Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Шановні колеги та колежанки!

Дозвольте щиросердно привітати Вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо вам міцного здоров’я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань, благополуччя і Божої благодаті! Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаємо, щоб ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове надихає серце любов’ю, надією і вірою!

З повагою колектив кафедри педагогіки!

Вітання 29.12

Відповідно до графіка проведення курсових робіт, 26 грудня 2018 р. студенти ІІІ курсу природничого факультету, факультету мистецтв (художньо-графічного відділення) та факультету іноземних мов (спеціальності – німецька мова та література з методикою викладання) представили свої творчі доробки комісії у складі: д-ра педагог. наук., професора Т.О. Дороніної (голова комісії), канд. педагог. наук, доцента В.В. Іанової, канд. педагог. наук, доцента С.М. Щербини (члени комісії).

Захист 26.12

Комісія відмітила достатню якість виконаних курсових робіт, їх актуальність та змістовність. Під час виконання курсових робіт студенти виявили достатній рівень теоретичного мислення, вміння аналізувати науково-методичну літературу з проблеми дослідження, оволодіння методами і методиками дослідження.
Курсові роботи мають практичне значення, методичні розробки уроків та виховних заходів, що наведені у курсових роботах можуть бути використані студентами під час проходження ними педагогічної практики.

Бажаємо студентам подальших успіхів під час екзаменаційної сесії!

02.20.19

Для швидкого копіювання:

21.12.2018 р. на фізико-математичному факультеті відбувся захист курсових робіт (III курс, гр. МІ/ФІ/І-16).

курсові 21.12.18

Комісія у складі д-ра педагог. наук, професора Дороніної Т.О. канд. педагог. наук, доцента Волощук І.А. та канд. педагог. наук, доцента Зеленкової Н.І. оцінили всі роботи позитивно. Голова комісії д-р педагог. наук, професор Дороніна Т.О., звернула увагу всіх присутніх на те, що тематика досліджень курсових робіт студентів, охоплювала широке коло різноманітних питань щодо освітнього процесу у сучасній школі, а також кожна з курсових робіт має практичне спрямування і може бути рекомендована молодим вчителям математики, фізики та інформатики, які працюють в ЗОШ та ін. навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації.

З 17 по 19 грудня 2018 року згідно Наказу МОН України № 2673-л від 06.12.2018 р. було проведено первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми "Освітні. педагогічні науки" зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова. До складу експертної комісії увійшли: завідувачка кафедри педагогіки Державного вищого навчального закладу "Криворізький державний педагогічний університет", доктор педагогічних наук, професор Дороніна Т.О. (голова комісії) та професор кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, доктор педагогічних наук, доцент Красильникова Г.В. (член комісії).

Докладна інформація розміщена за посиланням: ОНУ ім. І.І. Мечнікова

30.11.2018 р. у Криворізькій педагогічній гімназії № 95

було проведено День Криворізького педагогічного університету

У заході, серед провідних викладачів Університету,

взяла участь завідувач кафедри педагогіки проф. Т.О. Дороніна.

(Докладно про захід за посиланням: https://kdpu.edu.ua/press-centre/novyny/zahalnouniversytetski-novyny/6334-vid-himnaziyi-do-vyshu-yak-shkolyari-prymiryaly-na-sobi-rol-studentiv.html)

За словами, Т.О. Дороніної, це була можливість поділитися із ученицями та учнями гімназії роздумами про перспективні напрями розвитку педагогічної теорії та практики.

Але головне – це була можливість прямого спілкування із молоддю, чиї відвертість, активність, щирість справляють незабутнє враження та зміцнюють переконання у  майбутнє вітчизняної освіти.

Щиро дякуємо керівництву гімназії за високу оцінку роботи кафедри педагогіки та всього Університету.

IMG 20181130 224350

13.11.2018 р. доцент кафедри педагогіки Волощук І.А. виступила у Криворізькій Центрально-Міській гімназії, на педагогічній раді вчителів, з доповіддю на тему: «Нові ролі учителя в умовах модернізації та демократизації освітньої галузі». У своїй доповіді викладач зазначила, що сучасний демократичний вчитель – це вчитель з новим, позитивним мисленням, який на засадах компетентнісного підходу у форматі партнерських взаємовідносин будує освітній процес.

MyCollages

Наприкінці доповіді доцент Волощук І.А. наголосила, що метою повної загальної середньої освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України та здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя.

п. Вітання

7 вересня 2018 року відбулася зустріч-знайомство

магістрів спеціальності 011 – Освітні, педагогічні науки

з викладачами кафедри педагогіки.

Під час зустрічі завідувачка кафедри педагогіки, доктор педагогічних наук, професор Т.О. Дороніна познайомила магістрантів з метою, завданнями та особливостями навчання в магістратурі, викладачі кафедри педагогіки дали практичні поради та настанови.

Фотозвіт

Січень 2019