СПСР посібник тренінг 2024Навчально-методичний посібник "Організаційно-педагогічні аспекти проведення тренінгів з питань соціального захисту і соціальної роботи в умовах воєнного стану"

Запропонований посібник присвячений актуальним питанням організації та проведення тренінгів з соціальних питань в умовах воєнного стану в Україні. Він включає теоретичні та методичні аспекти організації та проведення тренінгів, вимоги до їх проведення в умовах воєнного стану, поняття тренінгу як форми організації освітнього процесу в неформальній освіті, як освітньої технології, методи навчання на тренінгу, роль тренера в аудиторії, особливості тренінгів з дітьми та дорослими, онлайн та офлайн. У методичній частині наведено особливості проведення тренінгів з дітьми та дорослими, в умовах воєнного стану, в гуманітарній сфері тощо. Посібник буде корисним для всіх фахівців, які проводять тренінги у воєнний стан.

Бібліографічний опис: Організаційно-педагогічні аспекти проведення тренінгів з питань соціального захисту і соціальної роботи в умовах воєнного стану : навчально-методичний посібник / Василюк Т., Іванова К., Караман О., Лисоконь І., Недря К., Островська Н., Парфанович І., Размолодчикова І., Трубавіна І., Чередниченко О. ; за ред. І. Трубавіної. Кривий Ріг : КДПУ, 2024. 182 с.

(Завантажити)

Серпень 2024