Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

14 квітня 2022 року в дистанційному режимі відбулися настановчі конференції з навчальної психолого-педагогічної практики студентів другого року навчання природничого факультету, факультету географії, туризму та історії, а також факультету української філології. Доценти кафедри О.С. Білоус, А.М. Король, С.М. Щербина ознайомили студентів з метою та завданнями навчальної психолого-педагогічної практики, надали рекомендації щодо виконання запропонованих до щоденного виконання завдань, аналізу уроків з фаху та виховних заходів, представлених у ютубу (з Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», «Учитель року – 2020», «Учитель року – 2021»).

Конференція 15.04

Бажаємо студентам успішного проходження навчальної психолого-педагогічної практики, вдалого поєднання теоретичних знань, набутих на лекційних та практичних заняттях з писихолого-педагогічних дисципліни та практичного досвіду педагогів-практиків.

18997

16 лютого о 9-30 відбулася настановча конференція з навчальної психолого-педагогічної практики студентів ІІ курсу фізико-математичного факультету (всі групи), факультету географії, туризму та історії (ІП-20), факультету мистецтв (ОМ-20).

Практика ІІ курс 17.02

На конференції було окреслено й схарактеризовано завдання психолого-педагогічної практики, яка проходитиме у дистанційному форматі. Роботою студентів керуватимуть викладачі кафедри педагогіки: Волощук І. А., Іванова В. В., Потапенко О. Б.

18539

Виробнича педагогічна практика – важливий етап підготовки майбутніх вчителів до професійної педагогічної діяльності, можливість подальшого формування загальних та спеціальних компетентностей фахівця. 02 лютого 2022 р. відбулися настановчі конференції з педагогічної практики для студентів ІV курсу, під час яких з питань організації та здійснення навчально-виховної роботи у закріпленому класі виступили викладачі кафедри. Зокрема, канд. пед. наук, ст. викладач І. А. Волощук поінформувала студентів фізико-математичного факультету, канд. пед. наук, доцент В. В. Іванова поінформувала студентів факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцент А. М. Король поінформувала студентів факультету української філології, канд. пед. наук, доцент І. Є. Макаренко поіформувала студентів факультету іноземних мов, доценти О. С. Білоус та О. Б. Потепенко поінформували студентів факультету географії, туризму та історії, канд. пед. наук, доцент С. М. Щербина поінформувала студентів природничого факультету.

Конференція 4 курс 02.02.22  Конференція2 4 курс 02.02.22 
Конференція5 02.02.22  Конференція6 02.02.22 

Педагогічна практика студентів ІV курсу зобов’язує їх до виконання великого обсягу роботи, що пов’язано з одночасним проходженням психолого-педагогічної практики, яка передбачена навчальними планами на ІІ курсі і яка своєчасно не відбулася в умовах карантинних обмежень та проходженням виробничої педагогічної практики, яка передбачена навчальними планами на ІV курсі. Враховуючи обсяг завдань, які запропоновані студентам ІV курсу до виконання, всі викладачі кафедри надали їм слушні поради та рекомендації, подали графік проведення консультацій, а також побажали успіхів у проведенні цікавих уроків, змістовних виховних заходів та успішного виконання всіх завдань, що передбачені психолого-педагогічною практикою та виробничою педагогічною практикою.

18406

2 січня 2022 р. в дистанційному форматі на платформі Zoom відбулася настановча конференція зі студентами ІІ курсу факультету мистецтв (музично-хореографічне відділення).
Психолого-педагогічна практика студенів ІІ курсу є важливим етапом професійної підготовки майбутнього вчителя, першим кроком студентів до майбутньої професійної діяльності, можливістю перевірити сформовані загальні та спеціальні компетентності, ознайомитися зі специфікою педагогічної праці.

Педагогіна практика ІІ курс 2022

Під час проведення настановчої конфереції методист кафедри педагогіки, доц. Іванова В. ознайомила студентів з метою та завданнями психолого-педагогічної практики, яка буде проходити в дистанційному форматі та надала слушні рекомендації щодо ведення звітної документації.18308

30 листопада 2021 року зі студентами ІV курсу факультету української філології була проведена підсумкова конференція з літньої психолого-педагогічної практики.

Король ДОТ

Доцент кафедри педагогіки Король А.М. привітала студентів з завершенням та підвела підсумки зі звітною документацією студентів. Ділились своїми враженнями від проведення практики в таборах й самі студенти, які підготували яскраві презентації та стіннівки.

