добр3.png

 

22 листопада на кафедрі перекладу та слов’янської філології факультету іноземних мов КДПУ відбувся інформаційних захід «Тиждень академічної доброчесності від магістрів-перекладачів» у межах курсу «Планування та організація наукової діяльності» (викладач – проф. Марина Варданян).

добр4.png

Під час заходу студенти-магістри групи АПм-24 кафедри перекладу та слов'янської філології факультету іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету представили презентації, інтерактивні завдання, комікси та відео, які допомогли учасникам заходу зрозуміти, що таке академічна доброчесність та як їй сприяти. Також була показана інформація про те, де шукати матеріали для написання академічних робіт, на останок була представлена презентація про штучний інтелект та його роль у науковому процесі.

добр5.png

Відгуки від учасників та організаторів заходу

Людмила Іщенко: «Захід вийшов цікавим і корисним, адже про академічну доброчесність було проведено опитування з визначенням проблемних зон в розумінні цього поняття, згодом були і презентації, квіз і цікавий фільм і комікси. На заході були присутні не тільки викладачі, але і здобувачі освіти, які про академічну доброчесність дізнались багато нового, особливо про використання ШІ. Дякую Варданян Марині Володимирівні за організацію заходу! Сподіваюсь на участь в інших заходах кафедри  перекладу та слов'янської філології та університету».

добр6.png

Віта Рукоманова: «Хоча я і не змогла бути особисто на заході з деяких причин, але впевнена, що захід був цікавим, веселим та дуже корисним. Було дуже приємно взяти у ньому участь. Готуючи до заходу презентацію на тему: "Як виглядає академічна недоброчесність в академічному середовищі", я дізналася багато нової інформації, а також розширила свої знання про академічну недоброчесність. Сподіваюсь, що ті, хто був присутній на заході, також відкрили для себе щось нове та корисне, адже академічна доброчесність – це дуже важлива частина академічного життя як студентів, так і викладачів, а тому потрібно робити все належне, щоб про академічну доброчесність дізнавалося все більше і більше людей».

добр7.png

Катерина Мельникова: «Захід, присвячений тижню академічної доброчесності, став яскравим прикладом того, як важливо не лише говорити про цінності, але й втілювати їх у життя. Протягом цього тижня я та мої одногрупники поглибили свої знання про принципи академічної доброчесності. Інтерактивні дискусії, презентації та обговорення продемонстрували, що доброчесність — це спільна відповідальність кожного, від студентів до викладачів. Моє завдання було - це зробити квіз на платформі Kahoot! Спочатку мені було складно розробити тест, вигадати варіанти відповідей, але потім все вийшло. Учасниками дуже сподобався цей тест, адже він анімаційний, відволікає від буденності. Захід вкотре нагадав, що шлях до якісної освіти та прогресу лежить через чесність, повагу та справедливість, закладаючи міцний фундамент для майбутніх досягнень».

добр8.png

Дар’я Венгеловська: «Захід з академічної доброчесності насправді дуже корисний досвід, адже вдалося не лише поділитися своїм відео гумористичного характеру з порадами щодо пошуку академічних сайтів, але й зробити внесок у популяризацію важливих принципів академічної етики. Хтось вперше дізнався, що таке академічна доброчесність і чому вона важлива, а хтось зміг глибше усвідомити її значення у своєму навчанні чи роботі».

добр9.png

Лілія Дашевська: «Тиждень академічної доброчесності» в КДПУ став для мене надзвичайно цікавим і корисним досвідом. Під час підготовки до заходу я мала можливість висловити свої ідеї через творчість – створення тематичних коміксів під назвою “Пригоди Сашка у світі академічної доброчесності” стало не лише способом привернути увагу до важливості дотримання принципів чесності в освіті, але й чудовою нагодою показати, як можна говорити про серйозні теми у доступній і зрозумілій формі. Захід об’єднав студентів, викладачів і співробітників університету, щоб нагадати всім про ключові цінності, на яких базується академічне життя. Я переконана, що такі ініціативи допомагають формувати відповідальне ставлення до навчання та стимулюють розвиток культури доброчесності в університеті».

добр10.png

Софія Пшенична: «Мені дуже сподобався захід! Я навіть не очікувала, що буде так цікаво. При підготовці до своєї доповіді на тему “ШІ та академічна доброчесність” я також дізналася багато нового для себе, думаю, присутнім на заході також було цікаво почути про те, що ШІ має не лише недоліки, але й переваги для нашого освітнього процесу. Особливо веселими виявилися інтерактивні завдання, зокрема квіз. Помітила, що усім учасникам це сподобалося. Думаю, що студенти моєї групи гарно постаралися! Дякую нашому викладачу Варданян Марині Володимирівні за такі оригінальні та корисні не лише для нас, а й для інших слухачів завдання!».

добр11.png

Бажаємо нашим магістрам плідної академічно доброчесної роботи у підготовці кваліфікаційних робіт!

28536
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31