17 червня 2024 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету, у якій узяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету, помічник ректора з перспективного розвитку, начальник загального відділу та начальник центру доуніверситетської та післядипломної освіти. Під час наради обговорено питання оптимізації структурних підрозділів університету.

З питання наради виступила Остроушко О. А., перший проректор університету, яка внесла пропозицію щодо вдосконалення структури університету, зокрема, створення центру підтримки здобувачів освіти. Так, Оксана Андріївна поінформувала присутніх про ініціативу Міністерства освіти і науки України – запровадження пілотного проєкту в закладах вищої освіти з утворення та функціонування центрів підтримки студентів. Відповідно до проєкту університет має розробити положення про центр підтримки студентів з урахуванням заходів, зазначених у пункті 109 Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, а також забезпечити діяльність створеного центру.

В обговоренні взяли участь проректори, декани факультетів, помічник ректора з перспективного розвитку, начальник загального відділу та начальник центру доуніверситетської та післядипломної освіти.

За результатами обговорення ректор Шрамко Я. В. наголосив на потребі вдосконалення структури університету й обговорення цього питання на засіданні Вченої ради університету.

У різному виступили:

• Остроушко О. А., перший проректор, яка поінформувала про додаткові заходи для економії електричної енергії (розпорядження від 12 червня 2024 року № 250).
Червень 2024