Кожного вересня у Криворізькому педагогічному відбуваються звітно-виборні конференції студентських рад факультетів та формується новий склад студентської ради університету. Звітна онлайн-конференція студради КДПУ відбулася 27 вересня 2024 року.

Голова студентської ради університету 2023 – 2024 н. р. Анастасія Свєшнікова представила звіт про роботу студентської ради. «Попри виклики, пов'язані з повномасштабним вторгненням, наша команда продовжувала докладати всіх можливих зусиль для розвитку студентського життя. Ми не лише підтримували активність студентської спільноти, а й створювали нові можливості для участі в університетських ініціативах, мотивуючи студентів до активної позиції навіть у найскладніші часи; вдосконалювали волонтерську діяльність, роботу секторів зовнішніх зв'язків та культурно-масової роботи, контент студентських соцмереж. Дякую керівництву університету, первинній профспілковій організації та студентському клубу за підтримку та всебічне сприяння нашій діяльності!», — підкреслила А. Свєшнікова.

Ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко привітав учасників конференції та наголосив: «За часів повномасштабного вторгнення спільнота Криворізького педагогічного залишається згуртованою та підтримує одне одного. Кожен з нас робить свою справу, а керівництво КДПУ завжди готове сприяти ініціативам молоді та відкрите до конструктивного спілкування. Дякую студентському самоврядуванню за роботу. Тримаймо стрій та тримаймо дух!».

На конференції було розглянуто питання про зміни у складі представників від студентської ради до Вченої ради університету, затверджено звіт за 2023-2024 н. р. та затверджено новий склад загальноуніверситетської студради. Роботу студентської ради було визнано задовільною.

Бажаємо представникам органів студентського самоврядування плідної роботи в новому навчальному році!

Вересень 2024