Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

Кафедра інформатики та прикладної математики щиро вітає Боско Наталю Миколаївну з блискучим захистом дисертації!

Захист дисертації на тему «Методика реалізації міждисциплінарних зв’язків у професійній підготовці студентів фахових коледжів із застосуванням ІКТ» (спеціальність 015 Професійна освіта (Цифрові технології) відбувся 29 липня у змішаному форматі. Але жодні зовнішні перешкоди не завадили Наталі Юріївні бездоганно презентувати свою роботу та відповісти на питання членів спеціалізованої вченої ради.

За посиланням розміщено відеозапис захисту.

Щира подяка усім причетним до даної події, особливо – доктору педагогічних наук, професору, професору кафедри інформатики та прикладної математики Лаврентьєвій Олені Олександрівні, яка є керівником даного дослідження і засновником освітньо-наукової програми Професійна освіта (Комп’ютерні технології) та доктору педагогічних наук, професору, старшому досліднику, професору кафедри інформатики та прикладної математики Семерікову Сергію Олексійовичу, який виступав рецензентом даної роботи і є гарантом даної освітньо-наукової програми!

Бажаємо Наталі Миколаївні подальших наукових звершень, кар’єрних злетів і родинного затишку у мирній Україні!

І запрошуємо на навчання нових здобувачів освіти, які мають бажання провадити наукову діяльність за спеціальністю 015 Професійна освіта (Цифрові технології)!

Серпень 2024