СПСР співпраця з АККУ 202429 липня 2024 року на платформі ZOOM відбулася зустріч представників кафедри з представниками Асоціації кар’єрних консультантів України (Марина Саприкіна та Катериною Харичевою) щодо взаємодії у розробці професійного стандарту «Кар’єрний/а консультант/ка».

За результати зустрічі було прийнято рішення про залучення представників кафедри (Василюк Т., Лисоконь І., Размолодчикова І.) до розробки професійного стандарту «Кар’єрний/а консультант/ка» для подальшого його затвердження Національним агентством кваліфікацій, методичний супровід розробки професійного стандарту з боку університету та окремих його структурних підрозділів, участь кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи у реалізації освітньо-професійного курсу Асоціації кар’єрних консультантів України щодо кар’єрного консультування ветеранів та молоді.

Окрема увага учасників зустрічі була приділена обговоренню нової освітньої програми «Соціальна і психологічна робота в громаді» зі спеціальності 231 Соціальна робота. В рамках обговорення освітньої програми представники Асоціації запропоновали розглянути можливість розробки реалізації на базі освітньої програми сертифікатної програми з кар’єрного консультування військових, а також додати до блоку вибіркових дисциплін освітній компонент пов’язаний з наданням послуг з профорієнтації та кар’єрного супроводу.

Серпень 2024