Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Колектив кафедри педагогіки щиро вітає Коваленко І. А. із затвердженням рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України та присвоєнням наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки (наук. керівник – д-р пед. наук, професор Дороніна Т. О.)
Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у подальшому професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка і підтримка близьких та колег!

Поздрвление Ия

З повагою, колектив кафедри педагогіки.

186528722 5543090299065283 2619119374010965745 n

Колектив кафедри педагогіки щиро вітає Ію Анатоліївну Коваленко з успішним захистом кандидатської дисертації!

Тема дисертації: «Педагогічна та громадсько-просвітницька діяльність Павла Івановича Шевченка (1929–2007 рр.)».

Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор

ЗЕЛЕНСЬКА Людмила Дмитрівна, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки; кандидат педагогічних наук,

ПИЛИПЕНКО Вадим Валерійович, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, заступник директора з питань дистанційної освіти.

Науковий керівник - доктор педагогічних наук, професор

ДОРОНІНА Тетяна Олексіївна, Криворізький державний педагогічний університет, завідувач кафедри педагогіки.

Зичимо професійного злету, кар’єрного зросту, натхнення та наснаги, подальших творчих успіхах!

27.04.2021 р. відбувся захист курсових робіт із педагогіки студентами факультету географії, туризму та історії групи ГОЕ-18. Курсова робота з педагогіки – самостійне творче дослідження, присвячене актуальним питанням навчання і виховання, є однією із найважливіших форм навчально-дослідницької роботи і підготовки майбутніх педагогів до інноваційної педагогічної діяльності.

Куосові ГТІ Білоус О

Науковий керівник канд. пед. наук, доцент Білоус О.С. констатувала, що при виконанні курсової роботи студенти продемонстрували своє вміння працювати з науково-методичною літературою, систематизувати й аналізувати фактичний матеріал і самостійно творчо його осмислювати.

Курсові ГТІ Білоус О.С. 1

Презентації студентів повною мірою відображали їх творчі здібності та креативній підхід до викладу матеріалу з певної теми наукового дослідження.

Курсові роботи ГТІ Білоус О.С. 2

Члени комісії канд. пед. наук, доцент Іванова В.В. та канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б. звернули увагу на якість виконання курсової роботи студентами, на рівень оволодіння ними методикою наукової роботи.

ШАНОВНІ ПОСЕСТРИ!
Колежанки, аспірантки, здобувачки, магістрантки та студентки!

Щиро вітаємо Вас з 8 березня – Міжнародним днем прав жінок і миру. Це день ушанування пам’яті про жінок, які боролися за жіноче виборче право, за рівну участь і жінок, і чоловіків в різних сферах життя. Попри те, що жінки здобули собі чимало політичних і громадянських прав, є чимало сфер і тем, у яких вони позбавлені рівності з чоловіками. Будьте успішні і нехай всі задуми здійсняться!

8 березня 2021

З повагою колектив кафедри педагогіки!

22 грудня 2020 року в дистанційному форматі на платформі Zoom відбувся захист курсових робіт із педагогіки студентами третього курсу природничого факультету та факультету мистецтв (гр. ФК-18/2; БП-18; ХІ-18; МХК-18; ОМ-18).

Курсові 22.12.20

Комісія з захисту курсових робіт у складі: завідувача кафедри педагогіки, професора Дороніної Т. О., доцентів Іванової В. В. і Потапенка О. Б. уважно вислухала доповіді студентів, відмітивши гарний рівень підготовки і написання курсових робіт. Доповідачі впевнено відповідали на поставлені питання та демонстрували володіння навчальним матеріалом.
Наприкінці захисту студенти подякували викладачам кафедри педагогіки за наукове керівництво курсовими роботами та чітку організацію процедури захисту.

24 грудня 2020 року відбувся захист курсових робіт студентів ІІІ курсу факультету іноземних мов. Науковий керівник – канд.пед.наук, доцент, старший викладач кафедри педагогіки, Макаренко Ірина Євгенівна.

Тематика курсових досліджень торкалася цікавих, актуальних та важливих проблем сучасної освіти. Студентам вдалося розкрити на досить високому рівні й основи реалізації різних напрямів виховного процесу у сучасних закладах середньої освіти, й сучасні методи і технології навчання. Окрім цього, не оминули увагою й такі проблеми як: шкільний булінг, прояви девіантної поведінки школярів, а також шляхи й технології професійно-особистісного вдосконалення педагога тощо.

На захисті були також присутні, канд.пед.наук, старший викладач кафедри педагогіки Волощук Ілона Аркадіївна, і канд.пед.наук, доцент кафедри педагогіки Щербина Світлана Миколаївна.

Студенти показали достатній рівень володіння матеріалом, креативно підійшли до презентаційного унаочнення власних доповідей.

Бажаємо подальших успіхів у науково-педагогічних дослідженнях значного спектру як теоретичних так і практичних проблем освітньої галузі.

захист курсових 1   захист курсових 2
 захист курсових 3  захист курсових 4

Голодомор

Інформ.лист 2021 page 0001

Інформ.лист 2021 page 0002

Інформ.лист 2021 3

Вітання від аспірантів кафедри педагогіки

Кафедра педагогіки вітає колегу -

Макаренко Ірину Євгенівну -

з присвоєнням вченого звання доцента кафедри педагогіки

(наказ Міністерства освіти і науки України 24.09.2020 № 1188)!

Бажаємо творчої наснаги та нових наукових здобутків!