270421 1

21-22 квітня 2021 року на базі КДПУ в онлайн-форматі відбулася підсумкова науково-практична конференція задля визначення переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки».

270421 3

Цього року Криворізький державний педагогічний університет став базовим ЗВО для проведення Всеукраїнського конкурсу студентських робіт із педагогіки. Захід проводився з метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання. Визначення університету як базового для цього конкурсу засвідчило наш подальший успішний розвиток і те чільне місце, яке КДПУ займає серед провідних педагогічних вишів України. Великий внесок в організацію та успішне проведення конкурсу здійснила кафедри педагогіки (зав. каф., д-р пед. наук, проф. Т. О. Дороніна).

ІІ тур конкурсу складався з трьох етапів:

• І етап – підготовчий (отримання конкурсних робіт);
  • ІІ етап – оцінювальний (рецензування робіт);
  • ІІІ етап – підсумковий (виступи на конференції).

270421 4

В підсумковій конференції взяли участь викладачі та студенти ЗВО Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей.

270421 2

Галузева комісія складалася з 25 осіб. Від Криворізького педагогічного до комісії увійшли: д-р пед. наук, проф. З. П. Бакум, канд. пед. наук, доц. О. С. Білоус, канд. пед. наук, доц. А. М. Король, д-р пед. наук, доц. С. Л. Кучер, д-р. пед. наук, проф. І. В. Лов’янова, д-р пед. наук, проф. Т. М. Мішеніна, д-р пед. наук, доц. Н. А. Овчаренко, д-р пед. наук, проф. С. О. Семеріков.

Головою комісії стала проректорка з наукової роботи, д-р пед. наук, проф. В. А. Гаманюк, а її заступником – завідувачка кафедри педагогіки, д-р пед. наук, проф. Т. О. Дороніна.

270421 1

Учасники представили 20 доповідей на різні теми, актуальні та цікаві для сучасного педагога.

«На Всеукраїнський конкурс було подано 81 роботу. Після завершення прийому відбувалося їх сліпе рецензування. Задля створення галузевої комісії, університетам із різних регіонів України було запропоновано надати свої кандидатури. Наприкінці конференції члени комісії відзначили важливу позитивну рису організації та проведення цьогорічного конкурсу – його відкритість», – розповіла прес-центру голова галузевої конкурсної комісії В. А. Гаманюк.

Основними критеріями оцінювання робіт учасників стали аргументованість у доведенні актуальності дослідження, відповідність висновків меті й завданням дослідження, вміння вести наукову дискусію, грамотні відповіді на поставлені запитання, оригінальність представлення та захисту роботи.

270421 2

За результатами підсумкової конференції було нагороджено:

• дипломами І ступеня – Дарину Хомич (Рівненський державний гуманітарний університет), Романа Нітченка (Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Шевченка), Роксолану Лецик (Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка) та Василину Клімук (Херсонський державний університет);
  • дипломами ІІ ступеня – Оксану Дрозд та Наталію Горлову (Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського), Мар’яну Стефанишину (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника), Зореславу-Ольгу Лісову (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка), Олександру Кабак (Криворізький державний педагогічний університет) та Євгенію Дорошенко (Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Короленка);
  • дипломами ІІІ ступеня – Владислава Раца (Українська інженерно-педагогічна академія), Ірину Товмар та Ірину Маласай (Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського), Вікторію Лещенко (Київський національний університет ім. Т. Шевченка), Діну Дударчик (Житомирський державний університет ім. І. Франка), Тетяну Голінську (Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова), Дарину Здір (Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького), Яну Наумович (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка), Альону Полтавченко (КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти»), Катерину Федорову (Вінницький національний аграрний університет) та Маргариту Гулян (Національний університет біоресурсів і природокористування України).

Особливістю цьогорічного конкурсу стало те, що дизайнери художньо-графічного відділення факультету мистецтв розробили оригінальні шаблони дипломів І, ІІ, ІІІ ступенів і подяк для нагородження переможців та учасників конкурсу.

Вітаємо призерів і бажаємо не зупинятися на досягнутому!