Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Фото олімпіада

Інформаційний лист олімпіада 2021 2022 page 0001

17726

21 травня 2021 року кафедрою педагогіки було проведено секційне засідання звітної конференції з науково-дослідницької роботи студентів. Засідання проводилося в дистанційному форматі на платформі Zoom із використання мультимедійних засобів навчання.

Конференція 7

Тематика доповідей студентів висвітлювала питання формування екологічної культури й дослідницьких компетентностей учнів, розвитку їх творчих здібностей, можливостей педагогічного дискурсу, профорієнтаційного навчання, педагогіки фізичної культури і спорту, а також шляхів формування педагогічної культури сучасного вчителя.

Конференція 1

Конференциія 2

Крнференция 8

У свої доповідях студенти продемонстрували вміння аналізувати, порівнювати, систематизувати й узагальнювати матеріал дослідження, впевнено аргументувати власну дослідницьку позицію і відповідати на поставлені питання.

Конференція 3

Конференція 4

 

Конференція 5

Конференція 6

Результатом проведення секційного засідання стало подальше вдосконалення дослідницьких умінь і навичок студентів, творче обговорення тематики науковими керівниками, що довело корисність даної форми науково-дослідницької роботи.

 

15826

26 березня 2021 р. відбувся другий тур загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки, в якому взяли участь студенти третього курсу Криворізького державного педагогічного університету. Всього в олімпіаді було задіяно двадцять осіб, які пройшли випробування першого туру. Докладну інформацію про олімпіаду (особливості її проведення та результати) подано тут: 

https://kdpu.edu.ua/press-centre/novyny/novyny-osvity/14982-pedahohichna-vpravnist-olimpiada-z-pedahohiky-sered-studentiv-iii-kursiv.html.

16364
 unnamed file 5e5fb2f583756  

Шановне студентство, зверніть увагу!

Другий тур студентської олімпіади з педагогіки буде проведено у формі конференції на платформі Zoom 26 березня (п’ятниця) о 14-00. Тема доповіді – «Педагогіка сучасності» (власне бачення розвитку сучасної педагогіки). У доповіді необхідно схарактеризувати використані педагогічні ідеї та бути готовим до обговорення. Обов’язковою умовою є наявність презентації. Регламент доповіді – п’ять хвилин.

Розподіл балів

Форма роботи

Кількість балів

Доповідь

25

Презентація

15

Вільна дискусія

10

Всього

50

14829

КП олімпіада 2021

У лютому 2021 року відбувся перший, відбірний тур загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки, в якому взяли участь студенти третього курсу факультетів Криворізького державного педагогічного університету: фізико-математичного; природничого; іноземних мов; української філології; географії, туризму та історії; мистецтв.
Під час виконання конкурсних завдань першого туру олімпіади студенти продемонстрували рівень володіння теоретичним матеріалом, а також творчі здібності при розв’язанні проблемних питань. У першому турі олімпіади перемогу здобули такі студенти:

Факультет української філології
1. Дубовік Ганна (УАФ-18);
2. Пономаренко Дарина (УАФ-18);
3. Чумаченко Аліна (УАФ-18);
4. Шаповал Яна (УФР-18).

Факультет іноземних мов
1. Баженов Богдан (АНФ-18);
2. Пестерева Анна (АНФ-18);
3. Прокопович Марія (АНФ-18);
4. Бондаренко Анастасія (НАФ-18);
5. Кононенко Марія (НАФ-18);
6. Солощенко Катерина (РАФ-18).

Факультет географії, туризму та історії
1. Гончаренко Марина (ГОЕ-18);
2. Кушнерук Катерина (ГОЕ-18);
3. Бережна Поліна (ІП-18):
4. Грищук Богдан (ІП-18):
5. Сотніков Владислав (ІП-18):
6. Холодняк Олександр (ІП-18):
7. Малашкевич Яна (ІМ-18):
8. Прозапас Світлана (ІМ-18).

Природничий факультет
1. Тишик Ігор (БХ-18);
2. Колотуша Анна (ХІ-18);
3. Єгорова Анна (ХІ-18);
4. Безкоровайна Любов (БХск-19).

Фізико-математичний факультет
1. Семенко Ольга (МІ-18);
2. Андріященко Ольга (ФМ-18).

Факультет мистецтв
1. Мєхтієва Аміна (ОМ-18);
2. Пащенко Елеонора (МХК-18).

Переможці першого туру олімпіади візьмуть участь у другому турі, який виявить найкращих студентів і дозволить сформувати команду Криворізького державного педагогічного університету для участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Педагогіка».

 Відповідальний за проведення олімпіади – канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б.

14498

Завершено другий тур загальноуніверситетської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка», в якому взяли участь студенти третього курсу факультетів Криворізького державного педагогічного університету: фізико-математичного; природничого; іноземних мов; української філології; географії, туризму та історії; мистецтв. Всього в олімпіаді було задіяно 28 учасників, які пройшли випробування першого туру.
Під час виконання конкурсних завдань олімпіади студенти продемонстрували високий рівень володіння теоретичним матеріалом з навчальних дисциплін «Загальна педагогіка» та «Методика виховної роботи», а також творчі здібності при розв’язанні проблемних завдань.
Перевіривши конкурсні роботи студентів, організаційний комітет проведення олімпіади, який складався з викладачів кафедри педагогіки, отримав такі результати розподілу призових місць:

І місце

 Волкова Анна Олексіївна (факультет мистецтв, гр. ОМ-17).

ІІ місце

 Карнаух Валерія Володимирівна (факультет української філології, гр. УАФ-17);
 Ковальова Наталія Валеріївна (фізико-математичний факультет, гр. ФІ-17).

ІІІ місце

 Цикалюк Анастасія Юріївна (факультет іноземних мов, гр. НАФ 17);
 Синчишин Оксана Михайлівна (факультет української філології, гр. УАФ-17);
 Гуріна Карина Юріївна (факультет іноземних мов, гр. АНФ-17).

Олимпмада 2020 2 тур

Вітаємо наших переможців! Із призерів олімпіади сформована команда Криворізького державного педагогічного університету, яка візьме участь у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди».

Бажаємо успіхів!

Інформацію підготував кандидат педагогічних наук, доцент Потапенко О.Б.

10553

На початку семестру відбувся перший, відбірний тур загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки, в якому взяли участь студенти третього курсу факультетів Криворізького державного педагогічного університету: фізико-математичного; природничого; іноземних мов; української філології; географії, туризму та історії; мистецтв.

    Олимпиада 2020 1          оЛИМПИАДА2020 2 

Під час виконання конкурсних завдань олімпіади студенти продемонстрували рівень володіння теоретичним матеріалом із педагогічних дисциплін («Загальна педагогіка» та «Методика виховної роботи») та виявили творчі здібності щодо розв’язання проблемних завдань.

Олимпиада 2020

Переможці першого туру олімпіади візьмуть участь у другому турі, що дозволить встановити студентів, які увійдуть до складу команди Криворізького державного педагогічного університету. Команда має представити університет у Всеукраїнській студентській олімпіаді з педагогіки, що цього року відбудеться на базі Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

10158

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» проходив 14-17 травня на базі Глухівського національного університету імені Олександра Довженка.

Глухів олімпіада 2

До участі в олімпіаді команду Криворізького державного педагогічного університету (Коцюба О.О. – факультет іноземних мов, Куршина Н.А.факультет української філології, Макаревич О.А.природничий факультет) підготували: завідувач кафедри педагогіки, професор Дороніна Т.О., доценти Потапенко О.Б. та Іванова В.В.

Конкурсні завдання полягали у виявленні обдарованих студентів, сприянні розвитку творчого мислення, активізації наукового пошуку у вирішенні проблем педагогічної діяльності, встановленні здатності до глибокого осмислення і творчого застосування надбань сучасної педагогіки.

Глухів олімпіада 1

Наші студентки, вдягнені в футболки з символікою КДПУ, справили на журі, яке очолював доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України А.І. Кузьмінський, сильне враження своєю теоретичною підготовкою, творчою активністю й креативним потенціалом.

Глухів олімпіада

За результатами конкурсних завдань команда студентів КДПУ посіла третє місце та отримала диплом третього ступеня, також кожна учасниця команди була нагороджена грамотою.

Загальний здобуток нашої команди на Всеукраїнській студентській олімпіаді ­ диплом ІІІ ступеня і чотири грамоти.

Вітаємо переможниць та запрошуємо до наукової співпраці активне студентство університету!

Відеоролики з теми «Школа майбутнього» (творче завдання олімпіади).

Світлини за посиланням.

 

Інформацію підготував кандидат педагогічних наук, доцент О.Б. Потапенко.

7911

олімпіада

7234

графік І туру олімпіади 19

6942
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31