Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

У рамках профорієнтаційної роботи 11.10.2019 року на базі КЗШ № 26 магістранткою ІІ року навчання факультету географії, туризму та історії гр. ГОЕм-14 Федорук Ю. та канд. пед. наук, доцентом кафедри педагогіки Білоус О.С. було проведено виховний профорієнтаційний захід на тему: «КДПУ – територія успіху!» (11-Б клас).
Мета заходу – розширити та поглибити уявлення учнів про КДПУ, надати допомоги у професійному самовизначенні, формуванні свідомого підходу до вибору професії, відповідальності за власне майбутнє, формувати навички самоаналізу, допомогти у визначенні майбутньої професії, означити шляхи її досягнення, розвивати навички культури спілкування.

Білоус 26 19

Під час проведення заходу практикантка ознайомила учнів із поетапними кроками щодо правильного вибору професії та професійного самовизначення, важливості усвідомленого вибору професії, яка б відповідала їхнім інтересам та здібностям. Медіапрезентація КДПУ та конкурс талантів пройшли у веселій, дружній атмосфері, що залишило в пам‘яті учнів незабутні враження.

Методист кафедри педагогіки – Білоус О.С.

9534

15 жовтня 2019 року на базі Вольфдорфської школи магістрантка ІІ року навчання факультету мистецтв гр. ОМ-14 Водяна Віолета провела ділову гру на тему «Відповідальність за правопорушення».

Мета заходу: виховувати правову свідомість учнів, бажання дотримувати правил співжиття в суспільстві, розкрити поняття «правопорушення», познайомити із видами правопорушень і причинами правопорушень; продовжити ознайомлення учнів із правовими поняттями, із можливими правопорушеннями серед дітей; довести невідворотність відповідальності за скоєні правопорушення; вчити оцінювати приклади позитивного й негативного ставлення до старших і молодших; формувати вміння визначати чи є певні події правопорушенням і до якого виду правопорушень вони відносяться, аналізувати події суспільного життя з точки зору права.

Під час заходу демонструвалася презентація «Підліткова агресія»,  вирішувалися юридичні задачі для середньої школи, впроваджувалися технології – брейн-ринг «Знавці правопорушень»  та мозковий штурм «Чемний герой».

151019 Білоус

 Методист кафедри педагогіки – доцент Білоус О.С.

9142

11 жовтня 2019 року на базі гімназії № 91 магістрантка ІІ року навчання факультету географії, туризму та історії гр. ІГ-14 Золотих Єлизавета провела класну годину до дня захисника України.

Мета заходу - пробудити почуття відповідальності перед наступним поколінням; формувати в учнів розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, виховувати глибоку повагу до воїнів, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, розвивати почуття гордості за минуле нашої Батьківщини, прищеплювати любов до України.

Даний захід входить в систему заходів, спрямованих на виховання в старшокласників свідомого громадянина України та патріота. Перегляд відео фрагментів на пісню «Українці», «У вишиванці», фрагментів з х/ф «Тарас Бульба» сприяв ознайомленню старшокласників з героїчним минулим нашої країни і вони змогли провести паралель між сучасними подіями на території України і минулими. Використовуючи критичне мислення, разом з учнями дійшли висновку про те, що історія циклічна, і нам, необхідно знати історію нашої країни і бути її достойним громадянином!

11 10 19 Білоус

Методист кафедри педагогіки – доцент Білоус О.С.

9141

25 жовтня 2019 року на базі КЗОШ №31 магістрантка ІІ року навчання факультету географіі, туризму та історії гр. ІП-14 Боєва Марина провела виховний захід на тему «Стоп булінг» .

Мета заходу - формувати нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля; розвити навички надання і отримання допомоги,  пояснити, що таке булінг; навчити розпізнати булінг і дружні піддражнювання; навчити розробляти стратегії подолання булінгу; демонструвати емпатію до жертв насилля, уміння припиняти булінг та звертатися по допомогу; називати джерела допомоги жертвам булінгу.

У 2019 році набрали чинності норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Шкільний булінг – розповсюджена реальність сьогодення, тому так важливо бути обізнаним, що це таке та як цьому можна протидіяти. Вправи «Мій образ», «Однакові яблука», «Рука допомоги» були обумовлені віковими особливостями учнів та сприяли тому, щоб ознайомити школярів із важливістю розуміння та протидії агресії з боку інших людей.

Методист кафедри педагогіки – доцент Білоус О.С.

25 1019 Білоус

9140

15.02.2019 р. у КЗШ № 26 студенткою IV курсу (гр. МХК-15) Пучковою С.М. було проведено виховний захід на тему: «Стрітення» у формі концертно-конкурсної програми. Заздалегідь були підготовані вірші та пісні до свята.

15.02.19 Зеленкова

За народними уявленнями, в цей день Літо зустрічається з Зимою. Учні познайомилися з легендами та повір’ями, пов’язаними з цим святом а також з народними прикметами, а саме: якщо цього дня погода ясна і тиха, то будуть добре родити зернові, і меду буде багато; якщо цього дня дме сильний вітер, то рік буде поганий на врожай; якщо в цей день відлига, то весна буде пізньою; якщо ж піде сніг, то весна - довга й дощова.
Виховний захід для учнів був цікавим та пізнавальним, відбувся у позитивній атмосфері з піснями, танцями, конкурсами. В кінці свята всі учні отримали солодкі подарунки від Зими на прощання.

Методист кафедри педагогіки – доцент Зеленкова Н.І.

6918

Закінчується термін проходження педагогічної практики студентів заочної форми навчання. За цей час майбутніми педагогами проведено чимало цікавих виховних заходів, так в 6-А класі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Криворізької міської ради Дніпропетровської області було проведено виховну годину на тему: «Збережемо красу природи», яку провела студентка-практикантка природничого факультету (гр. ЗБ-15) Нікола К.А.

Щербина Гаразова 19

Мета заходу – розширити знання учнів про красу природи рідного краю; виховувати любов до рідного краю; бажання захищати і примножувати багатство природи.
Наприкінці бесіди були підведені підсумки – учні мають усвідомити себе частиною природи та відчувати відповідальність за неї як за національне багатство, основу життя на землі та стати справжніми друзями природи!

Методист кафедри педагогіки – доцент Щербина С.М.

6916

Студентка природничого факультету, Євангеліст О.О., під час проведення педагогічної практики провела чимало змістовних виховних заходів, які сподобалися і запам’яталися учням 7-Б класу та отримали схвальні відгуки адміністрації Криворізької Центрально-міської гімназії. Зокрема директор гімназії Хабло Є.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Петрова І.О. та методист кафедри педагогіки, доцент Щербина С.М. відмітили якісно підготовлений і проведений напередодні Дня Святого Валентина (за побажанням гімназистів) захід «Поговоримо про кохання», який викликав у школярів чимало позитивних вражень та емоцій. Під час проведення заходу Євангеліст О.О. вдалося розкрити значення любові та кохання як найвищих людських почуттів, розвинути в учнів життєву позицію щодо краси людських взаємин.

Щербина КЦМ

Методист кафедри педагогіки – доцент Щербина С.М.

4683
7.03.2018 р. напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру студентка-практикантка Деркач І.О. (факультет української філології, гр. УАФ-14) провела виховний захід «Жінки в історії України» для 8-А класу в Криворізькій педагогічній гімназії.
Метою виховного заходу було розширення знань учнів про видатних жінок України, демонстрація їхньої споконвічної ролі в розбудові української державності, мови й культури; розвиток егалітарного мислення учнівства; формування гендерної чутливості.

Іванова 07.03

Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

4682

В КЗШ №130 студентами-практикантами, разом з методистом кафедри педагогіки Король А.М. проводиться активна профорієнтаційна робота серед старшокласників. Студентами гр. ІП-14 Боєвою М., Лашкун О. та Сазоновим М. було проведено профорієнтаційний захід для учнів 11-А класу, де було розказано про навчання в КДПУ, та, зокрема на ф-ті ГТІ. Серед старшокласників виявилися учні, що планують вступати до КДПУ. Учні зацікавилися інформаційним матеріалом та висловили бажання прийти на День відкритих дверей університету.

Король 130

Методист кафедри педагогіки – доцент Король А.М.

4681

07.03.18 р. в 8-Б класі Криворізької педагогічної гімназії відбулась виховна година «Шануймо жінок», яку провела студентка-практикантка природничого факультету (гр. БХ-14) Фартушна Д. Виховний захід був присвячений Міжнародному дню прав жінок та миру і мав на меті привернути увагу до питання внеску жінок до суспільно-культурного та політичного розвитку різних країн та епохи.

Іванова 07

Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

4680
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша