Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

15.02.2019 р. у КЗШ № 26 студенткою IV курсу (гр. МХК-15) Пучковою С.М. було проведено виховний захід на тему: «Стрітення» у формі концертно-конкурсної програми. Заздалегідь були підготовані вірші та пісні до свята.

15.02.19 Зеленкова

За народними уявленнями, в цей день Літо зустрічається з Зимою. Учні познайомилися з легендами та повір’ями, пов’язаними з цим святом а також з народними прикметами, а саме: якщо цього дня погода ясна і тиха, то будуть добре родити зернові, і меду буде багато; якщо цього дня дме сильний вітер, то рік буде поганий на врожай; якщо в цей день відлига, то весна буде пізньою; якщо ж піде сніг, то весна - довга й дощова.
Виховний захід для учнів був цікавим та пізнавальним, відбувся у позитивній атмосфері з піснями, танцями, конкурсами. В кінці свята всі учні отримали солодкі подарунки від Зими на прощання.

Методист кафедри педагогіки – доцент Зеленкова Н.І.

6918

Закінчується термін проходження педагогічної практики студентів заочної форми навчання. За цей час майбутніми педагогами проведено чимало цікавих виховних заходів, так в 6-А класі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Криворізької міської ради Дніпропетровської області було проведено виховну годину на тему: «Збережемо красу природи», яку провела студентка-практикантка природничого факультету (гр. ЗБ-15) Нікола К.А.

Щербина Гаразова 19

Мета заходу – розширити знання учнів про красу природи рідного краю; виховувати любов до рідного краю; бажання захищати і примножувати багатство природи.
Наприкінці бесіди були підведені підсумки – учні мають усвідомити себе частиною природи та відчувати відповідальність за неї як за національне багатство, основу життя на землі та стати справжніми друзями природи!

Методист кафедри педагогіки – доцент Щербина С.М.

6916

Студентка природничого факультету, Євангеліст О.О., під час проведення педагогічної практики провела чимало змістовних виховних заходів, які сподобалися і запам’яталися учням 7-Б класу та отримали схвальні відгуки адміністрації Криворізької Центрально-міської гімназії. Зокрема директор гімназії Хабло Є.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Петрова І.О. та методист кафедри педагогіки, доцент Щербина С.М. відмітили якісно підготовлений і проведений напередодні Дня Святого Валентина (за побажанням гімназистів) захід «Поговоримо про кохання», який викликав у школярів чимало позитивних вражень та емоцій. Під час проведення заходу Євангеліст О.О. вдалося розкрити значення любові та кохання як найвищих людських почуттів, розвинути в учнів життєву позицію щодо краси людських взаємин.

Щербина КЦМ

Методист кафедри педагогіки – доцент Щербина С.М.

4683
7.03.2018 р. напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру студентка-практикантка Деркач І.О. (факультет української філології, гр. УАФ-14) провела виховний захід «Жінки в історії України» для 8-А класу в Криворізькій педагогічній гімназії.
Метою виховного заходу було розширення знань учнів про видатних жінок України, демонстрація їхньої споконвічної ролі в розбудові української державності, мови й культури; розвиток егалітарного мислення учнівства; формування гендерної чутливості.

Іванова 07.03

Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

4682

В КЗШ №130 студентами-практикантами, разом з методистом кафедри педагогіки Король А.М. проводиться активна профорієнтаційна робота серед старшокласників. Студентами гр. ІП-14 Боєвою М., Лашкун О. та Сазоновим М. було проведено профорієнтаційний захід для учнів 11-А класу, де було розказано про навчання в КДПУ, та, зокрема на ф-ті ГТІ. Серед старшокласників виявилися учні, що планують вступати до КДПУ. Учні зацікавилися інформаційним матеріалом та висловили бажання прийти на День відкритих дверей університету.

Король 130

Методист кафедри педагогіки – доцент Король А.М.

4681

07.03.18 р. в 8-Б класі Криворізької педагогічної гімназії відбулась виховна година «Шануймо жінок», яку провела студентка-практикантка природничого факультету (гр. БХ-14) Фартушна Д. Виховний захід був присвячений Міжнародному дню прав жінок та миру і мав на меті привернути увагу до питання внеску жінок до суспільно-культурного та політичного розвитку різних країн та епохи.

Іванова 07

Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

4680
22.02.2018 р. у 7 класі Криворізького науково-технічного ліцею № 81 студенткою-практиканткою ІV курсу фізико-математичного факультету, гр. МІ-14, Бобирь В.Д., було проведено заліковий виховний захід на тему «Моя гордість – Україна».
Головною метою заходу було формування в учнів почуття патріотизму, закріплення знань школярів про державну символіку, формування ціннісного ставлення до мови, родини, самого себе. Окрім цього Валерією Дмитрівною було акцентовано увагу на важливості почуття особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу. Під час заходу учні читали вірші про Україну, переглядали відео-ролики та презентації про красу та неповторність нашої Батьківщини.
Макаренко 22.02
Методист кафедри педагогіки – доцент Макаренко І.Є.
4679

Студенти факультету української філології (Галас К., Жачкіна К., Степанова В., Гацелюк О., Пантело К., Федоряка Л. та ін.)  під час проходження виробничої педагогічної практики у Криворізькій гімназії № 91 провели цікаві, змістовні залікові виховні заходи, які сподобалися і запам’яталися гімназистам. На звітній конференції методист кафедри педагогіки, доцент Щербина С.М. відзначила якісну роботу студентів, їх високу активність та ініціативність, винахідливість та творчий підхід до справи як помічників класних керівників.

Щербина 1

Методист кафедри педагогіки – канд. пед. наук, доцент Щербина С.М.
4678
14.03.18 р. в 5-Б класі Криворізької педагогічної гімназії відбулась виховна година «Скарби української душі «Місто в якому ми живемо»», яку провела студентка-практикантка природничого факультету (гр. БП-14) Шапка Д. 
Мета заходу – посилення національно-патріотичного виховання учнівської молоді, сприяння набуттю патріотичного досвіду, формування етнічної та національної самосвідомості, любові до рідної землі, держави, родини, народу, задля виховання поваги до культури України та рідного міста.
Шапка
Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.
4674

13.03.2018 р. у 8 класі ЗОШ № 57 Мазур Ю.О. (факультет української філології) провела заліковий виховний захід (тренінг) на тему «Розвиток емоційної сфери: подолання страхів».
Мета виховного заходу – навчання навичкам релаксації та психологічного розвантаження, подолання стресу та напруги; формування позитивної світоглядної позиції особистості; зниження в підлітків рівня шкільної тривожності до стану норми.

УМЛ Зеленкова

Методист кафедри педагогіки – доцент Зеленкова Н.І.

4330
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31