Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

16 лютого у День Єднання кафедра педагогіки з усіма студентами долучилася до Свята

- під час лекцій, практичних занять на природничому факультеті, факультетах української філології  та мистецтв, настановчої конференції з навчальної психолого-педагогічної практики студентів ІІ курсу фізико-математичного факультету (всі групи), факультету географії, туризму та історії (ІП-20), факультету мистецтв (ОМ-20). Учасники та учаниці зазначили, що День єднання оголошено для «посилення консолідації» українців, зміцнення їхньої «стійкості» на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Вітаємо всіх з цим чудовим святом, бажаємо: миру, добра та злагоди!

 ОМ 20 16 изображение viber 2022 02 16 12 23 25 685
18510

Магістрантка факультету мистецтв (музично-хореографічне відділення), Сторчеус К. під час педагогічної практики провела чимало змістовних виховних заходів, які сподобалися і запам’яталися учням 6-А класу та отримала схвальні відгуки адміністрації. Керівництво КЗШ № 26 та методист кафедри педагогіки, доцент Іванова В.В. відмітили якісно підготовлений і проведений заліковий виховний захід: «Хто я насправді», який викликав у школярів чимало позитивних вражень та емоцій.

Іванова 09.19.19

Під час проведення заходу Сторчеус К. вдалося розкрити поняття «Я» особистості, допомогти учням краще пізнати себе; вчити що немає «хороших» і «поганих» людей; дати усвідомити учням унікальність кожної людини; актуалізувати знання учнів про особистість, процес самопізнання; вчити визначати позитивні негативні риси особистості; надати інформацію про процес самопізнання та самооцінку особистості.

Іванова 09.19

Методист кафедри педагогіки - доцент Іванова В.В.

9555

Магістрантка природничого факультету Боєва І., під час проведення педагогічної практики провела чимало змістовних виховних заходів, які сподобалися і запам’яталися учням 11-А класу та отримала схвальні відгуки адміністрації Криворізької педагогічної гімназії.

Іванова 25.10.19

Керівництво гімназії та методист кафедри педагогіки, доцент Іванова В.В. відмітили якісно підготовлений і проведений (за побажанням гімназистів) захід: «Всі професії важливі – обирай свою», який викликав у школярів чимало позитивних вражень та емоцій. Під час проведення заходу Боєвій І. вдалося розширити і поглибити знання учнів про сучасні професії; удосконалити вміння класифікувати професії; формувати життєві компетентності; виховувати повагу до людей праці.

Іванова 25 10.19 1

Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

9546

Закінчився термін проходження педагогічної практики студентів денної форми навчання. За цей час майбутніми педагогами проведено чимало цікавих виховних заходів, так в 11-Б класі Криворізької педагогічної гімназії було проведено виховну годину на тему: «Людина серед людей», яку провела магістрантка ІІ року навчання Фортушна Д. (природничий факультет).

Іванова 18.10.19

Мета заходу – формувати у дітей поняття про життя як найвищу цінність і неповторність, показати необхідність правил культурної поведінки; розвивати розуміння кожною дитиною своєї оригінальності та індивідуальності; бережно ставитись до свого життя, прищеплювати бажання жити в культурному середовищі.

Іванова 18.10.19 1

Методист кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

9545

03.10.2019 р. магістрант ІІ курсу навчання Дмитрієв Д. (фізико-математичний факультет) під час проходження педагогічної практики у КЗШ № 122 провів заліковий виховний захід для учнів 10 класу на тему: «Досягти успіху. Інваліди, яких знає весь світ».

Волощук 03.10.19

Мета заходу – ознайомити дітей з проблемами інвалідів, формувати в учнів активну життєву позицію, дати можливість дітям впевнитися, що успіх часто залежить від власних зусиль і від співпраці з іншими; сприяти розвитку чітких життєвих орієнтирів; виховувати високі моральні якості у школярів. почуття доброти, чуйності, милосердя, поваги до людей з обмеженими можливостями.

Волощук 03.10.19 1

Під час проведення заходу учні дізналися багато цікавого: існує багато прикладів, коли люди з обмеженими можливостями не просто виживають, а стають знаменитими. Вони досягають успіху незважаючи ні на що. Учні приймали участь в обговоренні, діти розповідали що вони знають про інвалідів і як самі відносяться до них. Учні дізналися про спортсменів, а саме плавців з обмеженими можливостями, які стали чемпіонами світу та параолімпійських ігор.

Волощук 03.10.19 2

Методист кафедри педагогіки – ст. викладач Волощук І.А.

9543

У рамках профорієнтаційної роботи 11.10.2019 року на базі КЗШ № 26 магістранткою ІІ року навчання факультету географії, туризму та історії гр. ГОЕм-14 Федорук Ю. та канд. пед. наук, доцентом кафедри педагогіки Білоус О.С. було проведено виховний профорієнтаційний захід на тему: «КДПУ – територія успіху!» (11-Б клас).
Мета заходу – розширити та поглибити уявлення учнів про КДПУ, надати допомоги у професійному самовизначенні, формуванні свідомого підходу до вибору професії, відповідальності за власне майбутнє, формувати навички самоаналізу, допомогти у визначенні майбутньої професії, означити шляхи її досягнення, розвивати навички культури спілкування.

Білоус 26 19

Під час проведення заходу практикантка ознайомила учнів із поетапними кроками щодо правильного вибору професії та професійного самовизначення, важливості усвідомленого вибору професії, яка б відповідала їхнім інтересам та здібностям. Медіапрезентація КДПУ та конкурс талантів пройшли у веселій, дружній атмосфері, що залишило в пам‘яті учнів незабутні враження.

Методист кафедри педагогіки – доцент Білоус О.С.

9534

15 жовтня 2019 року на базі Вольфдорфської школи магістрантка ІІ року навчання факультету мистецтв гр. ОМ-14 Водяна Віолета провела ділову гру на тему «Відповідальність за правопорушення».

Мета заходу: виховувати правову свідомість учнів, бажання дотримувати правил співжиття в суспільстві, розкрити поняття «правопорушення», познайомити із видами правопорушень і причинами правопорушень; продовжити ознайомлення учнів із правовими поняттями, із можливими правопорушеннями серед дітей; довести невідворотність відповідальності за скоєні правопорушення; вчити оцінювати приклади позитивного й негативного ставлення до старших і молодших; формувати вміння визначати чи є певні події правопорушенням і до якого виду правопорушень вони відносяться, аналізувати події суспільного життя з точки зору права.

Під час заходу демонструвалася презентація «Підліткова агресія»,  вирішувалися юридичні задачі для середньої школи, впроваджувалися технології – брейн-ринг «Знавці правопорушень»  та мозковий штурм «Чемний герой».

151019 Білоус

 Методист кафедри педагогіки – доцент Білоус О.С.

9142

11 жовтня 2019 року на базі гімназії № 91 магістрантка ІІ року навчання факультету географії, туризму та історії гр. ІГ-14 Золотих Єлизавета провела класну годину до дня захисника України.

Мета заходу - пробудити почуття відповідальності перед наступним поколінням; формувати в учнів розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, виховувати глибоку повагу до воїнів, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, розвивати почуття гордості за минуле нашої Батьківщини, прищеплювати любов до України.

Даний захід входить в систему заходів, спрямованих на виховання в старшокласників свідомого громадянина України та патріота. Перегляд відео фрагментів на пісню «Українці», «У вишиванці», фрагментів з х/ф «Тарас Бульба» сприяв ознайомленню старшокласників з героїчним минулим нашої країни і вони змогли провести паралель між сучасними подіями на території України і минулими. Використовуючи критичне мислення, разом з учнями дійшли висновку про те, що історія циклічна, і нам, необхідно знати історію нашої країни і бути її достойним громадянином!

11 10 19 Білоус

Методист кафедри педагогіки – доцент Білоус О.С.

9141

25 жовтня 2019 року на базі КЗОШ №31 магістрантка ІІ року навчання факультету географіі, туризму та історії гр. ІП-14 Боєва Марина провела виховний захід на тему «Стоп булінг» .

Мета заходу - формувати нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля; розвити навички надання і отримання допомоги,  пояснити, що таке булінг; навчити розпізнати булінг і дружні піддражнювання; навчити розробляти стратегії подолання булінгу; демонструвати емпатію до жертв насилля, уміння припиняти булінг та звертатися по допомогу; називати джерела допомоги жертвам булінгу.

У 2019 році набрали чинності норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Шкільний булінг – розповсюджена реальність сьогодення, тому так важливо бути обізнаним, що це таке та як цьому можна протидіяти. Вправи «Мій образ», «Однакові яблука», «Рука допомоги» були обумовлені віковими особливостями учнів та сприяли тому, щоб ознайомити школярів із важливістю розуміння та протидії агресії з боку інших людей.

Методист кафедри педагогіки – доцент Білоус О.С.

25 1019 Білоус

9140

15.02.2019 р. у КЗШ № 26 студенткою IV курсу (гр. МХК-15) Пучковою С.М. було проведено виховний захід на тему: «Стрітення» у формі концертно-конкурсної програми. Заздалегідь були підготовані вірші та пісні до свята.

15.02.19 Зеленкова

За народними уявленнями, в цей день Літо зустрічається з Зимою. Учні познайомилися з легендами та повір’ями, пов’язаними з цим святом а також з народними прикметами, а саме: якщо цього дня погода ясна і тиха, то будуть добре родити зернові, і меду буде багато; якщо цього дня дме сильний вітер, то рік буде поганий на врожай; якщо в цей день відлига, то весна буде пізньою; якщо ж піде сніг, то весна - довга й дощова.
Виховний захід для учнів був цікавим та пізнавальним, відбувся у позитивній атмосфері з піснями, танцями, конкурсами. В кінці свята всі учні отримали солодкі подарунки від Зими на прощання.

Методист кафедри педагогіки – доцент Зеленкова Н.І.

6918
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31