Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Рівень вищої освіти

Другий (магістерський)

Ступінь вищої освіти

Магістр

Галузь знань

01 Освіта / Педагогіка

Спеціальність

011 Освітні, педагогічні науки

Освітньо-професійна програма

Навчальний план_2023(денна форма навчання).

Навчальний план_2023(заочна форма навчання).

23382
29 вересня 2023 року відбулася настановна конференція з педагогічної (переддипломної) практики магістрантів у закладі вищої освіти, яку здобувачі освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки проходять на заключному етапі навчання.
 Магістри клнференція 29.09.23

 

Як зазначила методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент С. М. Щербина мета педагогічної (переддипломної) практики передбачає підготовку магістрантів до професійної науково-дослідницької діяльності викладача вищої школи; підготовку кваліфікованих кадрів, здатних до проведення самостійного наукового дослідження та творчо застосування набутих компетенцій і компетентностей в практичній діяльності.

 

 

Бажаємо магістрантам результативного проходження педагогічної (переддипломної) практики, успішного завершення роботи над магістерським дослідженням.

23335
04 вересня 2023 року в режимі онлайн відбулася зустріч-знайомство викладачів кафедри педагогіки та магістрантів І курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.
 Магистры общее 2023

 

Під час зустрічі завідувач кафедрою педагогіки, д-р пед. наук, проф. Т. О. Дороніна привітала магістрантів та ознайомила з освітньо-професійною програмою підготовки фахівців. Гарант освітньо-професійної програми С. Л. Кучер, д-р пед. наук, доцент пояснила специфіку освітніх курсів сертифікатних програм навчання магістрантам. Куратори груп: канд. пед. наук, доцент С. М. Щербина та канд. пед. наук, ст. викладач І. А. Коваленко мали можливість вирішити певні організаційні питання та відповісти на запитання магістрантів.

 

Магістранти І курсу денної та заочної форм навчання коротко розповіли про себе та обгрунтували свій вступ на навчання як можливість подальшого професійного зростання.

Волошин магистр 2023

 

Викладачі кафедри педагогіки побажали магістрантам успішного і легкого навчального року, стрімкого професійного зростання й саморозвитку, а також міцного здоров’я і неймовірних сил для успіху у всьому, непереможного прагнення до великих перемог та реалізації чудових мрій.

 Игорь магистр 2023

 

Сергей магистр2023

 

23054

 

 

 

 

6 червня 2023 року відбулася настановна конференція для магістрантів денної і заочної форм навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки з виробничої педагогічної практики в закладах вищої освіти.

 

Магистранти 2023 

На настановній конференції виступила завідувач кафедри педагогіки, д-р. пед. наук, професор Т. О. Дороніна та гарант програми д-р. пед. наук, С. Л. Кучер, що зазнаили - виробнича педагогічна практика в закладах вищої освіти є одним із видів самостійної навчальної та науково-дослідної роботи магістрантів, що спрямована на засвоєння основ та специфіки викладацької діяльності та дає змогу втілити набуті здобувачами освіти знання, уміння та навички для опрацювання теоретичних і практичних питань під час підготовки до викладацької діяльності.

Кучер магистртура 1

 Доронина
Викладачі кафедри педагогіки проф. С. Л. Кучер, доц. В. В. Іванова, доц. С. М. Щербина ознайомили здобувачів освіти із завданнями, що запропоновані до виконання в дистанційному режимі впродовж трьох тижнів виробничої педагогічної практики в закладах вищої освіти (з 08 червня по 05 липня 2023 р.) і передбачають ознайомлення з нормативно-правовою базою діяльності закладу вищої освіти, особливостями планування та здійснення навчальної, наукової, методичної, організаційної роботи, звернули увагу здобувачів освіти на прогнозовані труднощі у роботі та шляхи їх усунення.
22684

З метою покращення якості освіти аспірантів,

що навчаються за освітньо-професійною програмою 011 Освітні, педагогічні науки,

запроваджено періодичне опитування здобувачів вищої освіти, стейкхолдерів та науково-педагогічних працівників,

які забезпечують освітній процес за визначеною ОПП

2020-2021 н.р.; 2021-2022 н.р.; 2022-2023 н.р.

 

 № з/п Назва анкети
 Анкета

Узагальнення

результатів анкетування 

 1. Академічна доброчесність
 відкрити   завантажити
 2. Викладач очима магістрантів відкрити  завантажити
 3. Випускник магістратури очима роботодавця  відкрити завантажити
 4. Випускники магістратури кафедри педагогіки: досвід навчання відкрити завантажити
 5. Академічна спільнота_мобільність  відкрити  завантажити
 6. Навчання в магістратурі  відкрити завантажити
 7. Якість організації навчання відкрити завантажити
 8. Перспективи розвитку освітньо-професійної програми відкрити завантажити
21154

Деньгуб

Олександр Деньгуб – вихованець Криворізького боксерського клубу «Фанат» (виступає під першим номером від Дніпропетровської області), котрий має чимало великих спортивних досягнень на своєму рахунку. Олександр Деньгуб  є учасником Чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років в категорії 80 кг, учасником Чемпіонату України з боксу серед чоловіків (еліта), на яких став переможцем і посів почесні треті місця. 

 

Грудень місяць багатий на цікаві спортивні події. Впродовж грудня 2022 року у м. Івано-Франківську відбувається комплектація Національної збірної України з боксу серед чоловіків до 22 років на навчально-тренувальній базі «Заросляк».

Деньгуб2

 

 

Пишаємося тим, що у складі Національної збірної України з боксу серед чоловіків до 22 років бере участь магістрант  Криворізького державного педагогічного університету Олександр Деньгуб (кафедра педагогіки, спеціальність Освітні, педагогічні науки; сертифікатна програма – Сучасний фахівець із фізичного виховання).

 Деньгуб1  

 

 

 

 

 

 

Олександр Деньгуб плідно готується до участі у міжнародних турнірах з боксу та до участі у Чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків, які відбудуться в наступному році.

 

Підтримуємо Олександра Деньгуба і бажаємо гарних спортивних досягнень, гідних результатів та перемоги на спортивних змаганнях такого високого рівня.

21007
Бабков1 

 

 

11 грудня 2022 р. в школі воркауту «Bodygym» було проведено благодійний тренувальний день для допомоги ЗСУ. Магістрант Криворізького державного педагогічного університету І. Бабков (кафедра педагогіки, спеціальність Освітні, педагогічні науки; сертифікатна програма - Сучасний фахівець із фізичного виховання) показав майстер-клас з воркауту та провів тренування з використанням вуличного спортивного обладнання.

Бабков 11.12.22 

Діти та їх батьки весело і з користю для здоров’я провели час на свіжому повітрі, усвідомивши вигоду здорового способу життя. Благодійні внески, зібрані під час проведення спортивно-патріотичного заходу, були спрямовані на ремонт військової техніки.

21006

 

20 листопада 2022 р. за ініціативи Криворізької фундації майбутнього, Зеленого центру Метінвест Кривий Ріг та дитячих центрів розвитку Kids Education в офісі Криворізької фундації майбутнього пройшло справжнє свято творчості для дітей від 5 до 12 років вимушених переселенців.

Мельник

Мельник головна

 

 

В рамках проведеного заходу магістрантка кафедри педагогіки КДПУ О. Мельник (науковий керівник: д-р пед. наук, професорка Т. Дороніна) провела цікавий майстер-клас під назвою «Квітка України».

О. Мельник навчала дітей та підлітків виготовляти брошку «Квітка України» з блакитного і жовтого фетру. Учасники майстер-класу були дуже захопленні цікавою справою, кожного порадував результат, який вдався на славу. Виготовлені брошки залишилися учасникам майстер-класу на довгу, гарну згадку.

Мельник2

Мельник3

В перервах між майстер-класами О. Мельник провела веселу руханку, а пізніше всі поласували смаколиками із чаєм. Майстриня дбала в першу чергу про те, щоб діти та підлітки попри воєнний час, розвивали свою креативність та продовжували займатися творчістю.

20978

08 жовтня 2022 року відбулася загальноуніверситетська зустріч магістрантів І курсу заочної форми навчання.

На зустрічі були присутні магістранти І року заочної форми навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

 

Магістранти ЗОПНм 22 

 

 

На зустрічі були присутні завідувачка кафедри, докторка педагогічних наук, професорка Т. Дороніна, доцентка кафедри педагогіки В. Іванова, доцентка кафедри педагогіки С. Щербина, аспірант кафедри педагогіки Р. Калугін.

 

 

Під час зустрічі виступила методистка навчально-методичного відділу КДПУ Г. П. Дмитриченко, керівник виробничої педагогічної практики, ст. викладачка Л. Цоуфал. Методистка навчально-методичного відділу КДПУ Г. П. Дмитриченко ознайомила магістрантів з особливостями організації освітнього процесу в закладі вищої освіти.

Відповідальна за організацію виробничої педагогічної практики Л. Цоуфал ознайомила з особливостями організації та проходження педагогічної практики, яка має відбутися з 01 листопада по 26 грудня 2022 року.

Магістранти ЗОПНм 221

20315

07 жовтня 2022 року відбулася зустріч викладачів кафедри педагогіки з магістрантами І курсу заочної форми навчання

зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

 Зустріч ЗПОНМ2  Зустріч ЗПОНМ1

Завідувачка кафедри, докторка педагогічних наук, професорка Т. О. Дороніна ознайомила магістрантів з освітньо-професійною програмою, особливостями навчання в магістратурі зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, а також зауважила, що освітня діяльність магістрантів має бути спрямована на формування загальних та спеціальних компетентностей, оволодіння здобувачами освіти інноваційними технологіями навчання та виховання у вищій школі, практичну підготовку магістрантів до професійної науково-педагогічної діяльності, набуття й удосконалення умінь та навичок, необхідних для успішного викладання і виховання у закладах освіти.

Зустріч ЗОПНм 
20285
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30