img7

11 грудня 2021 року на офіційному YouTube-каналі Криворізького педагогічного відбулася онлайн-зустріч «День відкритих дверей». До події долучилося чимало охочих більше дізнатися про умови вступу до нашого університету й переваги навчання в КДПУ та познайомитися зі спеціальностями факультетів.

img8

В конференцзалі університету завдяки зусиллям інформаційно-обчислювального центру та студентського клубу був розгорнутий імпровізований знімальний майданчик. Модератором заходу стала перший проректор, канд. філол. наук, доц. О. А. Остроушко.

img14

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор КДПУ, д-р філос. наук, проф. Я. В. Шрамко, який коротко познайомив учасників заходу із 90-річною історією Криворізького педагогічного та зазначив: «Одним із найголовніших завдань нашого університету є підготовка висококваліфікованих кадрів для галузі освіти. Наші випускники отримують освіту, яка є фундаментальною та універсальною. Наразі в сучасному світі, де економіка та суспільство динамічно розвиваються, а професії постійно змінюються, дуже важливо отримати базові фундаментальні знання з провідних галузей науки, освіти та культури. Я з впевненістю можу сказати, що навчання в Криворізькому педагогічному допоможе вам набути цих необхідних знань».

img15

Під час спілкування з представниками деканатів усіх факультетів присутні отримали відповіді на такі загальні запитання: «Які подальші перспективи працевлаштування випускників спеціальностей вашого факультету?», «Чи є можливість отримати підготовку за додатковою спеціальністю?», «Чи є можливість навчатися на бюджеті та яким є прохідний бал?» тощо.

img19

Перед початком спілкування з представниками кожного факультету присутні мали змогу переглянути невеличкі відеоролики, які познайомили зі спеціальностями та специфікою факультетів, а також розповіли про насичене студентське життя здобувачів вищої освіти.

img20

Пролунали відповіді й на специфічні запитання до представників кожного з факультетів. Декан факультету географії, туризму та історії, канд. геогр. наук, доц. С. В. Ярков наголосив на порядку отримання стипендії та організації вільного часу студентів. Виконуюча обов’язки декана факультету дошкільної та технологічної освіти, канд. пед. наук, доц. Ю. С. Кулінка познайомила глядачів із видами практик, які проходять студенти спеціальності «Професійна освіта». Заступник декана факультету іноземних мов, канд. пед. наук, ст. викладачка кафедри англійської філології І. А. Дирда розповіла про досвід співпраці з носіями мови. Декан факультету мистецтв, канд. філос. наук, доц. О. І. Шрамко наголосила на вступних творчих конкурсах та іспитах.

img29

Декан природничого факультету, канд. біол. наук, доц. Е. О. Євтушенко пояснив вимоги для вступу на спеціальність «Фізична культура». Декан психолого-педагогічного факультету, канд. психол. наук, доц. Є. Л. Гергель розповів, як готують психологів та на що спрямоване навчання за спеціальністю «Соціальна робота». Декан факультету української філології, канд. філол. наук, доц. Л. М. Семененко зазначила, що студенти мають можливість обирати дисципліни для навчання. Декан фізико-математичного факультету, канд. пед. наук, доц. О. В. Віхрова розповіла, які сучасні цифрові технології вивчають на спеціальності «Інформатика».

img45

На завершення зустрічі присутні почули відповіді ректора КДПУ, проф. Я. В. Шрамка та відповідального секретаря приймальної комісії О. В. Віхрової на запитання з чату прямого ефіру.

img46

Ті, хто не зміг приєднатися до онлайн-зустрічі, можуть переглянути запис прямої трансляції на YouTube-каналі Криворізького педагогічного:

Криворізький педагогічний щиро бажає успіхів усім майбутнім вступникам.
Чекаємо на вас під час вступної кампанії-2022!
17790
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок