img33

20 лютого – важлива дата для всієї України, адже цього дня ми вшановуємо пам'ять загиблих під час Революції Гідності. Традиційно в Криворізькому педагогічному проходить ряд пам'ятних заходів, приурочених річниці тих подій.

img33

На фізико-математичному факультеті в онлайн-форматі було проведено дискусію «Майдан і майбутнє: виклики політики пам'яті», на якій студенти переглянули один із фільмів документального циклу під назвою «Небесна Сотня» та взяли участь у тематичному вечорі-реквіємі «Зима, що нас змінила», під час якого викладачі та студенти факультету долучилися до обговорення, розповіли власні історії тодішніх подій та відвідали онлайн-екскурсію Музеєм Революції Гідності.

19 лютого на факультеті географії, туризму та історії провели захід, присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні, у якому взяли участь слухачі підготовчих курсів до ЗНО з історії.

На факультеті дошкільної та технологічної освіти відбулася онлайн-лекція «День пам'яті Героїв Небесної Сотні» для здобувачів вищої освіти факультету.

img33

Задля вшанування пам'яті загиблих під час Революції Гідності на художньо-графічному відділенні факультету мистецтв пройшов тематичний виховний захід, до якого долучилися студенти й викладачі.

img33

На музично-хореографічному відділенні було проведено онлайн-конференцію на тему «Герої не вмирають». Присутнім представили історичну довідку про Революцію Гідності; крім цього, учасники конференції переглянули фрагменти документальної стрічки «Майдан».

img33

Під час онлайн-заходу, присвяченого подіям Революції Гідності представники психолого-педагогічного факультету відвідали заочну екскурсію головною площею країни та взяли участь в обговоренні подій тих буремних днів.

img33

Із метою вшанування пам'яті учасників Революції Гідності на природничому факультеті відбувся онлайн-захід. Викладачі та студенти взяли активну участь у підготовці, організації та обговоренні цієї важливої теми.

img33

На факультеті іноземних мов були проведені виховні години, приурочені Дню Героїв Небесної Сотні. Здобувачі вищої освіти виступили з ґрунтовими доповідями, переглянули фільми та продекламували вірші, присвячені цим подіям.

img33

Під час активної практики у Криворізькій ЗОШ № 68 студентка IV курсу факультету української філології організувала та провела виховну годину для учнів школи, присвячену Дню Героїв Небесної Сотні.

Дякуємо всім, хто підтримав щорічну традицію
вшанування пам'яті загиблих Героїв!

14462
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок