Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

10 березня 2020 року о 9.00 у приміщенні головного корпусу університету відбулася настановча конференція з навчальної психолого-педагогічної практики студентів факультету мистецтв_гр. МХК-18.

Белоус 1 10.03.20

На конференції з вітальним словом та з окресленням завдань психолого-педагогічної практики у загальноосвітніх школах виступила канд. пед. наук, доцент кафедри педагогіки Білоус О.С.
Методист Білоус О.С. розкрила сутність навчально-виховної роботи в закладах середньої освіти, надала методичні поради щодо ведення та аналізу шкільної документації; детально розповіла про основні вимоги щодо ведення щоденника психолого-педагогічних спостережень.

Белоус 10.03.20 

Керівник виробничої практики університету Цоуфал Л.С. ознайомила студентів із вимогами щодо проходження педагогічної практики. Польгун К.В. продемонструвала оформлення матеріалів на платформі СУЕНК.

10515

02 березня 2020 року відбулася настановча конференція щодо проходження психолого-педагогічної практики студентів ІІ курсу факультету іноземних мов.

Макаренко 02.03.20


Методисти кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б. та канд. пед. наук Макаренко І.Є. привітали студентів з їх першою сходинкою у практичному опануванні майбутньої професії, можливостями здійснювати спостереження за психолого-педагогічними процесами на практиці. Окрім цього, викладачі повідомили студентів щодо важливості виконання ними впродовж практики усіх завдань з педагогіки, спираючись на їх теоретичні знання. Акцентували увагу на дотриманні термінів подачі звітної документації на платформі СУЄНК.

Бажаємо студентам отримати цікавий та корисний досвід під час проходження першої психолого-педагогічної практики.

10495

29 лютого 2020 року на факультеті географії, туризму та історії було проведено лекційні/семінарські заняття з проходження студентами виробничої педагогічноі практики у дитячих оздоровчих таборах. Літня виробнича педагогічна практика на третьому курсі є невід’ємною частиною повноцінної підготовки студентів-практикантів до майбутньої професії.

Білоус 1 2020

Завідувач педагогічної практики Цоуфал Л.С. ознайомила студентів з разтошуванням таборів, які є базою нашого вишу для проходження практики, а також основними вимогами до проходження практики.

Білоус Дот 2020

Методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Білоус О.С. розкрила особливості організації педагогічної практики в ДОТ, її завданнями, правами та обов’язками студентів-практикантів.

10406

24 лютого 2020 року на факультеті іноземних мов (ІV курс) відбулася настановча конференція з педагогічної практики. Від кафедри педагогіки перед студентами-філологами виступив кандидат педагогічних наук, доцент Потапенко О.Б., який привітав майбутніх педагогів із початком педагогічної практики і побажав їм успіхів. У своєму виступі Потапенко О.Б. підкреслив важливість практики для професійного становлення майбутніх фахівців у галузі освіти і схарактеризував основні завдання з виховної роботи, які постануть перед студентами у найближчі шість тижнів практичної діяльності в закладах середньої освіти.

1111 page 0001

10367

24 лютого 2020 року о 9.00 в ауд.№ 116 була проведена настановча конференція з психолого-педагогічної практики студентів ІІ курсу на природничому факультеті (гр. ФК-18-1/ФК-18-2) та факультеті мистецтв (гр. ОМ-18).

Іванова ОМ 24.02.20

На конференції виступила зав. пед. практики Цоуфал Л.С., яка наголосила на організаційних моментах, прочитала наказ з розподілу по школам студентів. Також на конференції виступила доцент кафедри педагогіки Король А.М., яка розповіла про завдання, що будуть виконувати студенти та звернула увагу на виконання завдань з психолого-педагогічної практики задля успішної роботи на платформі СУЕНК.

Король ФК 24.02.20

Важливо! Методисти кафедри педагогіки: канд. пед. наук, доцент Іванова В.В., канд. пед. наук., доцент Король А.М., канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б.

10348

24 лютого 2020 року на факультеті української філології в ауд. № 206 відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів ІV курсу.

Король 1 24.02.20

На конференції виступили викладачі кафедр української філології, зав. педагогічної практики Цоуфал Л.С. та доцент кафедри педагогіки Король А.М., яка ознайомила студентів з вимогами виховної роботи у закріпленому класі на період педагогічної практики. Король А.М. наголосила на методичних рекомендаціях, щодо складання плану виховної роботи, ведення щоденників та проведення виховних заходів у закріпленому класі.

Король 2 24.02.20

Бажаємо студентам успіхів у проходженні першій активній педагогічній практики, вдало використати теоретичні знання, які вони придбали на заняттях у Криворізькому державному педагогічному університеті!

10347

24 лютого 2020 року відбулися настановчі конференції з педагогічної практики для студентів ІV курсу факультету мистецтв (музично-хореографічне відділення/художньо графічне відділення).

 Іванова 24.02.20

На конференціях виступила методист кафедри педагогіки, канд. пед. наук, доцент Іванова В.В., яка ознайомила студентів з особливостями організації виховної роботи з учнями у закріпленому класі та надала рекомендації щодо підготовки і проведення виховних заходів.

Іванова 1 24.02.20

Бажаємо студентам проведення цікавих уроків, змістовних виховних заходів та переконання у правильності обраного професійного шляху!

10332

24 лютого 2020 року відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів ІV курсу природничого факультету.

 Щербина 24.02.20

Доцент кафедри педагогіки, кандидат педагогічних наук Щербина С.М. ознайомила студентів – помічників класних керівників з особливостями організації та здійснення виховної роботи в закріпленому класі, дала поради щодо ведення необхідної документації.Настановча конференція з педпрактики пройшла в теплій, робочій атмосфері, а інформація, отримана студентами, була для них важливою та корисною.

10330

27 січня 2020 року на фізико-математичному факультеті відбулися настановчі конференції з педагогічної практики для студентів IV курсу гр. МІ/ФІ/І-16. На конференціях виступила канд. пед. наук, ст. викладач кафедри педагогіки Волощук І.А.

27.01.19 Волощук

Методист Волощук І.А. окреслила коло завдань педагогічної практики у загальноосвітніх школах, а також детально розповіла про основні вимоги щодо введення та оформлення звітної документації з виховної роботи, надала методичні поради щодо організації та проведення виховних заходів.

27.01.20 Волощук


Бажаємо студентам отримати від педагогічної практики яскравих вражень, а також поповнити свій методичний арсенал майбутнього вчителя – новими творчими здобутками!

9980

10 грудня 2019 року на факультеті української філології відбулася настановча конференція з педагогічної практики студентів ІV курсу заочної форми навчання.

10.12.19 настановча конференція Король

На конференції виступили зав. педагогічної практики КДПУ Цоуфал Л.С. та методист кафедри педагогіки – канд. пед. наук, доцент Король А.М., які ознайомили студентів з основними вимогами до проходження практики, особливостями організації виховної роботи з учнями у закріпленому класі. Методисти докладно розповіли про основні вимоги щодо ведення та оформлення звітної документації з виховної роботи, надали методичні поради щодо організації та проведення виховних заходів.

9682
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31