Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

27718083 1615067838574321 1421964997 n

2 лютого 2018 р. на більшості факультетів КДПУ (географії, туризму та історії; іноземних мов; мистецтв; природничий; української філології) відбулися настановчі конференції з виробничої практики для студентів ІІ, ІV курсів, де взяли участь методисти кафедри педагогіки (доценти В.В.Іванова, А.М.Король, І.Є.Макаренко, О.Б.Потапенко, С.М.Щербина). Викладачі привітали студентів із початком професійного випробування та наголосили, що головною метою практики є професійна підготовка фахівця в умовах наближених до педагогічної діяльності вчителя. Саме педагогічна практика забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх вчителів з їх практичною педагогічною діяльністю в умовах загальноосвітніх навчальних закладів, сприяє формуванню творчого ставлення до педагогічної діяльності, визначає ступінь практичної підготовки та рівень педагогічної майстерності студентства. Крім того, сприяє закріпленню педагогічних знань з дидактики, теорії виховання та інших фахових дисциплін. Саме педагогічна практика дозволяє перевірити професійну мотивацію, застосувати в реальних умовах набуті теоретичні знання та сформувати необхідні професійні вміння та навички. Методисти кафедри педагогіки наголосили на виховному аспекті педагогічної практики, розповіли про загальні вимоги до розробки індивідуальних планів, підготовки виховних заходів та оформлення звітної документації, яку наприкінці практики необхідно надати методистам кафедри педагогіки. З усіма питаннями, що виникатимуть під час практики, студенти можуть звернутися до своїх методистів (графік консультацій).

3967

26 січня 2018 р. на фізико-математичному факультеті відбулась настановча конференція з виробничої практики, в якій взяла участь методист кафедри педагогіки, канд. пед. наук, доцент Зеленкова Н. І.

Професійно-педагогічна підготовка майбутніх учителів – це складний, багатогранний і тривалий процес, який здійснюється протягом усього періоду навчання студентів в педагогічному вузі. Однією з основних форм професійного становлення майбутнього вчителя є педагогічна практика, яка дозволяє синтезувати теоретичні знання та практичний досвід. Доцент, Зеленкова Н. І. зауважила, що в процесі педагогічної практики у студентів є можливість осмислити педагогічні явища і факти, закономірності й принципи навчання та виховання, оволодіти професійними уміннями, набути початковий досвід практичної діяльності. Також студентів було ознайомлено з метою, завданнями педагогічної практики та завітною документацією, яку студентам-практикантам потрібно надати методистам кафедри педагогіки наприкінці практики.

Важливо! Методисти кафедри педагогіки: канд. пед. наук, доцент Білоус О. С., канд. пед. наук, доцент Іванова В. В., канд. пед. наук, доцент Король А. М., канд. пед. наук, доцент Макаренко І. Є., канд. пед. наук, доцент Щербина С. М.

физмат

3854

к.п. 25.01.18 н

26 січня 2018 р. відбулася настанова конференція з педагогічної практики для студентів факультету географії, історії та туризму. Метою конференції було підготувати студентів до виконання функцій учителя-предметника і класного керівника.

Завданням практики є поглиблення і зміцнення теоретичних знань, отриманих студентами під час навчання, та вироблення вмінь застосовувати набуті знанні у розв’язанні педагогічних задач у педагогічній дійсності; формування в майбутніх вчителів педагогічних умінь і навичок роботи з колективом підлітків та розвиток у студентів професійно значущих якостей особистості.

Методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Білоус О. С. надала студентам методичні рекомендації щодо успішного проходження ними педагогічної практики та виховання у студентів стійкого інтересу і любові до професії вчителя.

Важливо! Методисти кафедри педагогіки: канд. пед. наук, доцент Білоус О. С., канд. пед. наук, доцент Король А. М., канд. пед. наук, доцент Макаренко І. Є., канд. пед. наук, доцент Щербина С. М.

3853

Вельмишановне студентство!!!

Зверніть увагу!

Викладачами кафедри педагогіки (ще у травні 2016 р.),

задля покращення методичного супроводу педагогічної практики,

було створено спеціальну сторінку на facebook,

де постійно оновлюється інформація.

Тут розміщено фотозвіти студентів із педагогічної практики (3 та 4 курсів),

звіти-презентації та інші матеріали, 

знайомство з якими допоможе Вам під час проходження практики.

Група відкрита! Приєднуйтеся!!!

https://www.facebook.com/groups/496071333912779/

задля покращення методичного супроводу
3101

Завантажити

1191

Завантажити

754
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28