Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

п. Вітання

5706

7 вересня 2018 року відбулася зустріч-знайомство

магістрів спеціальності 011 – Освітні, педагогічні науки

з викладачами кафедри педагогіки.

18

 

Під час зустрічі завідувачка кафедри педагогіки, доктор педагогічних наук, професор Т.О. Дороніна познайомила магістрантів з метою, завданнями та особливостями навчання в магістратурі, викладачі кафедри педагогіки дали практичні поради та настанови.

Фотозвіт

5516

!!!ШАНОВНІ ДРУЗІ !!!

Запрошуємо на навчання та нагадуємо, що Ви маєте можливість поступити до аспірантури КДПУ.

Прийом документів наразі розпочався (https://kdpu.edu.ua/nauka/aspirantura-ta-doktorantura/novyny-ta-oholoshennia/4597-oholoshennia-dlia-vstupnykiv-do-aspirantury.html)!

На сайті Університету  розміщено програми вступних іспитів.

!Зверніть увагу!

Цього року під час вступного екзамену необхідно представити «дослідницьку пропозицію».

Опис її змісту та структури міститься у Програмі – 011 Освітні, педагогічні науки (https://kdpu.edu.ua/nauka/aspirantura-ta-doktorantura/prohramy-vstupnykh-ispytiv.html).

На кафедрі педагогіки КДПУ аспірантура працює з 1993 р., саме тут починала свій шлях у науку та викладацьку діяльність значна кількість викладачів нашого Університету (https://kdpu.edu.ua/pedahohiky/naukova-robota/aspirantura.html).

Ви можете доєднатися сталої педагогічної традиції, торувати свій шлях у педагогіку,

зробити свій внесок у піднесення сучасного педагогічного знання.

5380

В останні дні 2017-2018 н.р. (21-22 червня 2018) пройшли попередній захист дисертації молодих науковців – аспірантів та здобувачів кафедри педагогіки:

  • Бондаревської О.М. («Формування індивідуальних стратегій самостійно-пізнавальної діяльності студентів у процесі вивчення гуманітарних дисциплін»; спеціальність 13.00.09 – теорія навчання; науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри романо-германських мов і перекладу Національного університету біоресурсів та природокористування України О.В. Малихін);
  • Мотуз Т.В. («Розвиток ідеї толерантності учнівської молоді у вітчизняній педагогічній думці(друга половина ХХ – початок ХХІ століть)»; спеціальність 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки; науковий керівник - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету Т.О. Дороніна);
  • Устименко В.В. («Мовна підготовка у системі освіти Канади в умовах багатомовності»; спеціальність 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки; науковий керівник - доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Криворізького державного педагогічного університету В.А. Гаманюк).   

21 22 18 1

Рішенням кафедри педагогіки дисертації було рекомендовано для подання до спеціалізованої вченої ради для попереднього розгляду та захисту.

Бажаємо молодим науковцям найскорішого завершення роботи та успішних захистів.

5269

06.06. Макаренко

31 травня 2018 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулося VIII засідання Ради молодих учених при МОН. Протягом більше 5 годин молоді учені разом з представниками Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Державного фонду фундаментальних досліджень обговорювали актуальні проблеми молодих науковців сьогодення.

Так, членами Ради було запропоновано чіткі пропозиції: 1) щодо вдосконалення конкурсу проектів молодих учених МОН; 2) щодо реформування системи атестації кадрів вищої кваліфікації; 3) про удосконалення чинного законодавства щодо сприяння забезпечення житлом молодих учених України.

Окрім цього, молоді науковці доповіли про можливості участі у Європейській раді аспірантів та молодих учених Eurodoc.

Представником від Криворізького державного педагогічного університету виступила, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, голова Ради молодих учених КДПУ, Макаренко Ірина Євгенівна.

5132

24 травня 2018 р. на засіданні кафедри педагогіки було розглянуто  питання «Про рекомендацію до захисту дисертаційної роботи аспірантки кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету Вербенець Анни Андріївни на тему «Розвиток інклюзивного навчання в середніх освітніх закладах Мальти (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.)»; спеціальність 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки». Науковий керівник: д-р пед. наук, професор, завідувач кафедри педагогіки КДПУ Т.О. Дороніна.

05.25.18 Вербенець

Із доповіддю про головні результати дослідження виступила А.А. Вербинец, ґрунтовний аналіз роботи із зауваженнями та своїми пропозиціями представили рецензенти: канд. пед. наук, доцент Н.І. Зеленкова та канд. пед. наук, доцент С.М. Щербина.

В результаті обговорення висловлених під час аналізу дисертаційного дослідження пропозицій, присутні на засіданні дійшли узгодженого висновку щодо рекомендації дисертації Вербенець Анни Андріївни на тему «Розвиток інклюзивного навчання в середніх освітніх закладах Мальти (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.)»; спеціальність 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки спеціалізованій вченій раді для попереднього розгляду та захисту.

5057

Відповідно до плану роботи кафедри педагогіки 14.05.2018 р.

завідувачем кафедри, проф. Т.О. Дороніною було проведено відкриту пару (лекція) з курсу «Загальна педагогіка» на тему: «Сучасна педагогіка: пріоритетні напрями розвитку», яка мала підсумковий, узагальню вальний характер. На лекції були присутні викладачі кафедри педагогіки та доцент кафедри математики та методики її навчання Т.Г. Крамаренко.

На занятті лектор висвітлила актуальні педагогічні тренди в теоретичному (діяльнісний підхід, диференційоване навчання, проблема оцінювання навчальних досягнень учнів, інклюзивне навчання тощо) та практичному (впровадження дистанційного навчання та розвиток медіаосвіти; таксономія Б. Блума; методика «перевернутого навчання»; гейміфікація освіти; поступове розгалуження педагогічних спеціалізацій та формування педагогічного дизайну) аспектах.

MyCollages1

4942

Про правові підстави поділу декретної відпустки між батьками, позитивні здобутки  інших країн та «нові» грані батьківського досвіду  говорили під час панельної дискусії «малята на тата», що була ініційована групою рівні у кривому та проведена спільно із Центром гендерної освіти (кафедра педагогіки) Криворізького державного педагогічного університету. В дискусії взяли участь: Сергій Мариничев (Serhii Marynychev) (депутат районної ради, батько у офіційному декреті); Тетяна Дороніна (докторка педагогічних наук, професорка, зав. кафедри педагогіки КДПУ); Анна Атаманчук (Anna Atamanchuk), (мама в декреті, громадська діячка) та  Назар Вознюк, практикуючий адвокат.

29.04.18 МНТ

Модераторкою  заходу виступила Anna Gatilova, співзасновниця ініціативної групи рівні у кривому.

Дякуємо всім присутнім, викладачам, магістрам та аспірантам кафедри педагогіки, які долучилися до спільної роботи. Плідна робота не лише констатувала злободенність проблеми, вона довела багатогранність гендерних проблем, необхідність їх обговорення.

Тож чекаємо на наступні зустрічі із небайдужою громадськістю  (наступна відбудеться вже на початку травня).

4813
26.04-27.04.2018 р. на базі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка
відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі "Освітні, педагогічні науки".
На конкурс було надано 59 робіт з різних закладів вищої освіти України.
За результатами подвійного незалежного рецензування до участі у ІІ етапі конкурсу було запрошено авторів 14 кращих наукових робіт. 
Серед них наукова робота студентки факультету іноземних мов Богун Наталії Юріівни на тему:
"Формування лідерських якостей учнів у системі шкільного самоврядування"
(науковий керівник - канд. пед.наук, доцент кафедри педагогіки, Макаренко Ірина Євгенівна), здобула перемогу - ІІ місце. 
26.04.2018 Макаренко
Вітаємо переможницю та її наукового керівника й щиро бажаємо подальших успіхів на науковій освітянській ниві.
4806

11 травня 2018 р. у Запорізькому національному (кафедра педагогіки та психології освітньої діяльності) відбудеться

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю

ПЕДАГОГІКА ВИЩОЇ ШКОЛИ: ДОСВІД І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ”.
Співорганізатором заходу є кафедра педагогіки КДПУ.
Секційне засідання кафедри педагогіки відбудеться
11 травня 2018 р., о 12.10.
Запрошуємо всіх зацікавлених ознайомитися із інформаційним листом  за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1fFT-mlVQFoLNVWZ8kDU_2OQW6GbWFBbsSF_ngVhHpco/edit?usp=sharing

4702
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30