violence16 19 1

З 25 листопада по 10 грудня 2019 року в Криворізькому педагогічному пройшла серія заходів у межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Студентство та викладачі КДПУ зробили свій внесок у боротьбу з насиллям.

violence16 19 2

«Не будь байдужим!» - з таким закликом відбувся захід на кафедрі ботаніки та екології, який підготували студенти IV курсу природничого факультету та заступник декана з виховної роботи В. В. Перерва. Учасники акції розглянули причини й специфіку насильства, обговорили шляхи його запобігання.

violence16 19 3

22 листопада студенти психолого-педагогічного факультету разом із відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Металургійної районної у місті ради провели профілактичний тренінг для учнів 8-х та 9-х класів КЗШ № 63.

violence16 19 4

Студенти факультету географії, туризму та історії групи ТУР-17 і ст. викладач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму О. Й. Лакомова підготували годину спілкування за назвою «Годі терпіти…». Як привернути увагу громадськості до актуальних проблем сучасності, як подолати всі прояви насильства та як сформувати нетерпиме ставлення до нього в суспільстві – такі питання обговорили на цьому заході.

violence16 19 5

«Ми проти насильства!» - під таким гаслом пройшла соціальна акція на факультеті іноземних мов, яку підготували магістранти гр. НАФ-15. Вони ознайомили присутніх зі змістом Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та розповіли про типи насильства. Студенти ІІ курсу гр. АНФ-18 разом із ст. викладачем кафедри англійської філології І. П. Шуміліною взяли участь у дискусії з цієї теми.

violence16 19 6

На фізико-математичному факультеті організували й провели круглий стіл «Гендерні стереотипи та гендерна дискримінація у сучасному суспільстві» зі студентами ІІІ курсу. Доцент кафедри педагогіки І. А Волощук і здобувачі вищої освіти обговорили гендерні стереотипи, які можуть стати причиною насильства й розглянули проблеми рівності чоловіка та жінки.

violence16 19 7

9 грудня студенти ІІ курсу музично-хореографічного відділення факультету мистецтв і доц. кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки О. В. Чеботаренко провели диспут на тему «Міжнародний день захисту прав людини». На диспуті йшлося про питання, пов’язані з торгівлею людьми, які виїжджають за кордон; обговорювали й проблеми насильства в сучасному соціумі.

violence16 19 8

Інформаційний супровід серії заходів забезпечила тематична книжкова виставка «Майбутнє без насильства (До Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками)», яка з 15 листопада експонувалася в читальній залі головного корпусу.

Дякуємо всім, хто долучився до відкритої розмови
про важливі питання суспільного життя!