу на творчий конкурс, у якому мають взяти участь вступники.

img176

Зав. кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, д-р пед. наук, доц. В. В. Томашевський ознайомив майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання на спеціальності «Дизайн» і запросив переглянути відеоролик, присвячений основним напрямкам діяльності здобувачів вищої освіти.

img177

Зав. кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. наук, доц. І. О. Красюк розповіла про історію кафедри й дисципліни, які опановують майбутні спеціалісти, представила професорсько-викладацький склад. «Професія художник-викладач – це подвійна творчість, адже такий фахівець не тільки створює власні витвори мистецтва, а й має навчити цього своїх учнів», – підкреслила Ірина Олександрівна.

img204

Під час відеоекскурсії до виставкової зали глядачі побачили кращі роботи випускників художньо-графічного відділення. Задля ознайомлення з творчим процесом майбутнім абітурієнтам представили майстер-класи від викладачів: член Національної спілки художників України, ст. викладач А. Д. Труфкін продемонстрував створення гравюри, ст. викладач кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. наук Ю. О. Зенькович – скетчинг, зав. кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. наук, доц. І. О. Красюк – швидкі начерки.

img205

Художньо-графічне відділення пишається своїми випускниками, яких представив доцент кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. наук Р. О. Пильнік.

img230

Голова студентської ради факультету мистецтв, четвертокурсниця спеціальності «Дизайн» Юлія Пуц розповіла про яскраве й насичене студентське життя, різноманітні заходи, конкурси, розваги молоді; підкреслила участь студентів-митців у волонтерському русі, організації творчих виставок і виїздах на пленери.

Приєднуйтесь до митців Криворізького педагогічного: музично-хореографічне й художньо-графічне відділення чекають на творчу, амбітну, цілеспрямовану молодь!

Музично-хореографічне відділення

Художньо-графічне відділення

Дякуємо всім, хто був разом із дружньою мистецькою родиною КДПУ,
та запрошуємо на онлайн-дні відкритих дверей наступної суботи!