Шановні студенти! Спільними зусиллями  викладачів кафедри математики та методики її навчання розроблено низку рекомендацій та інструкцій щодо організації самостійної роботи студентів.

У разі виникнення запитань під час засвоєння матеріалу студенти матимуть змогу звернутися за допомогою та роз’ясненнями телефоном чи електронною поштою з викладачем, за яким закріплена дисципліна.

Контактна особа, з якою можна зв'язатися, якщо виникла проблема:

Дмитро Євгенович Бобилєв, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри математики та методики її навчання

Тел.(Viber) (096)404-83-39. E-mail: [email protected]

Пам’ятайте, навчальний процес НЕ припиняється, а пролонгація тривалості семестру поки не планується. Допуск до сесії як завжди буде відбуватись за результатами поточного контролю знань (з урахуванням оцінки опанування матеріалу, винесеного на самостійне вивчення під час карантину).

Подано покликання на окремі підручники та навчальні посібники

Програма комплексного кваліфікаційного екзамену

Питання з навчальних дисциплін до комплексного кваліфікаційного екзамену

Програма державного іспиту з математики та методики її навчання