img7

Наприкінці червня у столиці відбувся воркшоп для представників органів студентського самоврядування ЗВО, які мають педагогічний профіль. До цієї події долучилися й представники нашої Альма-матер.

30 червня у Києві пройшов воркшоп для представників студентського самоврядування, які працювали над частиною програми «Молодь 2035». Керівник відокремленого підрозділу ГО «Українська асоціація студентів» у Дніпропетровській області та голова сектору зовнішніх звʼязків студентської ради КДПУ Ренат Багриновський-Ліщина взяв активну участь у цьому івенті.

img13

Учасники воркшопу були поділені на групи та працювали за методикою SWOT-аналізу, обговорюючи такі ключові питання: сильні та слабкі сторони, загрози та можливості органів студентського самоврядування України.

img16

Однією з найважливіших тез стало ініціювання представниками студентського самоврядування педагогічних закладів вищої освіти створення спільної платформи «Українське педагогічне студентське комʼюніті». Ця платформа покликана розпочати процес співпраці та єдності галузевої групи, багатостороннього обміну досвідом та підтримкою. Спільним гаслом заходу стало: «Живи – вічно, любий – ПЕДАГОГІЧНИЙ!».

Учасники заходу отримали цінний досвід та нові знання, які допоможуть їм у подальшій роботі для розвитку студентського самоврядування в Україні. А ми пишаємося нашими активними студентами та зичимо їм успіхів у всіх ініціативах!

Серпень 2024