Король ДОТ1 Король ДОТ2
Король ДОТ3 Король ДОТ4

Всі студенти проходили літню педагогічну практику за наказом у визначених дитячих оздоровчих таборах, закладах освіти міста, де навчилися складати план виховної роботи, оволоділи комунікативними вміннями, вдосконалили свої знання, уміння й навички з психології та педагогіки. Під час конференції студенти розповіли про особливості проходження практики. З труднощами, які виникали під час практики, порались успішно за короткий час. Студенти лише впевнились з вибором своєї професії.

17692

19.11.21 р. відбулася звітна конференція з педагогічної практики у ЗСО магістрів групи Ім-16.

Конференція Щербина 19.11   Конференція1 Щербина 19.11

Студенти поділились першим досвідом роботи в якості вчителя інформатики та розкрили труднощі з якими зіткнулися під час організації освітньо-виховного процесу, розкрили особливості дистанційного навчання. Аналіз розповідей студентів свідчить проте, що вони успішно справилися із завданнями, які перед ними стояли і набули новий цінний досвід. На конференції була присутня методист кафедри педагогіки – канд. пед. наук, доцент Щербина С.М.

17624

18.11.2021 р. була проведена звітна конференція з виробничої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах, яку проходили студенти природничого факультету.

ДОТ иванова2

 

ДОТ Иванова

Були заслухані слушні розповіді студентів про роботу в ДОТ та труднощі з якими зіткнулися студенти і як вони їх долали. Студенти висловили думку про те, що вивчення психолого-педагогічних дисциплін допомогло їм у роботі з дітьми, у організації їх змістовного дозвілля. Методисти кафедри педагогіки Іванова В.В, Щербина С.М. привітали студентів із подоланням ще одного набуття до омріяної професії.

17611

18.11.2021 р. на фізико-математичному факультеті відбулася звітна конференція студентів IV курсу, які проходили виробничу літню практику у дитячих оздоровчих таборах.

ДОТ Волощук 18.11 ДОТ1 Волощук 18.11 
ДОТ2 Волощук 18.11  ДОТ3 Волошук 18.11 

Викладач кафедри педагогіки Волощук І.А. зазначила, що всі студенти проходили літню педагогічну практику за наказом у визначених дитячих оздоровчих таборах, закладах освіти міста та у ЛМТ «MathCampKDP 2021» у Криворізькому державному педагогічному університеті.

 ДОТ4 Волощук 18.11 ДОТ5 Волощук 18.11 
 ДОТ7 Волощук 18.11  ДОТ8 Волощук 18.11

Під час конференції студенти розповіли про особливості проходження практики. На конференцію також були запрошені студенти III курсу фізико-математичного факультету задля ознайомлення з основними вимогами до контролю і оцінювання видів діяльності на педагогічній практиці та до оформлення звітної документації.

17562

19.11.2021 р. була проведена звітна конференція з виробничої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах, яку проходили студенти факультету мистецтв (гр. МХК-18/ОМ-18).

ДОТ 19.11  ДОТ4 19.11 
 ДОТ1 19.11  ДОТ2 19.11

Методистка кафедри педагогіки Іванова В.В. привітала студентів із подоланням ще однієї сходинки на шляху професійного зростання і зробила аналіз звітної документації. Також викладачка відзначила, що під час проходження педагогічної практики студенти успішно виконали всі її завдання та оволоділи фаховими уміннями і навичками.

ДОТ3 19.11   ДОТ5 19.11
 ДОТ6 19.11  ДОТ8 19.11

На конференції студенти розповідали про чітку організацію і творчий характер різних форм виховної роботи в ДОТ та демонстрували цікаві й змістовні презентації.

 ДОТ9 19.11  ДОТ10 19.11
 ДОТ11 19.11 ДОТ12 19.11 

Всі студенти залишилися задоволеними педагогічною практикою і зробили висновок, що вона зміцнила їхню мотивацію і додала впевненості у виборі професійного шляху.

17537

Звітна конференція з педагогічноі практики магістрів факультету ГТІ гр. ГОЕ-17м вражає яскравими презентаціями та теплими спогадами про себе. 19 листопада 2021 р. в Zoom методисти з географіі Варфоломеева І.М. та Пантелєєва Н.Б., методист з педагогіки Білоус О.С. долучилися до віртуальної екскурсії школами Дніпропетровської, Житомирської та Миколаївської областей.

конференція ГТІ 19.11 Конференція ГТІ 1 19.11 
17535
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша