Кафедра інформатики та прикладної математики
Фізико-математичний факультет

07 серпня 2024 року відбувся захист дисертації Фадєєвої Лілії Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, науковий керівник - доктор педагогічних наук, професор, старший дослідник, професор кафедри інформатики та прикладної математики Семеріков Сергій Олексійович.

Кафедра інформатики та прикладної математики із захопленням вітає Лілію Олександрівну з її науковим досягненням, цей захист і для кафедри є особливим, адже Лілія Олександрівна, впевнені, відкрила новий розділ у підготовці студентів - це перший студент, який під керівництвом наших досвідчених викладачів кафедри здобув кваліфікацію бакалавр, далі - магістр, а тепер вже і доктор філософії (Лілія Олександрівна закінчила спеціальність 014 Середня освіта (Інформатика) у 2019 році)! Але ця робота є особливою і для Криворізького державного педагогічного університету, адже дисертація підготовлена англійською мовою. Це сталося завдяки пропозиціям, що були враховані під час оновлення ПОЛОЖЕННЯ про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у Криворізькому державному педагогічному університеті.

Захист відбувся під вмілим керуванням голови разової спеціалізованої вченої ради - доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету Лов'янової Ірини Василівни.

Одноголосне "Так" усіх членів разової спеціалізованої ради було логічним завершенням бездоганно підготовленої дисертації та грунтовних відповідей на поставлені питання.
Вітаємо Лілію Олександрівну і бажаємо подальших наукових здобутків!

І запрошуємо нових аспірантів на навчання за спеціальністю 015 Професійна освіта (Цифрові технології)!

Серпень 2024