Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Шановні молоді науковці!

Запрошуємо Вас долучитися та взяти участь у роботі регіонального науково-практичного семінару «Професіоналізм педагога – стратегія оптимізації сучасної освіти» (присвячений 90-річчю Криворізького державного педагогічного університету), який відбудеться 25 лютого 2021 р. на кафедрі педагогіки КДПУ.

Докладніше тут

13036

План роботи методичного семінару для аспірантів та здобувачів

на 2020-2021 н.р.

Семінар 1 20 21

Семінар 2 20 21

 

Шановні аспіранти та аспірантки!

Звертаємо Вашу увагу на можливі зміни у плані роботи семінару відповідно до поточної роботи та ваших пропозицій. Зокрема маємо можливість запрошувати на семінар фахівців університету (і не тільки), до яких у вас є питання.

Всі пропозиції надсилайте на скриньку кафедри.

12922

Шановні молоді науковці!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогіка вищої школи: досвід і тенденції розвитку», що відбудеться 5 листопада 2020 р., співорганізаторами якої виступають Академія наук вищої освіти України, Криворізький державний педагогічний університет, Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара.

Докладніше тут

13034

Шановні аспірантки та аспіранти! Можливо Вас зацікавить інформація про курси Prometheus та Prometheus+ (https://prometheus.org.ua/?utm_source=sendy&utm_medium=email&utm_campaign=email-freshdigest).

Screenshot 2020 10 08 Дайджест свіжих курсів Prometheus та Prometheus t o doronina gmail com Gmail

12836

IMG 5386

29 вересня на базі кафедри педагогіки було проведено міжкафедральний фаховий семінар, під час якого відбулася попередня експертиза дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки Іванової Галини Ігорівни на тему «Формування культури розумової праці студентів у процесі навчання математичних дисциплін».

У обговоренні взяли участь викладачі кафедри педагогіки та кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання. Рецензентами дисертації виступили д-р педагог. наук, проф. І. Лов’янова та д-р педагог. наук, проф. С. Семеріков. Рецензенти та учасники семінару мали можливість поставити питання дисертантці, виокремити позитивні та суперечливі аспекти роботи.

 Присутніми на семінарі також були аспіранти кафедри педагогіки, які уважно прослухали доповідь дисертантки, відгуки рецензентів та міркування присунтіх. Участь аспірантів у заході є надзвичайно важливою, оскільки дозволяє запобігти власним прорахункам та визначити ті аспекти власних досліджень, які ще потребують ретельного опрацювання.

Загалом учасники дійшли висновку щодо достатньої підготовленості роботи для подальшого проходження процедури захисту дисертації.

Засідання відбулося із можливим дотриманням карантинних обмежень.

 

12752
семінар

23 квітня 2020 р., відповідно до плану роботи, у дистанційному режимі відбувся черговий семінар молодих дослідників, в якому брали участь всі аспіранти та здобувачі кафедри педагогіки. Учасники  семінару заслухали доповіді аспірантів та здобувачів  І року навчання про результати роботи над першим розділом дисертації, а також доповіді аспірантів ІІ року навчання про підготовлені наукові праці, які відображають результати їх наукових пошуків. Також було обговорено переваги дистанційної технології навчання та акцентовано увагу учасників семінару на доцільності послуговування всіма необхідними навчально-методичними матеріалами, розміщеними на платформі Moodle.

Учасники семінару переконалися у ефективності та доцільності використання технологій дистанційного навчання, мали гарну можливість колективної взаємодії та плідної співпраці.

 
11440

21 квітня 2020 р. аспіранти, які навчаються за освітньо-науковою програмою 011 Освітні, педагогічні науки, мали можливість обговорити із завідувачем кафедри педагогіки, проф. Т.О. Дороніною питання організації навчальної та наукової роботи в умовах карантину, розміщення необхідних для опрацювання матеріалів на платформі Moodle, можливість розв’язання тимчасових проблем електронними засобами спілкування та важливість своєчасного та якісного завершення наукового дослідження.

21.04.20 аспіранти

11428

 

оголошення про семінар 23.04

 

Будь ласка, уточніть інформацію про себе за посиланням тут.

11341

¡ ШАНОВНІ АСПІРАНТИ ТА АСПІРАНТКИ 3 курсу!

(кафедри педагогіки)

Карантинні умови значно  обмежили наше спілкування. Практика пройшла з суттєвими (незалежними від нас) ускладненнями, для обговорення яких запрошую вас на зустріч у режимі Zoom конференції орієнтовно 21 квітня 2020 р. (вівторок о 12.20).

Для цього Вам необхідно зареєструватися на платформі Zoom (хто ще не зареєструвався) та заповнити документ (за посиланням), де вказати Ваші “живі” e-mail адреси.

11340

Ира Васильева

10721
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31