Сьогодні, 31 липня 2024 року, останній день подання заяв до Криворізького державного педагогічного університету для вступу на навчання за ступенем вищої освіти «бакалавр». Прийом заяв триватиме до 18:00 за київським часом.
Встигніть скористатися цією можливістю та стати частиною спільноти одного з провідних закладів вищої педагогічної освіти України. Для подання заяви ви можете скористатися електронним кабінетом вступника vstup.edbo.gov.ua або особисто звернутися до консультаційного пункту КДПУ.
Під час подання заяви обирається пріоритетність за шкалою від 1 до 5, яка визначає черговість розгляду заяв та місце вступника в рейтингу. Після подання заяви змінити пріоритетність не можна.
Під час формування списку майбутніх здобувачів заклад освіти враховує пріоритет заяви та першими рекомендує до зарахування тих вступників, які подали заяви з найвищим пріоритетом.
У зв’язку з постійними відключеннями світла на базі консультаційного пункту встановлені генератори, які забезпечують стабільне постачання електроенергії та надійний Wi-Fi.
З усіх питань вступної кампанії звертайтеся до нас за телефоном +38 (068) 265-95-77, за електронною адресою [email protected] та особисто – до 130 аудиторії головного корпусу Криворізького педагогічного на проспекті Університетський, 54. Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9:00 до 17:00 (обідня перерва з 13:00 до 14:00), субота з 9:00 до 14:00 (без перерви).
Зважте на те, що під час повітряних тривог корпус зачиняється, а всі працівники та відвідувачі оперативно переміщуються до найближчого укриття. Це гарантує максимальний рівень захисту в загрозливих ситуаціях.