Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

03 вересня 2021 року кафедрою педагогіки КДПУ з ініціативи аспірантів в форматі zoom - конференції було проведено науково-практичний семінар на тему: «Академічна доброчесність у фокусі неухильного дотримання: стан, проблеми, перспективи». Модератор заходу -  канд. пед. наук, доцент кафедри педагогіки І. Є. Макаренко надала можливість комфортного і приємного спілкування у обговоренні актуальної теми небайдужим аспірантам, магістрам, студентам та усім, кому цікава проблема дотримання академічної доброчесності. З вітальними словами до учасників науково-практичного семінару звернулися ректор університету д-р філософ.наук, професор Я. В. Шрамко, проректор з наукової роботи д-р пед. наук, професор В. А. Гаманюк та завідувач кафедри педагогіки д-р пед. наук, професор Т. О. Дороніна. До уваги учасників науково-практичного семінару були запропоновані  наступні цікаві доповіді спікерів:

1. Загальні засади, цінності, принципи та норми академічної доброчесності (спікери: канд. пед. наук, доцент О. Б. Потапенко, аспірант І року навчання Р. Ю. Калугін);

2. Щодо проблеми академічної доброчесності на українській освітянській ниві: стан та перспективи (спікери: канд. пед. наук, доцент А. М. Король, аспірантка ІІ року навчання М. В. Микитенко);

3. Відповідальність за порушення норм академічної доброчесності  та інструменти перевірки наукових текстів на наявність плагіату (спікери: аспірантка ІІ року навчання О. О. Поляковська, аспірантка ІІ року навчання Я. В. Приступа);

4. Про дотримання правил академічної доброчесності у Криворізькому державному педагогічному університеті (спікер: канд. пед. наук, доцент І. Є. Макаренко).

Активна участь учасників науково-практичного семінару в  обговоренні запропонованих доповідей довела, що порушена тема є для них актуальною та цікавою, а подана спікерами інформація всіляко упереджує від будь-яких проявів академічної недоброчесності, спонукає учасників освітнього процесу до дотримання сукупності етичних принципів та визначених законом норм під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Про  захід на сайті університету за посиланням.

16630

Шановне студентство, молоді учені, аспіранти! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі «Академічна доброчесність у фокусі неухильного дотримання: стан, проблеми, перспективи», що відбудеться за ініціативою кафедри педагогіки, а також за підтримки адміністрації університету 03.09.2021 р. з 11.00 до 12.00 на платформі ZOOM.

Хто бажає взяти участь у семінарі пропонуємо зареєструватися у гугл-формі https://forms.gle/jLVJjzkDuBnRjt1s7 до 12.00 02 вересня 2021 року. На Вашу персональну електронну скриньку буде надіслано лінк для підключення на платформу Zoom.

16502

Розгляд питань академічнеої доброчесності у загальноуніверситетському дискурсі.

https://kdpu.edu.ua/nauka/akademichna-dobrochesnist/novyny.html

16481

У вівторок 27 травня 2021 р. у режимі Zoom конференції відбулося чергове засідання наукового семінару аспірантів кафедри педагогіки. Головним у обговоренні стало питання академічної доброчесності. Під час зустрічі аспірантка ІІ курсу М.Микитенко (експерт НАЗЯВО) поділилася досвідом інших вітчизняних ЗВО щодо заповнення здобувачами вищої освіти Декларації академічної доброчесності.  

За результатами зустрічі завідувач кафедри педагогіки, гарант ОНП 011 Освітні педагогічну науки, Т. Дороніна запропонувала аспірантам пройти анкетування (https://cutt.ly/cnhFnpL). Ініціатива М. Микитенко була підтримана всіма учасниками зустрічі, які впродовж наступного тижня (31.05.2021-04.06.2021 р.) можуть скористатися та вже скористалися правом підписання своїх декларацій.

ДАД 01.06.2021    

15931

14 травня до Дня науки в Україні,

аспіранти кафедри педагогіки відвідали онлайн-лекцію на тему

«Академічна доброчесність та цифрові рішення у сфері науки».   

На якій розглядалися такі теми:

 «Чи все ви знаєте про плагіат, про його різновиди і відмінність від компіляції?»

«Як діджитал-інструменти допомагають боротися з корупцією?»

Онлайн-лекцію для підвищення прозорості та підзвітності у сфері освіти,  організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу

Докладніше тут:

15750

29 квітня 2021 року Американська Рада з міжнародної освіти у межах упровадження проекту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» провела он-лайн круглий стіл «Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та практики».

Академічна доброчесність

Модераторка Яна Чапайло вправно координувала обговорення законодавчого регулювання академічної доброчесності.

Академічна доброчесність 1

Викладачі кафедри педагогіки: завідувачка кафедри педагогіки, д-р пед. наук. професор Дороніна Т. О., а також канд. пед. наук, доцент Білоус О. С., канд. пед. наук, старший викладач Волощук І. А., канд. пед. наук, доцент Іванова В. В., канд. пед. наук, доцент Зеленкова Н. І., канд. пед. наук, доцент Король А. М., канд. пед. наук, доцент Потапенко О. Б., канд. пед. наук, доцент Щербина С. М. долучилися до обговорення управлінських практик академічної доброчесності та забезпечення якості освіти, спільно з учасниками круглого столу намагалися знайти шляхи подолання викликів ЗВО щодо формування та дотримання принципів академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Академічна доброчесність 2

Дякуємо шановні колеги за можливість долучитися до роботи наукового форуму.

15487

Шановні здобувачі освіти, магістранти та АСПІРАНТИ, рекомендуємо ознайомитися із матеріалами кафедри практичної псиїхології КДПУ "Для підготовки освітньо-кваліфікаційних та наукових робіт студентами та аспірантами"

https://kdpu.edu.ua/praktychnoi-psykholohii/navchalno-metodychna-robota/tematyka-kursovykh-mahisterskykh-robit/9380-dlia-pidhotovky-osvitno-kvalifikatsiinykh-ta-naukovykh-obit-studentamy.html

 

16518

Самоплагіат та самоцитування, у чому різниця? Як цитувати, щоб вашу статтю не відхилили?

13954

Криворізький педагогічний долучився до дворічного проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (AcademicIQ), який стартував в Україні 1 вересня 2020 року. Він упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти за сприяння Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Інформація про проєкт:

https://kdpu.edu.ua/press-centre/novyny/novyny-mizhnarodnoho-spivrobitnytstva/13347-mizhnarodna-spivpratsya-prodovzhuyetsya-kryvorizkyy-pedahohichnyy-doluchyvsya-do-novoho-proyektu.html.

https://kdpu.edu.ua/nauka/akademichna-dobrochesnist/academiq.html

16520

інструменти виявлення запозичень

11260
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30