Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

15 грудня 2020 року об 11-00 у 214 аудиторії гуманітарного корпусу відбулася настановча конференція з педагогічної практики студентів ІV-го курсу факультету іноземних мов заочної форми навчання. На конференції виступив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Потапенко О.Б.

15.12.20 настановча конференція Потапенко О

Викладач кафедри педагогіки привітав студентів із початком педагогічної практики та підкреслив важливість її якісного проходження, що сприятиме професійному становленню молодих фахівців. Під час виступу Потапенко О.Б. пояснив особливості розробки розділу виховної роботи в індивідуальному плані, вибору тематики і форм організації виховних заходів, правила оформлення звітної документації.

13616

14 грудня 2020 року відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів заочної форми навчання_природничий факультет_гр. ЗФК-17 в ЗСО.

Конференція ЗФК 17 1

Викладач кафедри педагогіки канд. пед наук, доцент Іванова В.В. докладно розповіла про основні вимоги щодо оформлення звітної документації з виховної роботи, надала методичні поради щодо організації та проведення залікового виховного заходу. Детально зупинилася на структурі індивідуального плану (виховна робота) та веденні щоденника психолого-педагогічних спостережень. Наприкінці конференції викладач звернула увагу студентів на веденні блогів на платформі MOODLE.

13599

9 грудня 2020 року відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів заочної форми навчання факультету ГТІ гр. ЗГ-17 в ЗСО.

Білоус О.С.Зг 17 20

Методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Білоус О.С. ознайомила з особливостями проходження даної практики студентами та вимогами щодо оформлення звітної документації та її розміщення на платформі Moodle.

13559

8 грудня 2020 року у дистанційній формі на Zoom відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів заочної форми навчання факультету мистецтв гр. ЗММ-17 та ЗММск-19 в ЗСО.

гр.ЗММ 17

Методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Білоус О.С. ознайомила з особливостями проходження даної практики студентами та вимогами щодо оформлення звітньоі документації та її розміщення на платформі Moodle.

13552

8 грудня 2020 року відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів заочної форми навчання факультету ГТІ гр. ЗІ-17 в ЗСО.

Методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Білоус О.С. ознайомила з особливостями проходження даної практики студентами та вимогами щодо оформлення звітньоі документації та її розміщення на платформі Moodle.

Білоус О.С.гр.Зі 17 09.12.20

Бажаємо студентам отримати цікавий та корисний досвід під час проходження педагогічної практики.

13551

05 грудня 2020 р. в дистанційному режимі відбулася настановча конференція з педагогічної практики в ЗСО (ЗОМ-17_факультет мистецтв_художньо-графічне відділення).

Практика ЗОМ 17 20

Викладач кафедри – доцент В.В. Іванова докладно розповіла про основні вимоги щодо ведення та оформлення звітної документації з виховної роботи, надала методичні поради щодо тематики, підготовки та проведення виховних заходів.

Бажаємо студентам проведення цікавих уроків, змістовних виховних заходів
та переконання у правильності обраного професійного шляху!

13513

16 листопада 2020 року 0 14.00 в дистанційному режимі відбулася настановча конференція з педагогічної практики в ЗВО магістрантів ІІ-го року навчання психолого-педагогічного факультету, факультету географії, туризму та історії, факультету дошкільної і технологічної освіти, факультету мистецтв. Доцент кафедри С.М. Щербина ознайомила магістрантів з метою та завданнями педагогічної практики, надала рекомендації щодо тематики, підготовки та проведення виховних заходів (кураторських годин) зі студентами, розповіла про критерії оцінювання виховної роботи, проведеної у закріпленій студентській групі та наданої документації з педпрактики.

Конференція ЩербинаБажаємо магістрантам отримати цікавий та корисний досвід під час проходження педагогічної практики.

13415

27 листопада 2020 року о 12.30 відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики магістрантів ІІ-го курсу факультету ГТІ_гр. ГОЕм-15 в ЗСО.

ГОЕ конференція 2020

Методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Білоус О.С. підвела підсумок та наголосила на значному професійному зростанні магістрантів/географів. Особливу увагу звернула на те, що більш 50 % групи вже працює у навчальних закладах різного типу, що яскраво було відображено в презентаціях магістрантів за завітний період.
Також була присутня методист кафедри соціальної та економічної та методики викладання географії ст. викладач В.М. Варфоломєєва.

13414

26.12.2020 р. на факультеті мистецтв (художньо-графічне відділення відділення) відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики магістрантів ІІ-го року навчання, у якій взяли участь методисти кафедри педагогіки: канд. пед. наук, ст. викладач Волощук І.А. та канд. пед. наук, доцент Іванова В.В.

ОМ конференція 26.11.20

Студенти у своїх звітах продемонстрували старанність у виконанні поставлених завдань та творчий підхід.
Майбутні вчителі поділилися позитивними враженнями, набутим досвідом та знаннями, які вони здобули під час практики.

13413

26.11.2020 р. у дистанційному форматі на платформі Zoom для магістрантів фізико-математичного факультету ІІ-го року навчання (середня освіта_фізика) була проведена звітна конференція з педагогічної практики.
На конференції були присутні викладачі кафедри педагогіки: канд. пед. наук, ст. викладач Волощук І.А.; канд. пед. наук, доцент Іванова В.В.; канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б.
Виробнича педагогічна практика – надзвичайно цікавий та відповідальний етап у підготовці майбутніх педагогів, яка дозволяє гармонійно поєднувати теоретичні знання та практичний досвід.


Конференция физ мат 26.11.20

Викладачі кафедри педагогіки привітали студентів із завершенням педагогічної практики та підвели її підсумки. У своїх виступах викладачі кафедри підкреслили грамотне оформлення звітної документації студентами і надали їм корисні методичні поради стосовно організації та здійснення виховної роботи у якості класних керівників.

13410
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша