Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Студентка природничого факультету, Євангеліст О.О., під час проведення педагогічної практики провела чимало змістовних виховних заходів, які сподобалися і запам’яталися учням 7-Б класу та отримали схвальні відгуки адміністрації Криворізької Центрально-міської гімназії. Зокрема директор гімназії Хабло Є.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Петрова І.О. та методист кафедри педагогіки, доцент Щербина С.М. відмітили якісно підготовлений і проведений напередодні Дня Святого Валентина (за побажанням гімназистів) захід «Поговоримо про кохання», який викликав у школярів чимало позитивних вражень та емоцій. Під час проведення заходу Євангеліст О.О. вдалося розкрити значення любові та кохання як найвищих людських почуттів, розвинути в учнів життєву позицію щодо краси людських взаємин.

Щербина КЦМ

Методист кафедри педагогіки – доцент Щербина С.М.

4683
7.03.2018 р. напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру студентка-практикантка Деркач І.О. (факультет української філології, група УАФ-14) провела виховний захід «Жінки в історії України» для 8-А класу в Криворізькій педагогічній гімназії.
Метою виховного заходу було розширення знань учнів про видатних жінок України, демонстрація їхньої споконвічної ролі в розбудові української державності, мови й культури; розвиток егалітарного мислення учнівства; формування гендерної чутливості.

Іванова 07.03

Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

4682

В КЗШ № 130 студентами-практикантами, разом з методистом кафедри педагогіки Король А.М. проводиться активна профорієнтаційна робота серед старшокласників. Студентами групи ІП-14 Боєвою М., Лашкун О. та Сазоновим М. було проведено профорієнтаційний захід для учнів 11-А класу, де було розказано про навчання в КДПУ, та, зокрема на ф-ті ГТІ. Серед старшокласників виявилися учні, що планують вступати до КДПУ. Учні зацікавилися інформаційним матеріалом та висловили бажання прийти на День відкритих дверей університету.

Король 130

Методист кафедри педагогіки – доцент Король А.М.

4681

07.03.18 р. в 8-Б класі Криворізької педагогічної гімназії відбулась виховна година «Шануймо жінок», яку провела студентка-практикантка природничого факультету (гр. БХ-14) Фартушна Д. Виховний захід був присвячений Міжнародному дню прав жінок та миру і мав на меті привернути увагу до питання внеску жінок до суспільно-культурного та політичного розвитку різних країн та епохи.

Іванова 07

Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

4680
22.02.2018 р. у 7 класі Криворізького науково-технічного ліцею № 81 студенткою-практиканткою ІV курсу фізико-математичного факультету, групи МІ-14, Бобирь В.Д., було проведено заліковий виховний захід на тему «Моя гордість – Україна».
Головною метою заходу було формування в учнів почуття патріотизму, закріплення знань школярів про державну символіку, формування ціннісного ставлення до мови, родини, самого себе. Окрім цього Валерією Дмитрівною було акцентовано увагу на важливості почуття особистої відповідальності за долю своєї держави та українського народу. Під час заходу учні читали вірші про Україну, переглядали відео-ролики та презентації про красу та неповторність нашої Батьківщини.
Макаренко 22.02
Методист кафедри педагогіки – доцент Макаренко І.Є.
4679

Студенти факультету української філології (Галас К., Жачкіна К., Степанова В., Гацелюк О., Пантело К., Федоряка Л. та ін.)  під час проходження виробничої педагогічної практики у Криворізькій гімназії № 91 провели цікаві, змістовні залікові виховні заходи, які сподобалися і запам’яталися гімназистам. На звітній конференції методист кафедри педагогіки, доцент Щербина С.М. відзначила якісну роботу студентів, їх високу активність та ініціативність, винахідливість та творчий підхід до справи як помічників класних керівників.

Щербина 1

Методист кафедри педагогіки – канд. пед. наук, доцент Щербина С.М.
4678
14.03.18 р. в 5-Б класі Криворізької педагогічної гімназії відбулась виховна година «Скарби української душі «Місто в якому ми живемо»», яку провела студентка-практикантка природничого факультету (гр. БП-14) Шапка Д. 
Мета заходу – посилення національно-патріотичного виховання учнівської молоді, сприяння набуттю патріотичного досвіду, формування етнічної та національної самосвідомості, любові до рідної землі, держави, родини, народу, задля виховання поваги до культури України та рідного міста.
Шапка
Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.
4674

13.03.2018 р. у 8 класі ЗОШ № 57 Мазур Ю.О. (факультет української філології) провела заліковий виховний захід (тренінг) на тему «Розвиток емоційної сфери: подолання страхів».
Мета виховного заходу – навчання навичкам релаксації та психологічного розвантаження, подолання стресу та напруги; формування позитивної світоглядної позиції особистості; зниження в підлітків рівня шкільної тривожності до стану норми.

УМЛ Зеленкова

Методист кафедри педагогіки – доцент Зеленкова Н.І.

4330

03.03.18 р. в 11 класі фізико-математичного профілю Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді відбулась година спілкування «Моє покликання – вчитель», яку провів студент-практикант фізико-математичного факультету (гр. МІ-14) Шпонька Р.

03.03.18 Шпонька

Виховний захід, який було присвячено професії учителя, мав на меті донести до свідомості учнів, що вчитель – одна з найшановніших, найпочесніших та найвідповідальніших професій; учитель – це людина з великої букви, яка працює на майбутнє; вчитель є творцем майбутнього країни, тому що від його праці залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, їх переконання, світогляд, моральні якості. Під час заходу обговорили плюси та мінуси професії вчителя, переглянули відео-ролики про Криворізький державний педагогічний університет. Після перегляду діти цікавилися особливостями вступу до університету, а Руслан поділився досвідом свого студентського навчання.

Методист кафедри педагогіки – доцент В.В. Іванова.

 

Фотозвіт.

4213

01.03.18 Король

 

01 березня 2018 року у ЗОШ № 19 для учнів 8 Б класу відбувся виховний захід студентки факультету географії, туризму та історії Ярової Є. на тему «Я і світ професій», в якому взяла участь методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Король А.М.

Мета заходу: розширити знання учнів з різних професій, сформувати повагу до професії вчителя, заінтересувати та мотивувати до вступу у педагогічні заклади. Впродовж заходу обговорювались питання престижу професій, нахилів та здібностей до різних професій, було проведено тестування до різних ви дів професійної діяльності. Найцікавішим для учнів стала гра «Відгадай професію», де учні розкрили себе активно, творчо і проявили себе з несподіваних сторін.

Фотозвіт за посиланням.

4196
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31