Захист Графічний дизайн 32

25 червня 2024 року відбувся відкритий захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» за спеціальністю  022 «Дизайн» (Графічний дизайн). На розгляд екзаменаійної комісії були представлені актуальні дослідження та концептуальні дизайн-проєкти.

Бардаш Катерина  "Дизайн книги як мистецтво. Дизайн-проєкт арт-книги" (відеовізитка). Керівник: ст. викл.Школяр А.В.

Захист Графічний дизайн 10

Жадан книжка

Бондар Цвітана Андріївна. Тема: "Дизайн-проєкт дитячої книжки «єНотка» (відеовізитка). Керівник: ст. викл.Школяр А.В.

Захист Графічний дизайн 19

Єнотка

Гумінська Діана Олександрівна. Тема: "Розробка анімаційного 2D-персонажа в концепції віртуальних трансляцій" (відеовізитка). Керівник: викл.Мусієнко О.О.

Захист Графічний дизайн 47 Захист Графічний дизайн 46

Захист Графічний дизайн 1

Бровкіна Олена Олександрівна. Тема: "Концептуальний дизайн-проєкт організації локації дозвілля студентів біля шахового клубу Криворізького державного педагогічного університету (панно)".  Керівник: викл. Пікущий О.І.

Захист Графічний дизайн 17

Захист Графічний дизайн 18

Волкотруб Віталія Олександрівна. Тема: "Відтворення колискової Василя Симоненка «Лебеді материнства» у вигляді дитячої книжки" (відеовізитка) Керівник: ст. викл. Школяр А.В.

Захист Графічний дизайн 11 Волкотруб Вjpg

Накльовкіна Наталія Костянтинівна. Тема: "Інтерактивні книги та мультимедійний дизайн: розробка дизайну книги у форматі веб-коміксу" (відеовізитка). Керівник: ст. викл. Школяр А.В.

Захист Графічний дизайн 21

Новицька Ангеліна Юріївна. Тема: "Дизайн настінного календаря за мотивами дитячих казок Василя Сухомлинського" (відеовізитка). Керівник: викл. Мусієнко О.О.

Захист Графічний дизайн 37

Захист Графічний дизайн 38

Осадча Діана Петрівна. Тема: "Реклама та предметна зйомка. Створення рекламної продукції з використанням предметної зйомки" (відеовізитка). Керіник: ст. викл. Школяр А.В.

Захист Графічний дизайн 6

Захист Графічний дизайн 7

Селицька Вероніка Романівна. Тема: "Розробка фірмового стилю для автосервісу Auto-Art Detailing" (відеовізитка). Керівник: ст. викл. Школяр А.В.

Захист Графічний дизайн 27Захист Графічний дизайн 25

Федоряка Наталія Олександрівна. Тема: "Створення упаковки брендового набору жіночих парфумів". Керівник: доц., к.пед.н. Щербина В.Г.

Федоряка

Шевченко Аліна Ігорівна. Тема: "Розробка сучасного ідентичного бренду косметичної фірми (продукції)" (відеовізитка). Керівник: викл. Пікущий О.І.

Захист Графічний дизайн 9

Захист Графічний дизайн 15

Щиро вітаємо із успішним захистом випускників  та їх керівників!

загальне фото 2024 ДГ

Більше фото із захисту у фотогалереї

Foto: Анжеліка Зубенко, ст. гр.ДГ-21.

Червень 2024