Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

 консультацій викладачів 2018 І сем 1

5548

Графік проведення консультацій викладачами кафедри педагогіки

 (ІІ семестр 2017-2018 н.р.) 

П.І.Б. викладача

Дні тижня

Час

e-mail

Аудиторія

1.

Дороніна Тетяна Олексіївна

Понеділок

13.30-15.00

t.o.doronina@gmail.com

ауд.428а /гол.корп. /

2.

Білоус Олена Сергіївна

П'ятниця(чисельник)

10.40-13.30

belous.hb@gmail.com

ауд. 415 /гол. корп./

3.

Волощук Ілона Аркадіївна

П'ятниця (знаменник)

13.40 -15.00

ilonavolosuk@gmail.com

ауд. 415 /гол. корп./

4.

Зеленкова Наталія Іванівна

Середа (чисельник)

12.00-13.00

zelenkovanata1957@gmail.com

ауд. 415/гол. корпус/

5.

Іванова Вікторія Валентинівна

Четвер

13.40 -15.00

fialka250363@gmail.com

ауд.№415/гол. корп./

6.

Король Анжела Миколаївна

Вівторок (чисельник)

12.10-13.30

Angel4@ua.fm

ауд.№415/гол. корп./

7

Макаренко Ірина Євгенівна

Середа(чисельник)

Четвер(знаменник)

09.00-10.30

12.10-13.30

i.makarenko@ukr.net

ауд. №415 /гол.корпус/

8.

Потапенко Олег Борисович

Вівторок (чисельник)

15.20-16.40

potapenko1966@ukr.net

ауд.№415 /гол. кор./

9.

Садова Віта Вадимівна

Вівторок (знаменник)

13.40-15.00

sadovavv@gmail.com

ауд.№415 /гол. кор./

10

Щербина Світлана Миколаївна

Понеділок (знамен.)

13.30-15.00

s.m.scherbina@gmail.com

ауд.№415 /гол. кор./

4147

Графік

проведення консультацій 

викладачами кафедри педагогіки (І семестр 2017-2018 н.р.)


П.І.Б. викладача Дні тижня Час e-mail Аудиторія
1. Дороніна Тетяна Олексіївна Середа 12.10-13.30  t.o.doronina@gmail.com ауд. №428а / гол.кор /
2. Білоус Олена Сергіївна Понеділок (чисельник) 12.10-13.30 belous.hb@gmail.com ауд. 415 /гол. корпус/
3. Волощук Ілона Аркадіївна П'ятниця (знаменник) 15.00-16.00  ilonavolosuk@gmail.com ауд. 415 /гол. корпус/
4. Зеленкова  Наталія Іванівна Середа (чисельник) 12.00-13.00 zelenkovanata1957@gmail.com ауд.№415 /гол. кор./
5. Іванова Вікторія Валентинівна Четвер 12.00-13.00 fialka250363@gmail.com ауд.№415 /гол. кор./
6. Король Анжела Миколаївна Понеділок (чисельник) 12.10-13.30 Angel4@ua.fm ауд.№2 /корпус муз.пед. /
7. Макаренко Ірина Жвгенівна Середа 09.00-10.30 i.makarenko@ukr.net ауд.№415 /гол. кор./
8. Потапенко Олег Борисович Вівторок (чисельник) 13.40-15.00 potapenko1966@ukr.net ауд.№415 /гол. кор./
9. Садова Віта Вадимівна Вівторок(знаменник) 13.40-15.00  sadovavv@gmail.com ауд.№415 /гол. кор./
10. Щербина Світлана Миколаївна Середа 13.30-15.00  s.m.scherbina@gmail.com ауд.№415 /гол. кор./
 
755
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30