img6

Нещодавно в Кривому Розі відбулася одна з наймасштабніших освітянських подій – регіональна (не)конференція EdCamp «10 компетенцій у нових реаліях: шляхи подолання освітніх втрат». Представники нашої Альма-матер доєдналися експертами до цього заходу.

img11

Цьогорічна (не)конференція стала важливою подією для педагогічної спільноти Кривого Рогу, об’єднавши вчителів, представників бізнесу та громадських організацій, активну молодь навколо ключового питання – подолання освітніх втрат.

img16

Захід розпочався з панельної дискусії, яка передбачала окреслення різних думок щодо сучасних викликів у освітній сфері. До участі в обговоренні долучилася голова Ради молодих учених КДПУ Валерія Безуглова, яка озвучила позицію молоді щодо цих важливих питань.

img20

Після панельної дискусії на учасників (не)конференції чекали експертні паралелі. Пані Валерія презентувала інтерактивну секцію «Logic vs Ideas: генерація, аргументація, рішення», присвячену послідовній та логічній аргументації.

img24

Доктор соціологічних наук, професор Л. В. Калашнікова презентувала актуальну тему «Future for Work: як підготуватися до змін», у якій проаналізувала виклики й можливості, що актуалізуються в умовах стрімкої трансформації ринку праці.

Захід став майданчиком для обміну досвідом та джерелом натхнення для спільного пошуку рішень заради якісної освіти в новій реальності.

29964
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Квітень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30