Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

22.01.-31.01.2018 на спортивній базі університету було  проведено спортивну Універсіаду «Бадьорість та здоров’я» серед працівників КДПУ (докладно  за посиланням: https://kdpu.edu.ua/press-centre/media-resursy/pres-relizy/3858-final-sportyvnoho-svyata-u-kryvorizkomu-pedahohichnomu.html). Цього року кафедру педагогіки представляли доценти О.Б.Потапенко та І.Є.Макаренко в складі команди фізико-математичного факультету.

Вітаємо фізико-математичний факультет з перемогою, пишаємося викладачами кафедри педагогіки, які долучилися до звитяжних змагань.

MyCollages1

24 січня 2018  відбулося засідання нкп 25.01.18аукового гуртка кафедри філософії, на якому з ґрунтовною доповіддю на тему: «Логіка сучасної освітньої парадигми: І.Кант проти Дж. Локка» виступила к.філос.н., доцент кафедри філософії Панафідіна Оксана Петрівна.

На засідання наукового гуртка були запрошені викладачі, аспіранти та здобувачі кафедри педагогіки, які долучилися до активного обговорення порушеної  проблеми.

Авторський підхід до проблеми пошуку філософських засад зміни освітніх парадигм спонукав присутніх до жвавої дискусії.

Проведений захід доводить плідність проведення міжкафедральних семінарів, що дозволяють колегам поділитися один з одним науковими здобутками та розширюють горизонти наукового мислення.

семінар 16.12.17

16.01.2018 р. на кафедрі педагогіки відбулося чергове засідання науково-методичного семінару. Викладачами було обговорено низку важливих, для забезпечення стабільної роботи кафедри, питань.

Доцент В.Іванова ознайомила з основними вимогами щодо форматування наукового тексту та оформлення бібліографії за оновленими (2015 р.) стандартами, доцент І.Макаренко розповіла по сучасні вимоги до оформлення бібліографічних посилань відповідно до APA STYLE.

Викладачі (доценти О.Білоус, І.Волощук, Н.Зеленкова, О.Потапенко, С.Щербина) обговорили можливі варіанти осучаснення виконання студентами самостійних робіт із «Загальної педагогіки».

Було визначено терміни та відповідальні за завершення навчально-методичного забезпечення магістратури за спеціалізацією «Педагогіка вищої школи».

Модератором заходу виступила завідувач кафедри Т.Дороніна, яка наголосила на необхідності спільної та системної роботи членів кафедри над завданнями, що ставить перед кафедрою (та іншими структурними підрозділами) керівництво університету в сучасних умовах.

кп сш26

10.01.18 р. на базі КЗШ І-ІІІ ступенів № 26 було проведено засідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури Металургійного району, в якому взяли участь доценти кафедри педагогіки І. А. Волощук, В. В. Іванова. Модератором заходу виступила керівник районного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури В. П. Зуєва.

На засіданні методичного об’єднання, в рамках проведення профорієнтаційної роботи, викладачі презентували відео-ролик про Криворізький державний педагогічний університет та популяризували науково-педагогічну діяльність кафедри педагогіки КДПУ.

У ході бесіди викладачі кафедри зазначили, що кафедра педагогіки з 2017-2018 н.р. розпочала навчання магістрів за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки (спеціалізація – Педагогіка вищої школи).

Особливу увагу викладачі звернули на висвітлення інформації про активну та насичену роботу викладацького складу університету, зокрема колективу кафедри педагогіки: наукові конференції та науково-методологічні семінари; відкриття центру гендерної освіти; підготовку PhD; наукові видання кафедри тощо.

На завершення зустрічі викладачі кафедри наголосили на спроможності університету задовольнити освітні потреби випускників загальноосвітніх шкіл міста та району на сучасному науковому рівні та звернулися до освітян із пропозицією щодо поширення серед педагогічної спільноти міст інформації про спеціальності університету та відкриття магістратури у Криворізькому державному педагогічному університеті з нової спеціалізації «Педагогіка вищої школи». Запросили вчителів до навчання в магістратурі та аспірантурі Криворізького державного педагогічного університету.

Вітання 29.12.17 к

рисунок

семінар

семінар 12.17Фотозвіт: http://kdpu.edu.ua/pedahohiky/fotohalereia/category/408-mizhdystsyplinarnyi-naukovo-metodolohichnyi-seminar-henderni-doslidzhennia-vid-teorii-do-praktyky.html