Фахівці різних галузей, які працюють у Криворізькому педагогічному, активно долучаються до розв’язання актуальних проблем на міському, обласному та загальнодержавному рівні. Днями викладачі кафедри туризму та економіки факультету географії, туризму та історії долучилися до засідання робочої групи з удосконалення та внесення змін на 2025 рік до Програми розвитку промислового туризму в місті Кривому Розі.

Робоча нарада відбулася при управлінні економіки виконкому Криворізької міськради. У засіданні взяли участь авторитетні фахівці з питань туризму: зав. кафедри туризму та економіки КДПУ, канд. геогр. наук, доц. В. Л. Казаков, канд. геогр. наук, доц. В. С. Пацюк, канд. геогр. наук, доц. І. О. Остапчук.

Учасники робочої групи переглянули заходи Програми розвитку промислового туризму в місті Кривому Розі, уточнили деякі позиції, додали нові пункти, зокрема щодо створення інклюзивних умов для відвідування туристичних локацій у місті. Окремим питанням порядку денного стала актуальна проблема розробки екскурсійного маршруту містом, який би повністю відповідав безпековим вимогам під час війни та повітряних тривог.

На робочій нараді було заплановано низку заходів до Дня туризму, який відзначають 27 вересня, та акцентовано необхідність проведення форуму з проблем розвитку туризму у прифронтових областях. Робоча група продовжить працювати на початку осені.

Пишаємося нашими фахівцями, чий беззаперечний авторитет та великий досвід допомагають у виконанні важливих завдань суспільного, наукового, освітнього, культурного життя Криворіжжя!

Серпень 2024